הדוגמנות בארץ....

AAAgency

New member
הדוגמנות בארץ....

מה אני חושב על דוגמנות כמובן שהיה טוב מבחינת כל הצדדים הנוגעים בדבר אילו לא הייתי מגיב דברים יורדים חדרי בטן אלו אבל אני לא בוחל בשום אמצעי לירות מפי אש גופרית ושמן קנולה(וכמו שנאמר :"חוסך שבטו שונא בני פורומו"). , כמובן שאנשים מביניכם יקראו לזה פופוליזם זול ודמגוגיה מסוג הנמוך ביותר (טוב לא ממש במילים האלו) אבל אני לא מרגיש שאני צריך לנצור את נבואות הזעם שלי רק בגלל קומץ הדגנרטים מהבפורום הזה. דוגמנות: דוגמנות היא אחת המקצועות היחידים בעולם שאינו דורש שום יכולות קוגנטיביות או מיומניות כלשהן. המקצוע פתוח בפני כל מי שהגריל 6 בלוטו הגנטי. זה מקצוע בזוי לדעתי אשר האנשים העוסקים בו ברובם המכריע הם הגרעין האנושי הכי פחות איכותי שקיים אשר לא עבדו למען מקצועם ועליהם משום מה לא חל החוק הידוע: "בשביל כבוד צריך לעבוד". המקצוע הכי קרוב לדגמנות הוא כמובן הזנות... הדוגמנות היא שוק בשר שבו מוכר אדם את גופו לציבור מבלי יכולת להציע שום כישור אחר אשר באמתחתו. הזנות כמוה כמו הדוגמנות היא שהאישה מציעה את הדבר היחיד שנותר לה למכור - את גופה.לשם השוואה שני המקצועות היחידים בשוק שבהם נשים מתוגמלות יותר מגברים הם דוגמנות וכמובן מיודעינו - המקצוע העתיק בעולם - או בשפה המקצועית: פרוסטיטוציה. ואם כבר בזנות עסקינן יש לזכור להמקוע הזה אשר נחשב לבזוי שבעיסוקים בצורה מפתיעה אנטגוניסטי לדוגמנות רק בפרמטר אחד שהו הכישורים, הדוגמנות אינה דורשת שום כישורים אך הזנות כן דורשת כישורים כל שהם (כמובן שלצורך שמירה על הגינות הפורום לא אציין אותם פה כי באמת לא מן הראוי להעלות אותם על הכתב). הדוגמנות בארץ: אחד הדברים שבאמת לא מובנים לי היא הנהירה של הנערות של הדור הנוכחי(לצערי הדור שלי אני חייב לציין), וכעת כל טמבלית סתומה שיודעת שחוץ מאישה מוכה לא יצא ממנה שום דבר בחיים נוהרת לעבר הדוגמנות. ושוב מכיוון שהדוגמנות אינה דורשת שום כישורים מוצאות בנות רבות בנות דורי נחמה בדוגמנות ומעין קרש קפיצה לעולם הזוהר נבלי להשקיע כל מאמץ. הדבר שמעציב אותי שבנות לא נוטות להלחם כדי להשיג מעמד בחברה כמו הגברים אלא שהן ישר רואות עצמן נחותות ורואות בדוגמנות הדבר היחיד שיכול להעלות את קרנן בעיני החברה. הדוגמנות היא הקצוע הרדוד בחברה ואני אישית מעריך מוכר דוחן פלאפל מאשר דוגמנית כי מוכר הפלאפל יודע להכין פלאפל והדגמנית גם את זה לא. חשיבות הדוגמנות לחברה: עוד אספקט שאני רוצה לדבר עליו הוא הפרודקטיביות: פרודקטיביות משמע יצרניות. לדוגמנות אין שום ערך לחברה האנושית: זה מקצוע לא יצרני ולא תורם בדוגמנות אין שום תקומה לחברה האנושית וקדמה של בני האדם, אלא להפך זה מקצוע דגנרטיבי אשר מדרדר את החברה לערכים פרמיטיביים ומנוונים. אין בדוגמנות שום יצרניות ותועלת לחברה זה מקצוע סתמי אשר אני רואה את החברה מסתדרת יופי אם לא הייתה מעולם דוגמנות בחברה האנושית.( מה שאני לא יכול להגיד על המקצוע אותו אני מייצג: רפואה). אם זה היה תלוי בי הייתי מעביר מיסוי של 90% על הדוגמנות כי לפחות אם המקצוע לא תורם לחברה אז כסף ילך לקופת המדינה ממנו. בכל מקרה רק טוב יצא לסיוויליזציה האנושית מאלמינציה של הדוגמנות. חוסר הצדק: וכמובן הדבר שאני הכי רוצה להתרעם עליו הוא התגמול של מקצועות לעומת הדוגמנות. נתחיל מהבחינה של היוקרה. היום אם ילדה בת 16 היא מתקבלת לדוגמנות אזי היא נהפכת בן רגע לאלילה אשר יש לסגוד לה. הדוגמניות נתפשות כמעין יצור על-אנושי אשר כל אמא ישראלית רוצה שהבת שלה תהייה דוגמנית. שיא ההתפחות האנושית, העילוי של האבולוציה של ההומינידים(היצורים שלהם שייכת משפחת האדם) היא הדגמנית, שיא השאיפה של כל אישה. ואני שואל למה? מה קרה לחברה שלנו שהיא הגיעה לשפל הזה? ואני אשווה את זה בתור לסטודנט לרפואה למקצוע שאני הכי קרוס אליו(מן הסתם רפואה). פעם להיות רופא היה מכובד היום המטופלים משתינים עליך בקשת. היום אם מישהי תגיד:" הבת שלי דוגמנית" ואז