הי בנות

הי בנות

אני רואה ששוב השתתק כאילו כלום... יש לי משהו לשתף אותכן... ביום שלישי הבא אני עושה ניתוח לייזר לעיניים ואני מתה מפחד! זה תמיד היה החלום שלי להפטר מהמשקפיים ותמיד אמרו שאין שום סיכוי להוריד אותם והנה יש לי הזדמנות אבל הדוקטור לא ממש שיכנע אותי שאני מתאימה הוא כאילו התלבט ובסוף עשה טובה ומצד שני אני מכירה כמה שעשו אצלו ספציפי. החלטתי לא לספר לאף אחד חוץ מההורים ואחים ולראות תגובות. בטח דבר ראשון ישאלו מה קרה למשקפיים? אם הם נשברו או משהו כזה. אחרי זה ישאלו אם שמתי עדשות ורק בסוף יגלו שעשיתי לייזר. זהו הורדתי קצת אבן מהלב. מקווה שתחשבו עלי ותחזיקו לי אצבעות. המשך יום טוב

elitp

New member
בהצלחה!

גם לי יש מספר גבוה מאד,ושקלתי פעם לפנק את עצמי בניתוח כזה. ככה זה כשגרים עם ההורים ויש עודף כסף. אבל קצת הצליחו להפחיד אותי בעבודה וירדתי מהרעיון. בגלל שאחרי הניתוח נותנים טיפות קורטיזוול, ולי יש CAH בנוסף לטרנר, אז בטח היו פוסלים אותי על הסף. אבל אם הרופא קבע שאת מתאימה אז כנראה שאפשר לעבור את זה בביטחה. ממה שאני יודעת הסכנה העיקרית היא הפרעה בראיית לילה, וראיה עם הילה. בכל מקרה,תעדכני אותנו ובהצלחה.

תיקון קטן אליך..

אני אומנם גרה בבית אבל מממנת את עצמי אפילו במחינת לקנות שמפו למקלחת. גם הניתוח הזה הוא מהכיס שלי... זאת מתנה ממני ליום הולדת שלי כי יום לפני הניתוח יש לי יום הולדת...

למעלה