היי :)

Nicky5551991

New member
היי :)

טוב, אני לא בטוחה באיזה סוג של בעיה מדובר, בריאותית\ מינית\ זוגית\ נפשית...או אולי כולן ביחד... לאחרונה אני לא נהנית מקיום יחסי מין! אני חייבת להודות שזה מבאס... יש לי ירידה משמעותית בחשק המיני...כלומר, אני לא רוצה את זה בכלל. מה שאני לא יודעת זה אם אני לא רוצה את זה איתו או לא רוצה את זה בכלל... מדובר בקשר רופף...אנחנו כבר שנה וחודשיים ביחד, ואין יותר את ההתרגשות של ההתחלה, אני כמעט בטוחה שגם אין יותר אהבה, רק הרגל...שיגרה. האם הרגשות שנעלמו אחראיים לחשק המיני שלי שנעלם...אם כך איך אנשים רבים בעולם מקיימים יחסי מין ללא אהבה ונהנים לא מעט... בנוסף, אני חייבת לציין שהייתי לאחרונה בסוג של דיאטה ...השלתי לא מעט ממשקלי, זה יכול בהחלט להשפיע, לא? חשוב לציין גם שמעולם לא גמרתי! שכבתי עם שלושה גברים, עם אחד מהם הייתי בקשר קצר ולא משמעותי, עם השני לא הייתי בכלל בשום סוג של קשר והשלישי והאחרון הוא זה שאיתו הייתי במערכת היחסים הארוכה והמשמעותית ביותר. בעצם גמרתי פעם אחת, עם השלישי, אני לא יודעת עם זה נחשב, אבל זה בגלל שהוא גירה את הדגדגן שלי, רוב הסיכויים שגמרתי רק בזכות זה. בקיצור זה שאני לא נמשכת אליו ואולי אפילו לא אוהבת אותו יותר זה ברור...זה די נגמר. וזה שירידה במשקל משפיעה זה גם די ברור... עכשיו אני מקווה מאוד שחוסר החשק המיני הזה ואי ההנאה בזמן הסקס הם רק בגלל חוסר המשיכה שלי אליו ולא בעיה אישית אצלי...איך אני אדע את זה? הרי עד שניפרד, עד שאמצע בן זוג חדש ואהיה מוכנה לשכב איתו יעבור זמן... אז איך בכל זאת אני אדע באיזו בעיה מדובר... מה אתם חושבים? תודה רבה מראש ועמכם הסליחה על המגילה הזו חח D:

Nicky5551991

New member
אם*

אגב כשכתבתי שלא גמרתי מעולם- התכוונתי שלא גמרתי מעולם מחדירה

Sharoman

New member
עד כמה שאני יודע חשק מיני לא מושפע ממשקל ירוד

לגבי שאר ההודעה, ישנם גלולות נגד הריון שמורידות את החשק המיני, כך גם גלולות שמטפלות בבעיות פסיכולוגיות, חשק מיני ירוד יכול להיות גם כתוצאה מדכאון. חוסר משיכה לבן הזוג שלך ו והתסכול שלך מהקשר שבו את נמצאת כרגע כמעט בטוח משפיע על החשק המיני שלך. כתבת למטה שלא גמרת מחדירה, האם את כן גומרת מגירוי הדגדגן (באופן כללי, עם כל השותפים הקודמים שלך)? כ-70% מהנשים לא גומרות מחדירה, כך שאת לא לבד בעניין, אם זאת חשוב שהשותפים שלך ידעו איך כן להביא אותך לאורגזמה ע"י גירוי הדגדגן. לדעתי אם מעולם לא גמרת בסקס, או שאת גומרת אבל רק לעיתים רחוקות החשק המיני שלך כמעט ולא קיים, כיוון שאת לא מרגישה את מלוא ההנאה שהיית יכולה להרגיש ואולי אפילו מקיימת יחסים "רק בשביל שהוא יהנה". אם את באמת לא אוהבת, לא נמשכת ולא מרוצה מבן זוגך אולי באמת כדאי לסיים את הקשר וכמה שיותר מהר. בכל מקרה אני מציע לך לא להיכנס לקרשים "רופפים" בעתיד, כדי להימנע ממצבים דומים ;)

למעלה