חברתה תגיד :"הבן שלי לומד רפואה", אז הראשונה תגיד לה:"טוב זה גם משהו, אבל משתתפת בצערך...". היום שיא הפרסטיג'ה והיוקרה זה בדוגמנות ורופא זה כבר לא מקצוע. ואם גם נוסיף מבחינת השכר נראה שלעומת הדוגמניות הרופאים מתוגמלים בצורה זוועתית. ילדה סתומה שבמקרה יצאה יפה ובגיל 16 הופכת לדוגמנית ממוצעת נחשבת הרבה יותר מרופא מומחה בימינו(והשכר בהתאם). למרות שהאינוולידית בת ה-16 לא עשתה כלום בשביל להגיע לאיפה שהגיעה משתכרת פי 5 או 6 יותר מרופא שקורע את התחת שלו במחלקה ועושה ימים ולילות כדי להציל את חיינו ולשמור אותנו בריאים וכל זאת במשכורת שערורייתית. ובנוסף לכל גם אחר כך באים אליו בטענות והרופאים המסכנים האלו הם אלה שאחר כך חוטפים את כל הקללות והמכות והיריקות במחלקה בעוד מיודעתינו בת ה-16 הלכה חמש דקות על המסלול והרוויחה יותר מחודש עבודה של הרופא. ואני שואל איפה הצדק? אדם שנחשב מכל הבחינות כאדם אשר בעל יכולות קוגנטיביות מרשימות ולמד 12 שנה בחינוך הממלכתי, 7 שנים לרפואה כללית ועוד חמש שנות התמחות מרוויח הרבה פחות מזעטוטה זבת חוטם שבמקרה נראית טוב. בל נשכח שרובן המוחלט של הדוגמניות בכלל אינן עושות צבא ובגלל עצם המקצוע שלהם לא נראה לי בכלל שהן משלמות מיסים( מישהו פעם קיבל קבלה מדוגמנית אחרי תצוגת אופנה?) בעוד הרופא אשר בטוח שרת בצבא(כדי ללמוד רפואה בארץ יש חובת שירות צבאי או להיות עתודאי כלומר שירות אחרי הלימודים בתוספת קבע) ומעל חמישים אחוז מהמשכורת שלו מביא למס הכמסה(איך אפשר להעלים מס אם המשכורת שלך היא ממשרד הבריאות?) הרבה פחות נחשב מהדוגמנית והוא כמו זבל ביחס לדוגמנית אשר הן בדרך כלל שחצניות מהמעלה הראשונה ומתגאות באחד המקצועות המבישים בחברה לדעתי. אני לא מבין איך בכלל בחברה מתוקנת מרוויח אדם אשר כל חייו למד ועבד קשה והוא עובד יומם וליל במשמרות לא משמרות בחדר המיון כדי להציל את החיים שלכם, של הוריכם ןשל כל הקרובים לכם מרוויח פחות מדוגמנית מסכנה בת 16. איך אדם אשר הקדיש חייו להציל חיי אדם ולשמר את החברה והגזע האנושי והוא עושה הכל למען שאתם תחייו כמה שיותר מקבל יחס של זבל מהסביבה. אני קורא לאלו שביניכם שמאלילים את הדוגמניות להגיד לי מה יש בהן שכולן רוצים להיות כמוהן? שמישהו יגיד לי למה אתם מכבדים דוגמניות יותר מרופאים? האנשים שבזכותם לפחות שליש מהחברה עוד קיימת, האנשים שבזכותם אנחנו לא חיים עד גיל 40. אם מישהו יוכל לענות לי על השאלה הזו אני אוריד בפניו את הכובע: למה אתם רוכשים יותר כבוד לדוגמניות מאשר לרופאים? אני קורא לבני דורי.... תנו בבקשה כבוד לרופאים כי הם קורעים את התחת שלהם כדי שכולנו נחייה טוב יותר ונחייה בכלל, הם עובדים יומם ולילה כדי להחזיר לנו את המתנה היפה ביותר - החיים, וכל זה הם עושים תחת צעקות זלזול וגנאי מצד המטופלים ובנוסף לכל המשכורות שלהפ הם משכורות רעב... (למי שיגיד ראיתי בעיתון רופאים שמרוויחים מלא, אז אני אגיד לך שרופאים מעטים מרוויחים מעט והשכר ההממוצע של רופא מומחה בן 30 הוא נמוך פי כמה מונים משכר ממוצע של דוגמנית בת 16), בוא נגיד שרופאים שרק אחרי סביבות גיל 40 מתחילים להגיע לסכומים רציניים וגבוהים אבל עדיין דוגמניותצ מרוויחןצ הרבה יותר כסף ובעיקר הרבה יותר כבוד. בקשר למשכורות אני לא יכול לעשות כלום אבל מספיק עם ההערצה לדוגמניות וכל המחזות הפטתיות שאני רואה שאנשים מעריצים את הדוגמניות( we are not worthy). די להערצת הדוגמניות וזלזול ברופאים, תנו לאנשים כבוד על פי כמה שמגיע להם!!!!!

michelle2113

New member
אין פה שאלה של כבוד לזה או לזה.

כל אחד יעשה בחיים שלו מה שהוא רוצה ומה שטוב לו ומה שהוא אוהב! זה הכל! זה נכון שיחסית לשכר הרופאים השכר של הדוגמנים והכבוד שרוכשים להם הוא עצום. אבל זאת ישראל וככה גם העולם. וכשאדם בוחר מקצוע, אני מאמינה שהוא מודע להשלכות כמו החוסר פרסום והשכר הזעום. אם בחרת בכך, כנראה שטוב לך. אם אתה עדיין מחפש פרסום ושכר גבוה, אתה מוזמן לנסות לדגמן! בהצלחה.

למעלה