היה היו: רן אלירן ברשת גימל

ST וגרי

New member
היה היו: רן אלירן ברשת גימל../images/Emo22.gif

בכל יום שישי בשעה 20:00 ברשת גימל משודרת התוכנית ´היה היו´, והפעם כמעט שעה נטו שהוקדשה לרן אלירן: בלי פרסומות, בלי קטעי קישור, בלי דיווחי תנועה, בלי דשים.. לשיר לתלתלייך- הכרתי את זה עד כה בגרסתה של גאולה גיל. יום אביב חינם לבב אנוש זר של נרקיסים אני שלך *שיר נוגה שלא זיהיתי ובו המשפט ´רק צפירת קטר שומעים ממרחק´. הבתים שנגמרו ליד הים חוף שקט- הכרתי את זה עד כה בביצוע אחר, נדמה לי של העמרנים. החליל אני דודך הנאווה בבנות מי יש לו ריבה כזו מותר לך- עם רבקה מיכאלי בפתח תקווה הייתי- הכרתי את המילים מספר שירי הפלמח, ולראשונה אני שומע את השיר. אייל בן קרניים את אדמה שלחתי את שירי בצהלה כשאת יוצאת לרחוב לך ירושליים החזיקי לנו אצבעות חבל על כל טיפה ככלות ייני הרבה גרסאות כיסוי ויופי של שירים. מתי כבר יוצא דיסק אוסף?? אני מתנצל מראש אם לא דייקתי בשמות כל השירים. בשבוע הבא- למי שמתעניין: שם טוב לוי.

trilliane

Well-known member
מנהל
תמיד יש מי שמתעניין! ../images/Emo99.gif

שם טוב לוי!!! האח הידד! זו תהיה תוכנית חימום לקראת מופע הבכורה של "מאחורי הצלילים" שאני הולכת לראות ביום שישי הבא... אני בטח אהיה עסוקה מעל לראש בהתארגנויות, אבל אני אשתדל להקליט. התוכנית היא שעה, או יותר? אשמח אם תזכיר שוב את הנושא לקראת שידור התוכנית, שמא אשכח מהעניין, חלילה... עינת

איפה הוא כיום../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני זוכרת את רן אלירן בעיקר מהצמד רן ונמה עם נחמה הנדל ז"ל, אבל לא ראיתי ברשימה אף שיר שלהם. יש למישהו מושג מה קורה איתו היום? גרי, בפעם הבאה תודיע לפני ולא אחרי

התמ-ים

New member
הערה קטנה ..

לשיר "מותר לך", של מר אלירן עם גברת מיכאלי, קוראים: "לא לא לא" ...

למעלה