הי כולם- עתון אס"ף החדש בידי

מיקה51

New member
מה רע בבורקס מאתמול ?../images/Emo21.gif

אפשר לחמם במיקורגל או בטוסטר אובן וזה די טעים.

שריק 7

New member
הי סיון - שאלתי בעניין מילוי../images/Emo140.gif

שאלון ע"י מי שכבר אינו חבר כדי לבדוק עמדת העמותה. לא ביקשתי לעצמי, שכן אני חברה רשומה. אך מכירה גם מצב כלכלי קשה במיוחד, המונע מחולה לחדש דמי הרשמה. בכל אופן הבנתי את המסר... ואף ידוע לי שלרובנו יש קשיים. מעריכה מאוד מאוד את פעילותכן- שרי

tiaa2

New member
סיון, בעניין המחקר:

על המעטפה שהגיעה אלי אתמול היתה מדבקה עם שמי וכתובתי וכן הדפס "עמותת אסף" האם אתם דוורתם את המעטפות או צוות הדסה? שנית, כבר בתחילה פניתי למתאמת בהדסה וביקשתי לא להכלל במחקר. היא הבינה את מניעי אבל מסתבר שאין כל קשר בין בקשה לבצוע. מנסיוני במחקרים רפואיים(ויש לי קצת) צריך לבקש אישור בכתב מהנחקרים. וועדת הלסינקי. כדאי שפרופ. שיר יבדוק את הנושא לפני שכל המחקר יפסל בגלל טעות אנוש. בכוונה לא נרשמתי השנה לעמותה כדי ששמי יוסר מהרשימה ולא ינתן ללא ידיעתי למחקרים שונים, ובכל אופן קיבלתי גם את השאלונים וגם את חוברת אסף. האם לשלוח לך את החוברת חזרה???אני מאד בעד מחקרים, והייתי לא פעם שותפה ועוזרת מחקר אך שמירת הפרטיות חשובה לא פחות.

siv1

New member
לטיה2

כאמור - נציגת העמותה (ובמקרה גם חברת ועד) דיוורה את השאלונים והעיתונים. אגב הדיוור המשותף נועד לחסוך בהוצאות שכן - עבור המעטפות והבולים שילמו הדסה ואילו אנחנו דרשנו להוסיף את עיתון העמותה. אחת הסיבות שמשלוח השאלונים התעקב הייתה שחיכינו להוציא את העיתון. בכל אופן אם ביקשת לא להכלל במחקר שמך אמור היה להיות מוסר מרשימת הדיוור. יתכן ונפלה טעות ואני מתנצלת על כך. מתאמת המחקר העבירה אלינו שמות של אנשים שביקשו לא להכלל במחקר ואנחנו אכן לא שלחנו להם - יכול להיות שבמעבר האינפורמציה חל שיבוב. לצערי כששולחים כ-500 מעטפות עלולות להיות טעיות - אנחנו עושים כמיטב יכולתנו להמנע אבל כולנו אנשים ומדובר בטעות אנוש. לגבי המחקר - כאמור את יכולה להשתתף בעילום שם או להתעלם מהשאלון. לגבי חברות בעמותה - יתכן ותוקף דמי החבר שלך עדיין לא פג - תלוי באיזה תאירך נרשמת. ולפי כך את זכאית לקבל את החומר המדוור. אם את אינך מעוניינת אנא שילחי מכתב המציין זאת במפורש ונסיר את שמך ממסד הנתונים של העמותה. רפואה שלמה סיון

tiaa2

New member
../images/Emo48.gifהי סיון(סיו)

טלי הסבירה לי את אופן ההתארגנות סביב המחקר, אמנם התקשרתי לגב´ זלצר בזמנו וביקשתי לא לקבל את השאלונים אבל החבילה הגיעה. מתוך הכרה בחשיבות המחקר עניתי ושלחתי לפרופ. שיר ללא איזכור שמי ופרטים מזהים. מקוה שכך ישאר. לדעתי השאלן מכוון בעיקר לבדוק פיברומיאלגיה כמעט ואין בו שאלות מכוונות לתשישות כרונית וחבל.עיקר השאלות עוסקות במצבי כאב כרוני, גריית יתר של כל החושים וכו´ בקושי מתיחסים לתשישות שמלווה גם את הפיברו וגם את התשישות.אולי כאב נתן יותר למדידה. תודה על החוברת חדשות אסף. נראה לי שה"מינוי" שלי כבר נגמר. אם כן אשלח שיק. למרות השתיכותי לעמותה אשמח אם שמי לא ינתן למחקרים לפני שמידעים אותי.ביי

סיוון צריך להביר זאת ולא להשאיר לני

לניחוש מקבל השאלון אין הממלא צריך להניח אם שפרטים מבוקשים אינם הכרחים יש לציין זאת! חוץ מזה שיהיה בהצלחה וגם ניתן לדרוש תשלום בגין ההפצה מהבקש זאת מכם הרי ההפצה עולה כסף

galtali

New member
מחקר

הי שוב אני מנסה להפיג חששות. העמותה לא מסרה את שמות החברים. אנחנו קיבלנו מעטפות והפקנו מדבקות של שמות החברים ואנחנו דיוורנו ישירות אליכם. אנחנו לעולם לא מוסרים שמות של חברים לאף גורם. מאידך כדי להביא אליכם מידע ו/או השתתפות בפעילות או ממחקרים אנחנו בהחלט מעודדים על ידי הנכונות שלנו לשלוח . מקווה שהנושא הובהר ותתנו יד למען כולנו וכל אחד לעצמו. יום נפלא טלי

מיקה51

New member
טלי גל מרעות

מה ההבדל אם אתם מוסרים את הרשימות של החברים או מדוורים בעצמם - זה היינו אך. מי שמגיע אליהם ידוע שהגיע דרך העמותה ושהוא חבר עמותה ואין להם בעיה להשתמש בשמות שמצטברים אצלם מהעמותה.

שריק 7

New member
../images/Emo39.gifיפעת שלום- עניתי לסיון מדוע...

בכל אופן זה נבע רק מרצון טוב כלפי משפ´ במצוקה... תבורכו על העמל הרב- שרי

למעלה