היבול של השבוע - הפתעות טובות

byron

New member
היבול של השבוע - הפתעות טובות

רב החוברות השבוע הן מספר 4 פרט לRAY שזו חוברת מספר אחת, ומציגה מחדש את הדמות שכבר עברה לפחות שתי וריאציות ביקום DC ועוד אחת ביקום שממנו היא נקנתה. סה"כ הפתעה אין כאן, הסיפור סביר מאוד, הכניסו עוד דמות של גיבור זכר אבל לא לבן (למרות שהוריו שני היפים לבנים....) החברה שלו היא ממוצא הודי ומתאימה לכמה הערות גזעניות.... המאמץ שלהם להיות רב תרבותיים כאן בנתיים לא יוצא משהו בכלל. מצד שני זו דמות עם כח רב, ואפשר לנצל אותה היטב, נראה איך זה יתקדם בתור מיני סידרה של 4 פרקים, בנתיים אני ממשיך. BATGIRL 4 הסיפור נגמר בחוברת הזו, נזרק עוד רמז עדין לגבי הנס שהחזיר לברברה את הרגליים, ובעיקר הופתעתי מכך שכבר בסיפור הראשון בוחרים לה יריב שנעלה עליה מבחינה פיזית, אבל ההתמודדות שלה עם זה הייתה אחלה, ברברה הישנה במיטבה. BATMAN AND ROBIN 4 המשך הסיפור, אני פשוט לא זוכר את הקטע הזה מהמיתולוגיה הישנה, אבל סיפור רקע חביב, ובהחלט מסגרת נפלאה ליחסים של ברוס ודמיאן. אני ממש מופתע לטובה, אני ממש מתחבר לדמיאן בעקבות כל הסיפור הזה. הוא לא מקבל את היחס של ברוס באהבה, יש לו דרישות והוא מצפה שברוס יעמוד בהן או ש.... מעין ג'ייסון טוד משופר. אח"כ אמשיך עם עוד חוברות

למעלה