היי לכולם

איליין

New member
היי לכולם

התחלתי לפני שלושה שבועות בערך דיאטה ורזיתי 4 קילו ונשקלתי היום שוב ורזיתי רק חצי קילו השבוע וזה די מיאש אותי אני זקוקה לעידוד!!!!!! תצילו אותי

bana

New member
דבר ראשון כל הכבוד!!

דבר שני, אני חושבת שה-4 קילו שרזית היו רק נוזלים ולא שומן... חצי קילו עד קילו בשבוע זה יפה!! זה מראה על ירידה הדרגתית טובה.. את לא צריכה להיות עצובה בגלל זה! תמשיכי בדיאטה ואת תראי שתצליחי!! לפעמים תרדי קילו, לפעמים 1/2 קילו ולפעמים כלום אבל אסור לך להתייאש! אנחנו איתך!!! רק שאלה: איזו דיאטה את עושה?
ענקי לעידוד
באנה

yabi

New member
ממה את מתיאשת?

איליין,ירדדת 4.5 ק"ג בחודש!!! זה משהו שהרבה אנשים לא מצליחים בחצי שנה אם בכלל.כל הכבוד על ההתמדה שלך,זה חשוב.אבל יותר חשוב זה לעשות את הדיאטה בהיגיון.קצב איטי יביא לתוצאות לתווך ארוך,שלא לדבר על זה שיותר בריא לרדת לאט לאט.אל תצפי לרדת קילו כל שבוע.הגוף לא עובד ככה.הוא צריך להתרגל לשינויים. תספרי לנו קצת על עצמך,איזו דיאטה את עושה? את מתעמלת? בכל אופן,שיהיה לך בהצלחה וברוכה הבאה. יעל.

איליין

New member
קצת על עצמי

אז ככה, אני בת 33 גרושה + 2 (בת 7 ובן 4) מקסימים וחמודים!! יש לי נטייה לפנות אל האוכל כמקור נחמה ובשנתיים האחרונות פניתי לכיוון ההוא הרבה והעלתי בערך 20 - 25 ק"ג מיותרים!! אני חייבת לציין שבן זוגי אוהב אותי כמו שאני ופגש אותי ככה אבל לי לא טוב! אני יודעת שדוגמנית אני לא אהיה אבל כבר לא נעים לי להרגיש כבדה, לכן אני רוצה להרזות, !! מכיוון שאני עשיתי המון דיאטות בחיים שלי ( מירי בלקין, דיקור, כדורים וכו´) יש לי מושג לגבי מה אני עושה..השאלה היא התמדה! אז נכון להיום אני כבר חודש לא נוגעת בלחם! תמצית החיים שלי! יש תחליפים טובים כמו פתית או פרחיות אורז..אני אוכלת בבוקר, בצהררים בעבודה משתדלת לאכול ארוחה חמה (אם לא אז מרק חם) + סלט ובערב ארוחת ערב.. התעמלות - נושא רגיש אני חייבת לציין רצון יש כוח אין!ואני יודעת שזה נשמע כמו תירוץ אבל אני מ 6:30 ערה ועד 20:30 בערב לא מפסיקה לרוץ כרגע שוט אין לי כוח.

למעלה