היי

איטיזית

New member
היי

אז ככה אני בת 29 ורק לאחרונה (זאת אומרת לפני שנה וחצי) קימתי לראשונה בחיי יחסי מן (בערך).
הסיפור הוא כזה בגיל 24 התאהבתי במישהו ומכיוון שאני לא טיפוס שיודע להסתיר את מה שהוא מרגיש סיפרתי לבחור שאגב נורא התלהב אבל טען שהוא לא רואה את עמנו כזוג אלה יותר כידידים ואני המשכתי הלאה.
ביום העצמאות יצאנו כל החב'רה ושם התנשקנו ואני התאהבתי סופית.
שביקשתי ממנו חודש אחרי הנשיקה (הוא יצא למילואים) שאולי נשכב הוא הטיל ל זה וטו וטען שאם נשכב אני אתהב בו ואקשר אליו (התאהבתי בו עוד קודם) אבל במקום זאת הוא הציע שנעשה דברים אחרים כדי שאני ארגיש משוחררת יותר (מין אוראלי לדוגמא) ואני הסכמתי (ככה זה כשמאוהבים) הקשר הזה נמשך לסירוגין בערך 3 שנים עד שנפרדנו (הוא עבר לארה"ב) לאחר שהוא חזר מארה"ב הוא התוודה בפניי שיש לו רגשות כלפיי ובסופו של דבר שכבנו .
היינו זוג למשך תקופה של חצי שנה במהלכה שכבנו רק פעמיים למרות שרציתי יותר .
בסופו של דבר הבחור החליט שנמאס לו והקשר אינטנסיבי מדי והוא שלח לי SMS שמוטב שנפרד.

גם בתקופה שיצאנו (לפני שהיינו זוג) וגם עכשיו אחרי שנפרדנו המשכתי לצאת עם בחורים הבעיה היא כשזה מגיע לקטע המיני אני פשוט משתתקת.
לפני שבועיים הלכתי לדירה של מישהו שהכרתי הכל היה טוב ויפה התנשקנו התחבקנו הלכנו אליו לחדר שינה ובעודי שוכבת אצלו ערומה במיטה והוא כבר שם קונדום נתקפתי בפחד ומיהרתי להתלבש ולרוץ משם.

אני מפחדת שאותו אקס למרות הפגיעה והניצול הוא באמת אהבה היחידה שיש לי (כי עובדה שאני לא מצליחה לקיים יחסי מין עם גברים אחרים ).

אני אגב חושבת שאני נראת טוב (אוכלת בריא מתעמלת בחדר כושר מטפחת את עצמי) ואין לי שום בעית דימוי גוף (יש לי חבר צייר שאפילו צייר אותי בעירום).

השאלה היא מה עושים האם לחזור לאקס להסתכן בפגיעה נפשית אבל לפחות למצוא מישהו שלא מפחדים לשכב איתו או להמשיך הלאה לצאת לדייטים להכיר בחורים (ממש חמודים אגב) ולברוח בדקה ה90?

אשמח לתשובות

Light18m

New member
מהניסיון שלי-

אל תחזרי לאקס.
והסיפור ממש מעניין, קראתי אותו בשקיקה.
אני לא מקנא בבחור שהיית אצלו לפני שבועיים, אבל עשית את המעשה הנכון כנראה.
אני חושב שאם תכירי בחור שאת באמת נמשכת אליו (וזה יקרה...) אז לא תברחי בדקה ה-90.

איטיזית

New member
דווקא נמשכתי לבחור שברחתי

הבעיה היא שגם עםהאקס שלי הגעתי מאוחר זאת אומרת צעתי לו שנשכב שהייתי בת 24.
פשוט עד האקס הייתי מאוהבת קשות בבוס שלי (נשוי בן 58) ומכייון שאני לא מסוגלת לנהל רומן עם גבר נשוי האהבה הזאת נותרה בלתי ממומשת.
הבעיה היא שכל התקופה שעבדתי תחתיו (מגיל 18 ועד גיל 23) כל פעם שיצאתי עם בחורים (מהאוניברסיטה לדוגמא) הרגשתי שאני בוגדת באותו בוס.
אני באמת חושבת ששמתי לב לאקס שלי רק אחרי שהתפטרתי מהעבודה (המשרדים עברו לעיר אחרת) והיה לי קל להתחיל מערכת יחסים עם מישהו בגיל שלי ועם אותו תחום נושא (הכרנו באוניברסיטה)

not lonely

New member
את צעירה מדי

בשביל להבין את זה

לא לא ולא

אני לא אוהבת להרגיש צעירה ובמציאות נותנים לי גיל יותר מבוגר מאז ומתמיד {נראת בת גילי אך בגלל ניסיון חיים וחוכמת חיים חושבים שאני בת שלושים פלוס
}

not lonely

New member
אצלי זה הפוך

לפחות ככה חלק מהאנשים אומרים לי.
שאני נראה צעיר ונותנים לי פחות בגיל.

