הכל על קייקים צעדות וג'אלל

הכל על קייקים צעדות וג'אלל ../images/Emo6.gif

או בעברית, חוויות מסעירות מההופעה בביאליק אתמול :- P הגעתי לתל אביב בקלות , לפגוש את אריאלה עדי וג'זמין היה כבר סיפור אחר ,אבל בסוף גם את זה הצלחנו לעשות. נסענו לביאליק תוך כדי חיפוש מקום לחנות בו , מצאנו חניה והגשם מצא אותנו אוז אנחנו מצאנו את המונית אחרי שהגענו
היינו צריכות להנדס מקום לשבת כי לא ממש היה
אז ישבנו מתחת לאף אבל באמת מתחת לאף!!! של גלעד ואיתמר!! אחרי שאמרנו להם שלום הם עלו לבמה הפלייליסט:(אני לא ממש סגורה אם זה הסדר הנכון למרות שהוא היה לי מול העניים ודרש כמה שינויים
) הבזק כותב לך סיפור רוח ים מותק שלי נצמד ללב תקפוץ נכון להיום עכשיו טוב האהבה נשארת סופי אני סולחת היה רשום והתעלמו ממנו : בצד הכביש רצינו לרשום ולא עשינו את זה : הפחדים
(ממש רצינו להוסיף אותו אבל בסוף החלטנו שלא ניגע בפלייליסט!) והיה באמצע גם את השיר המקסים של איתמר על ליה. שיר מקסים מקסים .
מסקנות מכל הערב :[הגענו אליהן יחד עם גלעד אז הוא מוגע למסקנות אלה
]
הפחדים חייב למצוא את דרכו לפלייליסט של גלעד ולא אכפת לנו אם הוא יוצא מגניב או לא
כולנו קיבלנו את המייל עם המילים סבב הופעות חורף , וכן סבב הופעות זה כולל כמה הופעות יותר מאחת ואם אפשר שאחת מהן תהיה בירושלים במקום שגם אנשים קצת יותר צעירים מ 18 יכולים לבוא זה יהיה נפלא .
הופעות זה טוב כדאי להמשיך עם זה.
ההופעה עם ג'וזי כץ הולכת להיות מגניבה לחלוטין .ונראה כבר באיזה תאריך היא תהיה
מי שרוצה תמונות שיראה בפייסבוק
את כל מה שהיה מהשניה שיצאנו משם ועד שחזרתי הבייתה אני לא אספר לכם כי זה ארוך כמו החיפוש אחרי אוכל בתל אביב אחרי 1 בלילה
. אבל לפחות אכלנו טוב בסופה של הצעדה
. בסיכום של הכל היה ערב מצחיק וכיפי . הופעות של גלעד הן דבר מבורך מסתבר
וכדאי שהן ימשיכו ..(רמז).

ג'לאאאללל!! ג'לאאאללל!!!

"נראה לי שזה יואב דגני!"
העיקר שאנחנו לא פוסטמות.. # מורי, לא מוצא חן בעיניי שהפכת את מציאת החנייה לעניין של מה בכך!.. זה היה סיוט וכל הכבוד ליסמין שעמדה במשימה [ולמדה בדרך לקרוא תמרורים
].. ומה למדנו מכל זה? שלהבא צריך להקשיב לאריאלה כשהיא אומרת לחנות במקום מסוים
# נראה לי ששיגענו את בעלי המקום בכל לוגיסטיקת הישיבה, ואני אפילו חושדת שעצם זה שלא קיבלנו את הצ'יפס- זו היתה נקמת המלצרית! # בכלל, ישבנו כל כך קרוב לגלעד ואיתמר שהרגשתי שאמורים להיות שם כמה נרות ושיחת 'יחסינו לאן?'. # ההופעה היתה מקסימה כתמיד, מלאת אטרקציות מתמיד- גליה הצלמת [אני רוצה לראות את התמונות
], זמר הליווי המאולתר שישב מאחוריי, החלפת מבטים אינטנסיבית עם מורי
# גלעד מאלתר שורות זה דבר מפתיע ומשעשע
# "ליה" של איתמר פשוט יפיפה. # לאחר ההופעה שמנו פעמנו לכיוון המטרה הבאה- אוכל. היה מאוד מתיש, אבל לאחר שעה [לא] קלה [בכלל] המטרה הושגה, ואפילו היה טעים- למרות שזה לא היה מוזס. אז מה הלקח שלמדנו אתמול? שאם אתה לא בטוח שאתה אטנדינג, אל תגיד שאתה אטנדינג!
ולא זכור לי שקיימים אנשים שעשויים מסוכר. עד כאן, אריאלה [שהתחילה לחבב מאוד הופעות אקוסטיות
]

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

סליחה שזיזלזתי בחניה מצטערת ,זה לא יקרה שוב (אני באמת מקווה שזה לא יקרה שוב!) ולגבי האטנדינג -את צודקת

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifשמחה שנהנתם=)

אבל איזה שירים אלו "אני סולחת" ו"נכון להיום"?!
יש לו דיסק שלישי?!?!

נכון להיום זה שיר של זוהר ארגוב שגלעד מבצע

ואני סולחת זה שיר מקסים שגלעד כתב לג'וזי כץ עוד לפני שהוא נהיה מפורסם (ככה גלעד הגדיר את זה!) וגם אותו גלעד מבצע.

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifאה.. הבנתי.. תודה!../images/Emo13.gif

אז אין דיסק שלישי..=/ סיבוב ההופעות שדיברת עליו.. יש מצב שיגיע גם לבאר שבע...?

