היי לכולם...

michelle260487

New member
היי לכולם...

היי. אני מיכל,בת 20,כרגע משרתת בחיל האויר, ויש לי תסמונת טרנר יש לי כמה שאלות: 1. אחד התסמינים של התסמונת הוא ריבוי של נקודות חן. יש לי מלא כאלו בכל הגוף,אבל הן הכי מפריעות לי באיזור הפנים והצואר. האם למישהי מכן יש מידע כלשהו על הדרך היעילה ביותר להסרתן? אולי אתן מכירות שמות של מכונים,רופאי עור וכאלה... 2. האם ניתן להגיע,להערכתכן, (אולי דרך אגודות של התסמונת בכל העולם) ,לאנשים שיכולים לעזור מבחינה כלכלית אקדמאית...? אני מתכוונת ללמוד וטרינריה,ואני די "תקועה" בארץ (אין לי את האמצעים הכלכליים לימודים בחו"ל) ובארץ יש רק מקום אחד שמכשיר וטרינרים (בפקולטה של האוניברסיטה העברית,ברחובות). בקיצור,זה לא קל בכלל (אם לא בלתי אפשרי...). סיפור שלם. אני מנסה להתייעץ אתכן... אולי קיימים אנשים,לאו דווקא בארץ אלא בכל העולם,שמשקיעים בבנות/נשים כמונו :) השאלה היא איך אני מגיעה אליהם.. חשוב לי מאוד!! אנא,אם מישהי מכן יודעת משהו,כל דבר- צרו עמי קשר במייל: [email protected]

ברוכה הבאה!

שמחה ששיתפת אותנו כאן בפורום. גם אני אגב, שיררתי בחיל האוויר. אחלה חיל! לגבי השאלות שלך - נקודות חן את צריכה ללכת לרופא עור. פשוט מאוד. לא תמיד יש צורך להסיר או אפשר . הרופא יגיד לך. לגבי הלימודים שלך אז יש מלגות כמו כולם. תבררי מה מגיע לך. בהצלחה רבה ומקווה שתמשיכי לכתוב דרומית

elitp

New member
גם אני הייתי בחיל האוויר ../images/Emo160.gif

מגמה של צה"ל בשיבוץ טרנריות?

למעלה