הגיל כן משנה

Tarzan_dude

Active member
יצא לכם להיות עם מישהי/ מישהו צעיר מכם ב10 +שנים ?
איך זה מרגיש לכם? אותי זה מביך ומרגש בו זמנית.
אז ככה - יצא לי להיות עם מישהי שהייתה קטנה ממני ב-20 שנה (מישהי שמשכה אותי בהפתעה לשירותים בערב מטורף בדאנג'ן שהמשיך לעוד כמה ערבים לוהטים),
יצא לי להיות עם מישהי קטנה ממני ב-12 שנה היינו ביחד שלוש שנים.
ויצא לי להיות גם עם מישהי גדולה ממני בכמעט 10 שנים - קצת השתעממה מהבית וחיפשה ריגושים בחוץ ומאוד נהנתה להשתולל.
עם פרטנרית מתאימה זה כיףלא נורמלי... בלי קשר לגיל (בגבולות הסביר).

Ellis Murphy

Well-known member
כן, למעשה כמעט תמיד בנות הזוג הלא חוקיות שלי היו צעירות ממני בלמעלה מ- 10 שנים.
אבל השיא היה כשיצא לי קשר עם סטודנטית בגילאי 20 וקצת פלוס כשאני הייתי באזור ה 40 פלוס. מצד אחד היה מרגש מאוד להיות עם מישהי כל כך צעירה אבל מצד שני היה לה הרבה מה ללמוד בתחום הסקס.
היה לא רע איתה למרות שמאוד חששה שהחברות שלה יראו אותנו יחד או חלילה השתופה שלה לדירה פתאום תפתיע אותנו (מה שגם לי התאים) אבל הבעיות התחילו כשבשיחה אחרי סקס התברר שאני כנראה מכיר את אבא שלה ואז הכול נהייה הזוי בינינו וזה נגמר.

נסיך.333

Well-known member
היה גם היה, והיה נהדר, פער הגילים לא ניכר
אותו ראש, אותן שטויות, אותה אהבה..

היה בחור בן 80 שהתחתן עם אחת בת 40, שאלו אותו, איך אתם מסתדרים במיטה?
אמר הבחור, כשהיא מתפשטת, אני מסתכל עליה ונעשה צעיר ב-20 שנה
כשאני מתפשט היא מתסכלת עלי ומזדקנת ב-20 שנה, כך אנחנו משתווים...

libbie37

Active member
כשהייתי בת 44 היה לי רומן קצר עם בחור בן 26..אחרי חצי שנה של חיזורים אבל
מעולם לא נמשכתי לצעירים ממני ,ועד היום לרוב צעירים מנסים.
תלוי לאן את רוצה את הקשר,ועדיין,לא נמשכת.

כשהייתי בן 25 היה לי רומן קצר עם מישהי בת 53. זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים.
ואו תוכל לפרט מה הפך אותו להכי טוב מבחינתך?

siziphus

Active member
ההתמסרות. הבשלות. הקבלה השלמה של עצמה ואותי בידיעה שלא מחפשים פוזות ומושלמות אלא ליהנות מהרגע, מעכשיו, ממה שיש. בלי משחקי כוח ועכבות. המון צחוקים, המון סבלנות. המון רכות. נתינה וקבלה בלי פחד ומבוכות מלאכותיות. סקס מעולה. לשם העונג.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ההתמסרות. הבשלות. הקבלה השלמה של עצמה ואותי בידיעה שלא מחפשים פוזות ומושלמות אלא ליהנות מהרגע, מעכשיו, ממה שיש. בלי משחקי כוח ועכבות. המון צחוקים, המון סבלנות. המון רכות. נתינה וקבלה בלי פחד ומבוכות מלאכותיות. סקס מעולה. לשם העונג.
מסכימה עם כל מילה אבל אני לא בטוחה שלו הייתי היום במיטה עם בחור בן 25 היו לו את אותן המעלות,רק סקס טוב ולא בהכרח.
אגב,זו אחת הסיבות (אני מניחה) שגברים צעירים מתחילים איתי כל הזמן,הנשיות והבשלות וכמובן נסיון מיני,בלי פוזות.

