היי

היי

כבר כתבתי בעבר בקשר לאחי הקטן , בן 13 שזקוק להשתלה . בזמן האחרון נוצר איזשהו קצר בתיקשורת בין הרופא המטפל לבינינו . אנחנו רוצים להעביר אותו לבית חולים אחר כדי לקבל חוות דעת כמה זמן נותר לו . האם יש עדיפות על מחלרת נפרולוגיה זו או אחרת . ואם כן איזו בית חולים ידוע במיקצועיות לגבי הנושא הזה . אנא תשובה . שאלה נוספת בבקשה האם הניתוח להכנה לדיאליזה קשה ? במה זה כרוך תודה רבה

Avraham F

New member
שלום לשקופה

אני מבין שאת במתכוון, נמנעת מלכתוב באיזה בי"ח אחיך מטופל. על מנת לתת תשובה לגבי מוסד רפואי, צרי קשר איתי דרך מייל או מסר, עם הפרטים. באופן כללי, כל בי"ח הוא מקצועי, ההבדלים קטנים. ה"ניתוח" להכנה לדיאליזה נחשב ניתוחון, לא משנה לאיזו דיאליזה. להכנת דיאליזה צוארית, מחברים "מעקף" לוריד בחזה העליון או בצוואר. להכנת חיבור לדיאליזה ציפקית, משתילים צינורית כניסה ויציאה בבטן. להכנת חיבור להמו-דיאליזה, מחברים באמת היד את העורק לוריד בניתוחון שנמשך כחצי שעה. או משתילים צינורית לחיבור בין עורק לוריד בזרוע. כל הניתוחים אינם מצריכים אישפוז של יותר מכמה שעות. לאחר השתלה מוצלחת, ניתן להוציא את החיבורים הנ"ל כל אחד בהליך שונה בהתאם.

הכנה לדיאליזה

בת דודה שלי עשתה את זה, זה ממש שטויות, שמו לה דבר כזה ביד זה לא מפריע לה לעשות כלום ולא מציק... בשלב יותר מאוחר היא עברה השתלה ולאחר שהכל היה תקין הורידו לה את זה. הרבה בריאות

ש ר ו ן 74

New member
מסכימה עם המתולתלת

גם גם הגיסה של אחותו החורגת של השכן הנחמד שלי עשתה את זה, זה באמת שטויות. זה מה שהשכן סיפר לי לפני חודשיים על קפה ועוגה. הוא באמת חתיך.

ש ר ו ן 74

New member
וואלה חתיך חתיך

לשאלתך טבעו של עולם ומנסיון רב, קודם נכנס אחר כך יוצא ולא להיפך. אצלי הוא בידיים טובות. וואלה חתיך .....

למעלה