היי!!!!

alice21

New member
היי!!!!

תל אביבית, גם אני מרגישה עצובה מידי פעם, אני אפילו אוהבת להיות בדיכאון.... גם אני צבועה (מזל תאומים), תמיד אני מסתירה את ההרגשות האמיתיות שלי את לא לבד, אבל אפילו כשאני עצובה אני מאושרת, הגעתי למסקנה שת-מ-י-ד אהיה מאושרת כי אני מתייחסת לחיים קליל ומלא אתגרים והפתעות - החיים הם סרט
(אני מתעסקת במיסטיקה ואני מאמינה שהחיים של כל בן אדם מובילים אותו ליעוד שהוא צריך להשתפר בו, טוב נו זה לא במקום) אז רציתי להגיד שעליתי 4 קילו מהמשקל המינמלי שהיה לי בחצי השנה הזו
בסך הכל הפסקתי עם הספורט לשבועיים ובסך הכל אכלתי רגיל... כשעליתי על המשקל בצהריים כשהייתי אצל אחותי צרחתי ממש! התעצבנתי עכשיו חזרתי לספורט אבל חייבים לשלב ביחד עם לימודים, דיאטה וספורט (אני לא טובה בלשלב, כשאני נכנסת למשהו אני נכנסת טוטלית עד הסוף ומזניחה את הדברים האחרים...) בקיצור תקופה נורא קשה... אבל אני אופטימית

היי אלי! ../images/Emo13.gif

גם לי ממש קשה לשלב דברים. אני אוהבת להתמקד בדבר אחד- עד הסוף. אבל מה לעשות, צריך לשלב את הכל..
. דרך אגב, מה את לומדת? שמחה שאת שומרת על אופטימיות, והמון הצלחה!! אוהבת
הדס

alice21

New member
עיצוב גרפי ומולטימדיה

ומדיה דיגיטלית, לומדת לבד בנתיים עד שאלך לקורס... התחלתי דיאטה ביום ראשון וחזרתי לכושר... מקווה שארד לפחות 2 קילו בחודש שזה פצצות בשבילי...

s u g e r

New member
אני רוצה 3 קילו ב 3 שבועות

ועוד מעט יש מסיבת יומולדת כאן אני מקווה לא להתפתות ולא לאכול.............. ביי

s u g e r

New member
חזרתי מהיומולדת../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

אכלתי רק כמה חתיכות בייגלה והשארתי את פרוסת העוגה כמו שהיא על השולחן וברחתי חזרה לחדר כדי לא לאכול יותר. יופי.

yabi

New member
יופפפפי!!!!!!!!!!!!!!

אני מוחאת לך כפיים
(זה הכי קרוב לכפיים) אני גאה בך. יעל

אלוש!!! כמה שאני גאה בך!!!

על האופטימיות הזו!!! אופטימיות זה הכל, את יודעת??? כי אם את מאמינה בעצמך, אז את תצליחי!!! אין לי ספק שתצליחי, ובכל זאת- שולחת אני היישר אליך
קטנטן שכזה, וגם
ון נחמדון ו
מתוקה, כדי שאף פעם, גם אם פתאום בא לך להישבר, לא תעזי לשכוח כמה אנחנו מאמינים בך ויודעים שתצליחי!!! מתים עליך!!!
ואני, אישית, רוצה לומר לך, אלי...
. אוהבת כ"כ :) עדי

למעלה