היי לכם

ברוכה הבאה

ממש אין מה להתבייש, לא יודעת איך הגענו למצב ההזוי שבתולין זאת בושה

שאלה שמסקרנת אותי אישית - את היחידה מבין החברות שלך שעדיין בתולה? אני שואלת כי אצלי הייתי הראשונה שבכלל התחילה (וזה היה אחרי גיל 30), והחברות הכי קרובות עדיין כך.
ויש לי תיאוריה שיש קשר לסביבה החברתית הקרובה, אז זה מעניין אותי.

אמ....

מהמעט חברות שיש לי,לפי מה שידוע לי,כן אני כנראה שהיחידה.
הייתה לי עד לפני חודש חברה שאנחנו כבר לא בקשר ממש,והתחילה לצאת עם מישהו והיא טוענת שהיא בתולה למרות שקיימה יחסי מין לא מלאים..לא ברור לי כיצד זה אפשרי..אבל ניחא...אז בתכלס כן,אני היחידה.

רק פיזית

וגם זה לא תמיד

בתולים הם יותר מעניין פיזי עבור רוב הבחורות, כך שזה לא מתחיל ומסתכם בחדירה בלבד.

not lonely

New member
למעשה יש בזה משהו טהור ותמים

בבתולין.

אבל נכון שהרבה אנשים מסביב שגורמים לזה ובעצם לך להרגיש חריג.

אני לא משתפת אף אחד כמעט
אז הם ממש לא גורמים לי להרגיש חריגה!
וככה צריך !
מצידי גם לשקר לכל הדוחפי האף למקום שלא צריך!!

Reyn

New member
מה זאת אומרת "גורמים לך להרגיש חריג"?

חריגוּת היא לא תחושה, היא מצב אובייקטיבי. אם הרוב הגדול של האנשים בגילך כן מנוסים מינית, אז אתה חריג בתחום הזה. זו לא תחושה ולא קביעה שיפוטית על סמך נורמות חברתיות, זו פשוט עובדה.

אני ממש לא אוהב שאנשים שנמצאים במצב מסויים כתוצאה מקשיים או בחירות אישיות שלהם (וגם אני במצב הזה, כן?), מאשימים את החֶברה.

not lonely

New member
יש לי שני חברים הפוכים אחד מהשני

אחד שמבין את העניין שאני בתול ובכלל לא מתרגש מזה ולהפיך, רק תומך ואומר לא להתייחס לזה בכלל.
והשני פשוט (אני יחסוך במילים) פשוט נותן לך הרגשה של מה יש לך ואיך זה יכול להיות.

Reyn

New member
ולמה החבר השני עושה זאת?

כדי לפגוע לך ברגשות ולהפחית לך את הביטחון העצמי? כמובן שלא, החבר רוצה שתצליח.
הוא מתפלא מהסטטוס שלך כיוון שזה סטטוס חריג, שהוא מנסה להבין למה אתה נמצא בו, ורוצה שתצא ממנו - לא בגלל שזה "רע" להיות בתול, אלא בגלל שזה טוב להיות בזוגיות ולעשות סקס. בלי קשר לנורמות חברתיות, חבר שלך מרגיש על בשרו שהוא נהנה מהדברים האלה, והיה רוצה שגם אתה תהנה מהם עם נשים.

not lonely

New member
אתה כנראה צודק

לא ממש יצא לי לדבר איתו על זה לעומק.
צריך להיפגש איתו פעם אחת.

יאללה מחר מבחן אחרון לסמסטר ואז חופש.
ואז אמצא זמן לדבר איתו בשקט.

תודה על העצה ידידי

אריאל362

New member
ברוכה הבאה

אני בן 42 ועדיין רווק ובתול