איף

New member
טוב נו, גם אני אסכם../images/Emo3.gif

טוב, אז כמו שכבר תואר פה, היו קצת בעיות חניה בהתחלה. ואני עדיין טוענת שצדקתי לגבי התמרור, וכולכן טעיתן, וגם נהג המונית.
אחרי שמצאנו חניה במקום שתכננו לחנות בו מלכתחילה ומשום מה לא עשינו זאת מראש....לקחנו מונית עד קפה ביאליק, והנהג היה ממש מרוצה מהעובדה שיש לו במונית 3 עלמות חן, שקטות ומנומסות (
). אחרי שהגענו למקום והתמקמנו (הייתי מפרטת גם על כל הקשיים, אבל אריאלה ומורי עשו את זה מצויין לפניי
), הזמנו צ'יפס שלא הגיע מעולם...אולי זה באמת קשור לעובדה שהמלצרית שנאה אותנו מאיזושהי סיבה לא ברורה. אבל מה 'כפת לנו? נהנינו בכל זאת.
לגבי ההופעה עצמה - היתה אווירה ממש אינטימית.... אולי זה קשור לעובדה שישבנו כמעט על הבמה. נראה לי שאם היינו רוצות, היינו יכולות לעשות קול שני לגלעד, כי בטוח היו שומעים את זה במיקרופון. נראה לי שהקהל צריך להודות לנו שלא עשינו צעד כזה....
בקיצור, היה חמים ונעים. גלעד היה במצב רוח טוב....נראה לי שהוא טיפוס של חורף
ולגמרי העריך את מי שהגיע להופעה למרות מזג האוויר. אני באמת חושבת שמי שרוצה ומעריך, יכול להגיע גם כשיורד גשם....
חוץ מהעובדה שלא היו כמה שירים שממש רציתי שיהיו - כמו "הפחדים", "סליחה" ו"אחותי"...היתה הופעה ממש כיפית. גלעד מצליח לרגש עם השירה מלאת הכוונות שלו. באמת שהוא מתכוון לכל מילה שהוא שר. גם ב"תקפוץ"
איתמר מאירי שר שיר אחד שלו, מהאלבום שהוא עובד עליו. מאד התרשמתי מהפירגון של גלעד...והפירגון מוצדק - כי איתמר מוכשר בטירוף. אני גם לגמרי ממליצה לראות אותו בהופעה.... אח"כ היתה לנו שיחה חביבה עם גלעד ליד השירותים. ממש כיף לדבר איתו.אני מרגישה שגם הוא כבר מרגיש איתנו בנוח ולא נבוך. בהופעות הראשונות שדיברנו איתו הוא היה נבוך קצת. חמוד, אבל נבוך. עכשיו הוא חמוד ולא נבוך, וזה ממש הולם אותו. דיברנו על ההופעה, ועל ההופעות שיבואו. והוא אמר שאולי ההופעה עם ג'וזי לא תהיה בתאריך שנקבע, אלא בתאריך אחר...דבר ששימח אותי מאד כי אני לא יכולה להגיע להופעה בתאריך הנוכחי שלה.
כמה נקודות לסיכום:
תל אביב הולכת לישון הרבה יותר מוקדם ממה שנהוג לחשוב. מה בסה"כ ביקשנו? קצת מזון...?
ג'לאל שולט!
הופעות זה כיף.
הופעות של גלעד זה אפילו יותר כיף.
תודה למורי שסחבה את המטריה שלי כל הדרך.
לדעתי צריך לקנוס אנשים שכותבים בפייסבוק שהם אטנדינג והם לא אטנדינג בסוף.... זה כמו התחייבות. לפחות שישנו את זה לנוט אטנדינג או משהו כזה.
צריך יותר פניות שמאלה בתל אביב וגם יותר מקומות חניה....ולהשמיד את רחוב אלנבי, או לפחות לקצר אותו. לסיכום , והפעם באמת, למרות הקשיים, היה ממש כיף - מי שלא הלך להופעה עם אריאלה, מורי ועדי לא יודע מה זה להשתכר באמת, ואפילו בלי לשתות אלכוהול. כמה אנרגיות.
אני מרגישה שאנחנו כבר מספיק בשלות בשביל להזמין את גלעד ושות' להצטרף אלינו לסמוזי תותים במקס ברנר אחרי הופעה.
אז נתראה בהופעה הבאה.

סורי שלא באתי

באמת שרציתי אבל היה משהו שהעסיק אותי יותר
ותגידו תודה, אם הייתי מגיע סביר שלא היו מצליחים לשמוע את גלעד מרוב השיעולים שלי (ולא היו מצליחים לשמור את מה שאני אומר כי דיברתי כל הערב בMUTE) בעזרת השם , אולי, בהופעה הבאה אני שם

איף

New member
אנחנו נשקול את ההתנצלות שלך../images/Emo11.gif

פעם הבאה - לא נוותר.

TEENAGER1

New member
מורי אני רואה שמילאת את המשימות שלך באדיקות

יפה יפה, עכשיו אני רוצה לראות פוסטר של הופעה בצוללת ואז אני אהיה רגועה
אה ותודה על השיר!

ואע נשמע מעולה../images/Emo99.gif גם לי יש ../images/Emo41.gif להוסיף

טוב:
יש מקומות שאפשר להופיע בהם גם מחוץ לת"א
הופעות יכולות להתחיל גם לפני השעה 22:00 ואז להיגמר בשעה שעוד יש תחבורה ציבורית, מה שאומר, אפשר לחזור מהן
רצוי שגלעד יופיע בתידרות גבוהה יותר ולא פעם ב7 שנים
לא אכפת לי כלום, להופעה הבאה אני באה

למעלה