הוא טוען שיש לו 24 סנטימטר

טיפלה1

New member
הוא טוען שיש לו 24 סנטימטר

זה הגיוני!? זה בכלל גודל שאפשר להנות ממנו?

sharpantie

New member
כל אחד יכול לטעון מה שהוא רוצה

אולי הוא טוען כך כדי לפתות אותך לוודא אם זה נכון?
ואולי , מי יודע, אולי זה באמת נכון......

בהתחשב בעובדה שאצלך האזור הרגיש הוא ב..

שלושת הס"מ הראשונים של הנרתיק אזי פין באורך של 24 ס"מ הוא רק עודף משקל לשאת על ידי בעליו. אבל חייבים לציין שיש נשים הנהנות כאשר הפין מצליח ללטף את הרחם. גם במקרה כזה מספיק ויותר פין באורך בין 12 ל-15 ס"מ +- . להבנתי, למרות שאני לא מתקרב אפילו ל-24 ס"מ, נראה לי שזה רק יכול ליצור אי נעימות, כאב ונזקים. אבל זו רק השערה שלי. לא מידיעה ולא מניסיון. אבל כן מתוך ניסיון הבנתי שאם משהו כן קובע זה הקוטר (דיאמטר). והסיבות לכך די פשוטות. מאחר והפתיחה הנורמלית אצל אשה הוא בין 1.5 ל-2 ס"מ במצב טבעי, ואם נוסיף על כך את הלחלוח, (לובריקציה) הטבעי של הנרתיק בזמן גירוי מיני, נוצר מצב שקוטר גדול יותר מאפשר לאשה לחוש טוב יותר את הפין הגברי בזמן חדירה. לכן, אם יש אורך ממוצע אבל אין קוטר מתאים מפצים על כך במציאת תנוחה שבה תחושת החדירה היא מקסימלית. מכל מקום מה שבאמת קובע זה לא הפין על מידותיו אלא למי הוא מחובר!

פין לא יכול ללטף רחם

עוד מיתוס שמוכרים לנו בעידן פורנו יש אזור בין הנרתיק לרחם שנקרא צוואר הרחם המונע פלישה של גופים זרים לתוכו מסיבה זו העובר לא מרגיש את הפין.... בקיצור, יכול לענג מאוד באופן כללי תחושת המלאות ותו לא.

תודה על התיקון...../images/Emo13.gif

מכל מקום בסוף הנרתיק במפגש בינו לבין צוואר הרחם ניתן לחוש בחדירה (אצבעות או פין) מבנה עגול עם מרקם חלקלק, לזאת התכוונתי. בתמונה - 12 נרתיק 11 צואר הרחם.

pooshkash

New member
זה מזכיר את החבר שלי... כנסו

חברי הטוב אמר לי - הייתי רוצה לזיין את אנג'לינה ג'ולי עוד פעם!... שאלתי - מה, כבר זיינת אותה? לא - ענה לי החבר - אבל פעם כבר רציתי...

איבר מין ישראלי

נע בין 12 ל14 ס"מ בממוצע זה לא משנה את העובדה שגברים רבים מתהדרים ביותר או בפחות כדי להיות אבא אתה צריך 7 ס"מ בלבד וכדי להנות עם מישהו כזה את צריכה בעיקר לחפש מישהו עם גישה ליברלית, פתיחות והקשבה שמעריץ גוף נשי ואוהב לתת בכל שאר המקרים, הגודל באמת לא קובע אלא היכולת החושנית של האדם

מאי ודי

New member
גודל איבר המין

מה האמת לגבי אורך האיבר המין? קצת סטטיסטיקות, ניפוץ מיתוסים שקריים והקשר בין הגודל והנאה מיחסים, אפשר לקרוא בקישור המצורף

למעלה