הגנה מתאימה

הגנה מתאימה

שלום. כבר שנה וחצי עוסק בטיפולים בשיטת רייקי וורטקסהילינג. הטיפול משפיע מצויין על המטופל. יש לי בעיה עם מידת ההזדהות. חשובה ההזדהות עם המטופל בכדי להבין את כאבו, את מצבו, אבל קורה ואני גם מרגיש את הכאב אצלי. למשל, יומיים לפני טיפול דלקת לאמא שלי בכתף, הרגשתי כבר את הכאב אצלי, ואחרי טיפול..גם במעט. לאשה אחרת, ששחררתי תקיעות בסינוסים, ואוזן סתומה שלאחר ניתוח, במהלך של ימים מספר אחרי טיפול שני הרגשתי גם אני "פמפום" באוזן, כאילו משהו משתחרר..והדוגמאות רבות. מהי ההגנה הטובה ביותר? האם כדאי שאני אבנה לעצמי את ההגנה? אודה להתייחסות

הגנה

בדרך כלל בקורסי הילינג נהוג וגם צריך ללמד טכניקות הגנה . בריאותו של המטפל היא נושא מרכזי וחשוב בטיפולים אנרגטים . הצעתי: בקש הדרכה אישית ממורה מנוסה להילינג ולמד כמה טכניקות הגנה . מדובר בדברים בסיסיים ופשוטים אך לא ניתן לתארם היטב באמצעות כתיבה ב-פורום. בנוסף לחברת לייף אנרג'י יש תמצית מופלאה הנקראת PROTECTOR והיא מיועדת להגנה על המרחב האנרגטי. פרטים תוכל למצוא באתר המצורף

סליחה על מידת אי ההסכמה אבל.....

פרט לרעיון ההגנות שרחל העלתה, שהוא הרעיון הנכון בכל מקרה של "טיפול" באנשים זרים ובקרבה עד כדי חיכוך של הילות, יש עוד דבר..... זה ידוע וברור לכל המטפלים ההוליסטים הותיקים, ואחרי שנים של נסיון ברור גם לי: ההזדהות עם המטופל, לא רק שאיננה מומלצת, היא אפילו אסורה ! מה שנחוץ זו אמפטייה, לא הזדהות ! ממש במקרה עלית על אחת מהשאלות הקשות, המורכבות והכואבות ביותר ברפואה המשלימה בכלל, ובטיפולים הוליסטיים בפרט: נושא התמורה - התשלום. וזה בדיוק עצם העניין, על מנת שלא תהיה חייב "להזדהות" עם המטופל, ועם בעייתו בכדי לקבל תמריץ לנסות ולעזור לו או לטפל בו, נכנסת לתמונה - התמורה. וכך אתה מתבקש רק להבין, ולא יותר. לתשלום יש גם ערך נוסף - קרמתי, אבל זה לא לדיון הזה
שלך,

rama69

New member
הגנות אנרגטיות

ראשית יש אנשים שיש להם יכולת הזדהות עמוקה יותר מאשר לאחרים ואכן הם צריכים להזהר, שנית לגבי אנרגיית רייקי, אדם שמטפל באנרגיית רייקי, מוגן מעצם העברת האנרגיה מגופו אל המטופל שכן אנו משמים רק ככלי, צינור להעברת אנרגיה ובאותו זמן מקבלים טיפול, ועוד, יש דבר כזהשנקרא אמונה מגבילה, יתכן שפעם אחת הרגשת כאב או עיקצוצים והחלטת שאתה סופג את האחר, בדוק עם עצמך מדוע זה קורה, האם זה לא נוןבע מהתנסות ראשונה שבה החלטת שאתה סופג, (זה לא העברת ביקורת זו עצה רצינית), ובכל זאת אדבר גם על הגנות: יש אפשרות לעשות הגנות אנרגטיות בכל יום בבוקר שזה תמיד טוב לכל דבר, דמיין טולשל כלה, הילה רכה לבנה יורדת המייקום הגבוה ביותר לעוטפת אותך מראש ועד כף רגל, לאחר מכן אמור שלוש פעמים אני מוגן, ולמה בכל זאת המלצתי על כך, מכיוון שכמו שאמרתי קודם יש אנשים שסופגים אנרגיות של אחרים וחלק מהייעוד שלהם הוא ללמוד לא ספוג, (את זה ניתן לראות בתאריך הלידה), אור ואהבה, בהצלחה

למעלה