הייייייייייייייייייייייייייייייי

הייייייייייייייייייייייייייייייי

מה המצב אנשים? טוב אז ככה יש לי בעיה ואני צריכה עצה.. אני רוצה להוריד 5 קילו כי השמנתי אותם ואני רוצה בחזרה את הגוף שהיה לי . עכשיו אני כבר התייאשתי מעצמי אני לא יודעת מה לעשות הייץתה פעם אחת שניסתי לאכול פחות ולעשות ספורט לא ירדתי אולי חצי קילו והתיאשתי עכשיו כל פעם שאני אומרת לעצמי שאני יירד במשקל אני אוכלת יותר ומתפתה נראה לכם נורמלי? הגובה שלי זה 1.61 ואני שוקלת 55 אם מישהו יכול לעזור לי אני יישמח ... תודה לכול מי שקרא את ההודעה עד הסוף! שבת שלום לכולם ,תעשו חיים ותישמרו על עצמכם..
שלכם קארין...

טטנוס

New member
קארין יקרה....../images/Emo20.gif

קודם כל, עדיין לא יצא לי לברך אותך בברכת ברוכה הבאה אלינו יקרה!
ועכשיו...
אני מכירה מקרוב את בעיית ה-"5 קילו"...זאת אותה הבעיה שהיתה לי. אז ככה...את לא שמנה. ולהוריד 5 קילו ממה שלא ממש יש זה קשה. וזה איטי...משו פחד! אבל...לאט לאט ובטוח כמו שאומרים. לכן...מה שאני עשיתי, ואכן היה בקצב איטי מאוד, הוא לאכול בבוקר בבית הספר פתית, מלפפון, גבינה קטנה, פרי ואם את רוצה עוד ירק או משהו דומה. הערך הקלורי הוא בערך כמו כריך, אך הערך התזונתי יותר מומלץ וזה יותר משביע. בצהריים אני אוכלת ארוחה בשרית, סלט ומעט פחמימות. בערב, הייתי אוכלת רק עד 19:00 ואכלתי ביצה עם סלט או משו כזה... תעשי הליכה כל ערב ותרבי בפעילות גופנית. זה יהיה איטי-נכון, אך זה יהיה בריא ויעיל.
לך חמודה... שלך תמיד,
טטי

למעלה