היא נראית כמו המנהלת של בית הספר של בתי

doriangray011

Well-known member
שיער אפור חלק במעין קארה ארוך מהרגיל.
איפור בעיניים
שפתון אדום
שרשרת חרוזים משויישים עם תליון זרקון תכול-ירקרק.
מלאה, זקופה, עגולה במקומות הננכונים. תמיד עם חולצת מעטפת מתחת לעליונית ארוכה.
והיא מגישה לי תיקים.
תמיד עם חיוך.
תמיד בקולה הנשי הרך.
משהו בה גורם לי לרצות להתכרבל בה מחד ולהפוך אותה על ארבע מאידך בלי רחמים.
אני מפלרטט אתה.
תמיד מוצא את הדרך לומר לה ש"איזה גבר לא אוהב אשה יפה?"
והיא תמיד מחייכת ומעט מסמיקה ועונה לי ב"שקרן חמוד אתה".
אני מדבר אתה ענייני ביזנס והזין עומד לי במכנסיים, ראשו מתחכך בצד הפנימי של המכנס וזה נעים ומתסכל כאחת.
הריח שלה משגע. כמו של נשים בוגרות שיודעות להשתמש בבושם טוב ויקר אבל בדיוק, והיכן להניח אותו כך שיקרין עצמו ואותה לתוך הורידים והנימים הקטנים שבאף שלי ומשם ישירות אל חלציי.
והייתי מראה לה מה זה להיות ילד רע.
פעם לפני הרבה שנים קראתי מאמר על החושניות של נשים בגילאים שונים. זה היה כתב עתיק לדעתי מהמאה. ה 18/19.
הכותב תיאר את נפלאות האשה בגיל 14 (כתבתי שהיה מזמן) וכל עשור ועשור אחריו.
הפליא בנפלאות הנשים הבוגרות בנות ה50 וה 60 והפליג וצין את מזלו של הגבר שזכה בבת ה 70/80 החושנית שיודעת לפנק גבר יותר מכל.
אז 70 + ניסיתי. (ואז היא קיפצה לה בחמדה) ואני יכול להעיד שהאנרגיה שלה מגמדת כל בת 20/30 שפגשתי.
לך על בעלת השיער האפור. אל תשכח שהיא מדור אחר ולא תרוץ ותצעק גוואלד להצעה קצת נועזת.
בהצלחה.

יעיש התימני

Active member
איפור בעיניים
שפתון אדום
והיא מגישה לי תיקים.
תמיד עם חיוך.
תמיד בקולה הנשי הרך.
אני מפלרטט אתה.
אני מדבר אתה ענייני ביזנס והזין עומד לי במכנסיים, ראשו מתחכך בצד הפנימי של המכנס וזה נעים ומתסכל כאחת.
הריח שלה משגע. כמו של נשים בוגרות שיודעות להשתמש בבושם טוב ויקר אבל בדיוק, והיכן להניח אותו כך שיקרין עצמו ואותה לתוך הורידים והנימים הקטנים שבאף שלי ומשם ישירות אל חלציי.
שאלת מקצועית -
איזה תחתונים אתה לובש?
האם אפשר לראות אתלך במכנסיים את הזיקפה? ואם כן אולי תראה לה פעם?

