היי בנות.

דלית0408

New member
היי בנות.

נכנסתי כרגע לmsn ושמעתי את קולו של רב"ט גלעד שליט שכבר שנה שבוי בידי חמאס. אני יודעת שאולי זהו לא המקום אבל בכל זאת אני יגיד. כל מה שיש להגיד בעצם הוא שהיתה לי צמרמורת והייתי מזועזת. זהו אות חיים ראשון שמשפחתו, וגם אנחנו, מקבלים ממנו.המצב שלו לא כל כך טוב. אני מקווה שיחזיק ממעמד. לפעמים כאשר אנחנו מתעסקים בשגרת היום יום אנחנו כלל לא זוכרים את הבנים השבויים. את גלעד, אודי ואלדד שנמצאים בתוך מדינת אויב. קרה, מנוקרת ספק חיים ספק מתים. המשפחות כאן הארץ דואגות ומחכות לשובם הלוואי ויכולנו לעשות משהו קטן בכדי שיחזרו בריאים ושלמים לביתם. כל שנותר לעשות הוא לשאת תפילה תפילה כנה שיחזזרו בשלום לביתהם שיזכו לראות את משפחותיהם בשנית שיחזיקו מעמד ושממשלת ישראל והצבא, הגוף ששלח אותם להילחם למען מדינתינו יחזיר אותם במהרה ולא יפקיר אותם אלוהים, שא עימם ברכה ועשה עימם חסד השב אותם ליקירהם ודאג שלא יעונה להם כל רע

shirly8881

New member
מצתרפת לתפילה!!!

כל כך קשה לחשוב שיש מישהו שהקריב את חייב בישבילנו והוא עכשיו נמצא בידי הטרוריסטים האלה ../images/Emo7.gif הלוואי שבעזרת השם יחזירו אותו בריא ושלם לבית משפחתו במהרה אמן.

מקווה גם שהסיפור הזה יגמר כבר

מאז החטיפה היה ועדייין יש הרבה פעולות איבה וטרור. ודי נימאס כבר מכל המצב הזה. חסר קצת שקט כאן במדינה מסכימות ????? דרומית

הי אהובות שלי

מצטרפת לכל מילה שלכן דיי הגיע הזמן שהחיילים יחזרו הביתה כל כך כואב לחשוב מה עובר על המשפחות האלה, מה עובר על החיילים המסכנים מאחלת מכל לבי שהחיילים האלה יחזרו בשלום הביתה במהרה

yaelluu

New member
היי

אני לא רואה כל רע להעלות את הנושא בפורום זה אחד הנושאים שנמצאים על סדר היום וחוץ מזה שאני חושבת שכל דבר שמציק או מפריע שווה להעלות אותו כאן ואולי אף לזכות לתמיכה במקרה הזה כולנו כאן בארץ מאוד כואבים את הנושא מנסים לחבק מרחוק את משפחות החטופים כואב הלב לראות את המשפחות שלהם מתראיינות לתקשורת. מי יתן ויגיעו כבר להסכם החלפת השבויים ושגלעד אהוד ואלדד יחזרו חיים ושלמים לארץ, כולנו צריכים להתאחד למען המטרה הזו! כואב שאין בידינו הציבור יותר מידי מה לעשות ואנחנו חסרי אונים במובן כלשהו כואב עוד יותר לדעת שאולי הם שם בחיים בשבי סובלים ולממשלה לא איכפת יותר מידי הם יצאו מביתם כדי להגן על המולדת ועדיין לא שבו לביתם חזרה.

למעלה