siziphus

Active member
סקס טוב זה נפלא ללא קשר לכלום.
אני לא מדבר על חתונה וגידול ילדים משותפים.
אני מדבר על סקס, נטו. להתענג על הגוף זה של זו וזו של זה וביחד.
והבשלות והקבלה העצמית והרכות של אישה מבוגרת ממני היא PRICELESS

אבח"י

Well-known member
יש לי בעיה עם פרטנרים מתחת לגיל 25 בערך, כאלה שגופן ומוחן התיישב עם המציאות.
אמנם גזרות נעורים מושכות, מפיצות הורמונים אבל מנסיוני המר, והאישי כבן נעורים, בני נעורים לא יצלחו לסקס ראוי, מעודד, מרחיב נפש, ממצה הליבידו.. נהפוך הוא: הם ילדותיים, תובעניים, תלותיים ובעלי אפס הבנה במה זה סקס, ולפיכך, אמנם גוף מדליק, אבל זה הכל.
מעבר לכך, הפרטנרים שלי צעירים ממני תדיר ב40 עד 30 שנים. לעתים נדירות אני שוכב עם בן גילי או קרוב אליי בגילו. אני מחפש סקס לא קשר.

האמת שהיה לי לשני הצדדים הפרש כזה גדול
בציעורתי בגיל ה 20 היה לי קטע קצר עם מישהי מבוגרת ממני ב 20 שנה ויותר
וכשהתחלתי לצאת אל העולם ..היו לי מאהבות שצעירות ממני בעשור ויותר
אין ספק שזה מחמיא
ואני לא רואה בזה משהו מוזר בסך הכל
אם שני בני הזוג נימשכים אחד לשני מה משנה באמת הגיל
אם היא מבוגרת ממני או צעירה
העיקר שתהיה כימיה טובה ומגע עם תשוקה

Yakir4179

Well-known member
הייתה לי בוגרת קיבוצנקית מקיבוץ עמיעד , אני בהלם עד עכשיו אך נסעתי אליה עד לקיבוץ והזדיינו באוטו , ובבית קפה סיפרה לי שהיא בקשר עם אסיר שיושב על רצח , ואני אך אומרים לא מזיז לי חוץ מלכבוש אותה!יאמר שלא חזרתי לפעם השניה או שמרנו על קשר, הכרנו בצאט של תפוז

לעומת זאת, הכרתי מישהי שאוהבת רק צעירים. כמעט נפגשנו אבל ברגע האחרון היא אמרה מצטערת, אני לא יכולה, רק צעירים בהרבה עושים לי את זה....

אני מעריך שלנשים הנושא הזה מפריע יותר מאשר לגברים.

בואי נאמר שבגילי (33) יש קושי גדול למצוא נשים מתאימות, מכיוון שרוב הבוגדות מתחילות סביב גיל 40 ואני צעיר מדי עבורן. אני משער שלאישה בגילי קל הרבה (הרבה הרבה) יותר.

alongrin100

Well-known member
אני מעריך שלנשים הנושא הזה מפריע יותר מאשר לגברים.

בואי נאמר שבגילי (33) יש קושי גדול למצוא נשים מתאימות, מכיוון שרוב הבוגדות מתחילות סביב גיל 40 ואני צעיר מדי עבורן. אני משער שלאישה בגילי קל הרבה (הרבה הרבה) יותר.
לנשים ולא משנה באיזה גיל תמיד יותר קל למצוא סקס מאשר לגברים - נקודה.
עוד לא נתקלתי באשה שהציעה סקס, ולא קיבלה את מבוקשה. לא משנה בת כמה, ולא משנה איך היא נראית.
תמיד ימצא הגבר שיהיה נואש מספיק כדי למלא את החור.

לגבי הגיל שנשים מתחילות להסתכל החוצה - זה סביבות ה-35 וצפונה.
אחרי שהילדים גדלו מספיק ויש להן זמן להרים את הראש מעל החיתולים, ההנקות וכו'.

