הלן סגארה.

AdiGoldman

New member
לא מתה עליה כל כך

אבל השיר היחידי שאני איכשהוא אוהבת שלה זה. "il y a trop de gens qui t'aiment"

ניקוליה

New member
חח יצא יפה

לאורה פאוסיני לעומת זאת הטעות הכי גדולה שלי חח
גם אני נורא אוהבת את לאורה, יש לה קול ממש יפה.

roypeles

New member
אני מאוד אוהב אותה...

היא יפיפיה!!!!!! אני אוהב המון שירים שלה.... ויש לי את הדיוידים שלה.... ממש יפים... מומלץ.. אגב, אוטוטו היא אמורה להוציא אלבום חדש דנדש... סינגל חדש כבר רץ בתחנות הרדיו בצרפת....

roypeles

New member
mefie toi de moi

זה שם הסינגל... ואני מבטיח לכם שלא שמעתם כזה דבר מהלן מעולם!!!!! הלן נשמעת שם נהדר... אויייייי אני מחכה לאלבום החדש כבר....!!!!! אני אהבתי.....

Amoureuse

New member
תשמעו סיפור...

מכירים את השיר שלה Elle, tu l'aimes? יש לי חברה, פרנקופונית מאד, והיא השמיעה את השיר לחברה שלה בלי שההיא הבינה את המילים. היא כנראה רק הבינה שזה על אהבה. אז היא החליטה לשים אותו כשיר בדרך לחופה בחתונה שלה!!! והיא לא התייעצה עם החברה שלי לפני! "אני אוהבת אותך ואתה אוהב אותה" ממה שיר מעולה לחתונה, לא? אז תיזהרו אם אתם לוקחים שיר אקזוטי בלי להבין מה הוא אומר, אה? חצמזה אני די אוהבת את הלן סגרה, למשל את Les Vallées D'irlande, Auprès De Ceux Que J'aimais אני יוצאת ללימודים, אז אח"כ אני אחפש אותם ביוטיוב בשבילכם

roypeles

New member
אחלה שיר... וסיפור משעשע....

למשל השיר JE T'AIME של לארה פאביאן. נשמע כמו הדבר הכי רומנטי בעולם לסלואו של חתונה, ולמעשה מדובר בשיר פרידה....ואני מאוד המלצתי על השיר הזה לזוג, והם שמו אותו בחתונה, וזה לפני שידעתי את הפירוש... ובמיוחד השורה של "הסטן מסתכל עלינו רוקדים..." סוריאליסטי משהו לסלואו ראשון של חתונה.... ובכך אני מצטרף לאזהרה הרשמית! חברה תזהרו שלכם זה לא יקר, כל שיר צריך לבחון בדקדוק לפני שמתאימים אותו לאירוע...

AdiGoldman

New member
חחחחחחח

la monture זה כמו איזה תחונה עם השטן חחח... זה לא ממש רומנטי, גם לא במוסיקה וממש אבל ממש לא במילים חחחח

מרי לי

New member
טוב יש חתונות... שבהן החתן

חגג טיפה יותר מדיי את מסיבת הרווקות... אז לה מונטור עוד עלול להיות רעיון טוב

למעלה