doriangray011

Well-known member
איפור בעיניים
שפתון אדום
והיא מגישה לי תיקים.
תמיד עם חיוך.
תמיד בקולה הנשי הרך.
אני מפלרטט אתה.
פעם לפני הרבה שנים קראתי מאמר על החושניות של נשים בגילאים שונים. זה היה כתב עתיק לדעתי מהמאה. ה 18/19.
הפליא בנפלאות הנשים הבוגרות בנות ה50 וה 60 והפליג וצין את מזלו של הגבר שזכה בבת ה 70/80 החושנית שיודעת לפנק גבר יותר מכל.
אז 70 + ניסיתי. (ואז היא קיפצה לה בחמדה) ואני יכול להעיד שהאנרגיה שלה מגמדת כל בת 20/30 שפגשתי.
לך על בעלת השיער האפור. אל תשכח שהיא מדור אחר ולא תרוץ ותצעק גוואלד להצעה קצת נועזת.
בהצלחה.
אני לא כל כך אופטימי.
אני מאמין שכל אדם ניתן לקנייה (בהינתן תנאים מסויימום - יש כאלו שיחפשו סכום כסף מסוים, אחרים כוח או השפעה, וכד').
אבל אני לא בטוח שלאדם מן השורה יש יכולת לשכנע "כל אחת" לקפוץ אתו בין הסדינים....
אמרה לי פעם מישהי שהייתי איתה תקופה והיתה צעירה ממני ביותר מ20 שנה.
״אתה לא מספיק עשיר או שאין לך מספיק זמן להיות מאהב של צעירה״ אמרה ונטשה לביתו של מאהב שהיה מבוגר ממנה ב 40 שנה.
ניפגשנו מדי פעם. היא אמרה שהוא לא יכול. ( לא פלא בגיל 76) ומילאתי לה ולי את החסר.
הארנק והרכוש משפיע. שיגידו נשים מה שיגידו. אני לא מאמין שניקול ראידמן למשל נמשכה לתרח קשיש אילו היה ממוצע או תפרן.
קדימה לזכות בלוטו.
אייך?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
גם נושא יחסי המרות תלוי זמן ומקום.
בעבר - חצי מהזוגות שנישאו היו של מפקד וחיילת שלו, או מנהל ופקידה / מזכירה שלו.
הכול תלוי זמן ומקום.
היום החוק והתפישה החברתית שונה - בעקבות כל מיני שינויים חברתיים שנגרמו חלקם ממניעים נכונים וחלקם לא.
אבל זה שמישהו או מישהו ביחסים עם כפיף/ה שלו/ה זה לאו דווקא חייב להיות שלילי.
זה שזה נתפש היום ככזה, ושזה לא חוקי - זה סבבה, אבל כולנו יודעים שלא כל חוק נכון ולא כל דבר תמיד בא ממקום טוב.
כמובן שצריך תמיד להגן על החלש/ה במערכת יחסים ולדאוג שהכול נעשה מתוך רצון ולא מתוך השפעה רעה או שליטה כוחנית כופה.
ברור.

ולגבי לעבוד עם בראש - כשהייתי בן 25 הצלחתי (באמת) להשכיב כל אחת שרציתי. ואני לא בראד פיט. ממש לא. אבל אני מצחיק, וכריזמטי, ואפילו מבין ורגיש. אבל חתיך? לא. ממש לא.
היום, יותר מ-25 שנים אחרי, ואחרי 23 שנות נישואים - נו.... היכולות די נעלמו לצערי.
ואני? נאלמתי.
נאלמת או נעלמת?🙃
אין ספק שזה לא אותו הדבר,כשהיינו בני 25 והלאה.
מה גם שאתה נשוי המון שנים,"שוכחים" לחזר,קצת חוסר ביטחון וכמובן שאתה נשוי.
אני מאמינה שכשתכיר מישהי זה יהיה מאד בספונטניות וגם תלוי עד כמה אתה מאפשר לעצמך .
בהצלחה.

אמרה לי פעם מישהי שהייתי איתה תקופה והיתה צעירה ממני ביותר מ20 שנה.
״אתה לא מספיק עשיר או שאין לך מספיק זמן להיות מאהב של צעירה״ אמרה ונטשה לביתו של מאהב שהיה מבוגר ממנה ב 40 שנה.
ניפגשנו מדי פעם. היא אמרה שהוא לא יכול. ( לא פלא בגיל 76) ומילאתי לה ולי את החסר.
הארנק והרכוש משפיע. שיגידו נשים מה שיגידו. אני לא מאמין שניקול ראידמן למשל נמשכה לתרח קשיש אילו היה ממוצע או תפרן.
קדימה לזכות בלוטו.
אייך?
קיפצה לה בת ה 70?,?,😘
גילוי נאות:
כשהייתי בת 22 הכרתי במסיבה גבר בן 42,אהבתי מאד אבלל-היה קנאי,קמצן ובעיה בזיקפה.
ייתכן מאד שלולא כל זה היינו ממשיכים ברומן אבל באופן אישי, מעולם לא נמשכתי לצעירים אבל גם לא לגבר שמבוגר ב 20שנה.

