המלצה חמה!!!

ori האחת

New member
המלצה חמה!!!

שלום לכולם!!! חזרתי היום מצימר מדהים ורציתי לשתף אתכם... זכרו טוב טוב את השם "החוויה השלישית" במצפה מנות!!! קודם כל, אולי החשוב מכל, ריקי- המארחת פשוט מקסימה!!! סבלנית, אכפתית, דואגת! עושה הכל כדי שהארוח יהיה מהנה, רומנטי.. פשוט מושלם! יש שלושה צימרים, אנחנו היינו ב"בקתה היפנית". נכנסנו, והיינו בהלם! האווירה פשוט קסומה שם, והעיצוב.. כל כך מושקע ורומנטי! מרפסת שפשוט נעים לשבת בה ולאכול תוך כדי צפיה בנוף, מיטת אפיריון יפהפיה ולידה ג'קוזי מפנק וקמין... מטבחון מאובזר להפליא... מקלחת ושרותים נפרדים, חדר סאונה... ריקי חשבה על הכל, יש הכל (חלוקי רחצה, קצף אמבט, אפשרות לארוחת בוקר גדולה ומפנקת, עיסוי... חלב, מיץ תפוזים.. כלי רחצה... ) אני ממליצה בחום.. חופשה רומנטית, שלווה ומפנקת!!! אנחנו היינו ללילה אחד, ואין לי ספק שעוד נחזור- ולשני לילות!!!) אל תהססו...!

בלבי

New member
גם אני הייתי שם ! ואכן היה מצויין !

אני הייתי ביחידה המקסיקנית, שהיתה נפלאה. זכורה לי היטב המקלחת המרווחת והמפנקת, אשר אינה נופלת ברמתה מאמבטיות מפוארות של בתי מלון. וריקי אכן מארחת למופת. הצימר בהחלט מומלץ ! ה
היחידי היה ארוחת הבוקר. לפחות על פי הקריטריונים שלי. מהר מאוד אימצנו את מסעדת "סמדר בכליל" - 10 דקות נסיעה - גם לארוחת בוקר נפלאה וגם לארוחת ערב מפנקת !

למעלה