שלא תבין לא נכון

אני כן ניראת לבת גילי
אצלי זה הגנים של 3 דורות
סבתא ואמא תמיד נראות צעירות לגילן

ככה כשאני אזדקן אני אראה צעירה לגילי

Reyn

New member
מצטער, אבל אהיה בוטה

את מבינה ומודעת לכך שהאקס שלך הוא בנאדם עם בעיה קשה מאוד בתחום הזוגיות ו/או האינטימיות, נכון? אין לו רצון ויכולת לקיים מערכות יחסים, וחבל מאוד שבזבזת עליו כמה שנים. לחזור אל האקס זו לא סתם אפשרות גרועה, זו בכלל לא אפשרות, נקודה.

מה לעשות לעתיד? לדעתי לא עושה רושם שיש לך איזושהי בעיה חמורה להתמודד איתה, מלבד נסיון עבר בעייתי. ולכן הפיתרון הוא להניח את העבר מאחורייך ולהתקדם קדימה עם מערכות יחסים חדשות ובריאות. המקרה שבו עמדת לשכב עם מישהו אבל נתקפת פחד - חבל, אבל בכלל לא נורא. את רק צריכה למצוא מישהו שתרגישי נוח איתו, ושתהיה לו סבלנות וסובלנות לחכות עד שתהיה בשלה ורגועה, ורק אז לקיים מגע מיני. גם אם זה ייקח לך שבועיים או חודש יותר מהמקובל.

איטיזית

New member
הבעיה היא שלרוב הגברים אין זמן לחכות

והאמת חשבתי לחזור לאקס רק בשביל הסקס אבל אני נורא חוששת שאני שוב אתהב בו

לחזור לאקס זה רעיון גרוע

זה רעיון גרוע לא רק מהחשש ששוב תתאהבי בו אלא מכך שכנראה טרם השתחררת ממנו ולא יצא מזה שום דבר טוב.

למה לא תמתיני עד שתתאהבי שוב? אני מניח שכשתמצאי חבר חדש ויהיה לך נעים איתו ותצאו יחד וכו' וכו' תפתחי רגש כלפיי החדש ואז אני מקווה שהכל יהיה סבבה גם מינית

Reyn

New member
אם כך, מזל שאת לא מחפשת לצאת עם רוב הגברים

השאלה היא

למי אין זמן לחכות לסקס?
לך או לגברים?

גבר שיתאהב בך באמת יכול לחכות חודשיים שלוש
אם לא אז הוא רוצה אותך בשביל סקס נטו
לא יקרה להם שום דבר אם הם יחכו !!!!!!

ההפך זה יגרום להם לכבד אותך יותר והם אוהבים אתגרים ויראו בך כאתגר

כמובן שפה דיברתי בהכללות ולא כולם ככה
אבל הבנת את הכוונה, נכון?

קריסטה

New member
להמשיך לצאת לדייטים

ולחכות לחיבור רגשי לפני שקופצים למיטה.

ברור שלא לחזור לאקס אם הוא לא רוצה אותך

מה שיש לך זה אולי סוג של חרדה כלשהי זה דבר ראשון

או שפשוט את לא מרגישה מספיק משיכה מינית\לא מספיק מאוהבת בגבר כדי לשכב איתו.

וזה הכל
אולי כשבאמת תתאהבי במישהו חדש תוכלי לשכב איתו

ברוכה הבאה לפורום

not lonely

New member
להמשיך הלאה

מה זה להיפרד ב SMS.
שילך לחפש את החברים שלו.

זה פשוט מראה כמה הוא עלוב.

במקום לעשות את זה בצורה מכובדת ובוגרת.

dori78

New member
היי בחזרה

דבר ראשון -

דבר שני - ואני מתנצלת מראש על הבוטות - לפי מה שאת מתארת, לא מדובר באקס, אלא במישהו שראה בך יזיזה נוחה לתפעול.
להציא מין אוראלי למישהי שמתוודה בפניך על רגשותיה כלפיך - אל תשלי את עצמך, זה לא כדי לעזור לך, זה בעיקר כדי לעזור לעצמו.
אם הוא היה בחור רגיש ואינטליגנטי, הוא היה מבין שכבר מזמן התאהבת בו, שאת לא זקוקה לחדירה בשביל זה, וחמור מכך - לדעתי הוא הבין בדיוק כמה נזק הוא גורם לך כשהוא משלה אותך, ולא היה לו אכפת. את לא צריכה אנשים כאלה לידך, לא כאלה שלא מבינים שהם מזיקים לך, בטח ובטח לא כאלה שמבינים וממשיכים בכל זאת.
גבר שמעוניין בך באמת, יהיה מעוניין בך כמו שאת. על כל התכונות שבך.
זה אומר שהוא יחכה עד שאת תרגישי נוח להגיע איתו למגע פיזי, לא משנה מאיזה סוג.

דבר שלישי - את נשמעת כמו מישהי שמאוד רוצה זוגיות, יכול להיות שאת "משליכה" את הרצון בזוגיות על מי שקרוב לך? (בוס, ידיד וכו')
תבדקי את עצמך - האם לא בנית לעצמך איזה "פאזל" של איך לדעתך צריכה להיראות זוגיות, ועכשיו את מחפשת את החתיכה החסרה?
זוגיות היא משהו שבונים ביחד, אי אפשר להכניס מישהו לסרט שרץ בראש שלך...

אני אסיים בעוד
, את זקוקה לזה ומגיע לך לקבל את זה ממישהו שבאמת ירצה אותך.

למעלה