doriangray011

Well-known member
נאלמת או נעלמת?🙃
אין ספק שזה לא אותו הדבר,כשהיינו בני 25 והלאה.
מה גם שאתה נשוי המון שנים,"שוכחים" לחזר,קצת חוסר ביטחון וכמובן שאתה נשוי.
אני מאמינה שכשתכיר מישהי זה יהיה מאד בספונטניות וגם תלוי עד כמה אתה מאפשר לעצמך .

קיפצה לה בת ה 70?,?,😘
גילוי נאות:
כשהייתי בת 22 הכרתי במסיבה גבר בן 42,אהבתי מאד אבלל-היה קנאי,קמצן ובעיה בזיקפה.
ייתכן מאד שלולא כל זה היינו ממשיכים ברומן אבל באופן אישי, מעולם לא נמשכתי לצעירים אבל גם לא לגבר שמבוגר ב 20שנה.
כתבתי על כך פוסט לפני כשלושה חודשים. כתבתי אז שהתחושה שלי הייתה שהייתי מנוצל וכל הגברים כאן קינאו בי 🤣.

Yakir4179

Well-known member
אדם "רגיל" צריך משהו שאינו "רגיל" כדי לשכנע מישהי להיות עמו ביחסים אינטימיים אם אחד משניהם (או שניהם) נשואים.
הוא צריך להיות נאה מהרגיל, או עשיר מהרגיל, או מפורסם מהרגיל, וכיו"ב :D

וכן
קעקועים

את הכול מלים את :eek:;)|כלנית|:love:
זה פשוט טיימינג את מי ומתי נפגשים , אם הם נשואים אז מצריך יותר זהירות , ואם הם פנויים והולך להם אז פשוט לסנן את המועמדים, כמובן עשיר מוצלח מקושר זכר אלפא מה שנקרא אוטומטי הוא ימדוך מועמדות זה הילה שלו שמושכת אנרגטיות, זה שמתי לב בחיי , וזה מתנת אל מה שנקרא
גם נושא יחסי המרות תלוי זמן ומקום.
בעבר - חצי מהזוגות שנישאו היו של מפקד וחיילת שלו, או מנהל ופקידה / מזכירה שלו.
הכול תלוי זמן ומקום.
היום החוק והתפישה החברתית שונה - בעקבות כל מיני שינויים חברתיים שנגרמו חלקם ממניעים נכונים וחלקם לא.
אבל זה שמישהו או מישהו ביחסים עם כפיף/ה שלו/ה זה לאו דווקא חייב להיות שלילי.
זה שזה נתפש היום ככזה, ושזה לא חוקי - זה סבבה, אבל כולנו יודעים שלא כל חוק נכון ולא כל דבר תמיד בא ממקום טוב.
כמובן שצריך תמיד להגן על החלש/ה במערכת יחסים ולדאוג שהכול נעשה מתוך רצון ולא מתוך השפעה רעה או שליטה כוחנית כופה.
ברור.

ולגבי לעבוד עם בראש - כשהייתי בן 25 הצלחתי (באמת) להשכיב כל אחת שרציתי. ואני לא בראד פיט. ממש לא. אבל אני מצחיק, וכריזמטי, ואפילו מבין ורגיש. אבל חתיך? לא. ממש לא.
היום, יותר מ-25 שנים אחרי, ואחרי 23 שנות נישואים - נו.... היכולות די נעלמו לצערי.
ואני? נאלמתי.
הכל בראש מה שנקרא, כיום לא כדאי אפילו אם זה קל להתעסק בעבודה, גם ככה המצב לא משהו , להיות מפוטר בגלל רומן או סטוץ , אכן צריך רוח נשית בעבודה להרגיש טוב ביום העבודה, וזה כיף שיש חיבור וכו, אצלי בחברה הם קרירים ונחשבים כדררים לכן שנכנסים למשרדים הרגשה אחרת.

למעלה