בזמנו הכרתי נשים שבגדו לפני הנישואים, לא הפסיקו לבגוד אחרי שהתחתנו וגם תוך כדי ההריונות שלהן.
המאהבת הראשונה שלי הייתה כזו.
הנישואים שלה שרדו את ה-7 שנים הקלאסיות, ולאחר כך היא התגרשה.
היא עוד התפלאה מדוע אני לא מפרק את הנישואים שלי והולך איתה לפרק ב' ועל רקע זה נפרדו דרכינו.

אני לפעמים מתפלא עד כמה נשים יכולות להיות הזויות ובלתי מודעות לעצמן.
מבחינתי לאחת כזו יש מעליה יותר דגלים אדומים מאשר במצעד 1 במאי בבייג'ין.

Yakir4179

Well-known member
לנשים ולא משנה באיזה גיל תמיד יותר קל למצוא סקס מאשר לגברים - נקודה.
עוד לא נתקלתי באשה שהציעה סקס, ולא קיבלה את מבוקשה. לא משנה בת כמה, ולא משנה איך היא נראית.
תמיד ימצא הגבר שיהיה נואש מספיק כדי למלא את החור.

לגבי הגיל שנשים מתחילות להסתכל החוצה - זה סביבות ה-35 וצפונה.
אחרי שהילדים גדלו מספיק ויש להן זמן להרים את הראש מעל החיתולים, ההנקות וכו'.

בזמנו הכרתי נשים שבגדו לפני הנישואים, לא הפסיקו לבגוד אחרי שהתחתנו וגם תוך כדי ההריונות שלהן.
המאהבת הראשונה שלי הייתה כזו.
הנישואים שלה שרדו את ה-7 שנים הקלאסיות, ולאחר כך היא התגרשה.
היא עוד התפלאה מדוע אני לא מפרק את הנישואים שלי והולך איתה לפרק ב' ועל רקע זה נפרדו דרכינו.

אני לפעמים מתפלא עד כמה נשים יכולות להיות הזויות ובלתי מודעות לעצמן.
מבחינתי לאחת כזו יש מעליה יותר דגלים אדומים מאשר במצעד 1 במאי בבייג'ין.
אז אולי יתכן שצריך רק לשכב איתן ולהעלם אחרי 4-6פעמים?
כי ברגע שהיא אומרת בוא נכנס לקשר זוגי סימן שעולם הרגש שלה מבעבע , אני אינסטיקט שומע או שוכב עם מי שבגדה בבן זוגה או אפילו שיחקה באש עם גברים כשהיא בזוגיות, יורד לי כל החשק ממנה לגמרי להכנס לקשר זוגי אלא רק מיני

Yakir4179

Well-known member
גברים לא נואשים למלא את החור , אלא פשוט חרמנים יותר מידי ורוצים יותר סקס לסוגיו בגלל הצפייה ברשת , הפקידה שלי עם ישבן לוהט ומלא כלבבי , ומשום מה שנה וחודשיים אפילו לא פינטזתי עליה היא כמו אויר בשבילי, אולי בגלל שזה עבודה או לא יודע מה או שהיא עממית מידי , משתגע לפעמים שאני חושב על זה למה אין משיכה כלפיה , גם זה קורה בחיים..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
גברים לא נואשים למלא את החור , אלא פשוט חרמנים יותר מידי ורוצים יותר סקס לסוגיו בגלל הצפייה ברשת , הפקידה שלי עם ישבן לוהט ומלא כלבבי , ומשום מה שנה וחודשיים אפילו לא פינטזתי עליה היא כמו אויר בשבילי, אולי בגלל שזה עבודה או לא יודע מה או שהיא עממית מידי , משתגע לפעמים שאני חושב על זה למה אין משיכה כלפיה , גם זה קורה בחיים..
אל תשתגע..לא תמיד "הישבן הלוהט והמלא" מספיק,צריך מעבר.

Yakir4179

Well-known member
ברור לא אמרתי שלא ,
אל תשתגע..לא תמיד "הישבן הלוהט והמלא" מספיק,צריך מעבר.
גם אני חייב חיבור גוף ונפש, היו תקופות שלא ראיתי בעיניים ושמתי מסכה , בסך הכל אם הצד השני נעים חברותי וחביב ואישיות נעימה אז 90 אחוז יזרמו עם אדם כזה..

למעלה