המממממ ומה הפנטזיה שלי?

המממממ ומה הפנטזיה שלי?

עם שני נשים, היתי. עם זוגות נוספים, היתי. מקומות ציבוריים, חרשתי. שירותי מסעדות, טעמתי. שירותי מועדונים, קרעתי. על השולחן של הבוס, השכבתי. תחת כיפת השמיים,כייפתי. מקומות מסתור בבית הספר, הסטוריה. מדשאה של האוניברסיטה, השקתי. על מה היתי רוצה לחזור? המממ כמובן תמיד כיף סקס קבוצתי. אהההה והכי הכי הכי כיף לעשות סקס במקום שאתה יודע שאתה ממש עלול להתפס!!! להשכיב את המזכירה ליד חדר ישיבות מלא באנשים. לקבל מציצה ברמזור, כשאוטובוס מלא תלמידי בית הספר עוצר ליד. מה דעתכם על בחורה שתרכב על הברכיים שלכם בקולנוע, ולא סתם בסרט ארוטי אלה בסרט "מסע בין כוכבים". אההה יש עוד אחד שממש רציתי לעשות פעם, אבל פחדתי שאז זה יהפוך לאונס קבוצתי. רציתי לקחת את המתרגלת של בקורס של טרמודינמיקה על השולחן מול כל הכיתה, אבל הסתפקתי בחדר המדרגות של הקפוס. יש מזכירות חרמניות בקהל? סגול.

האמת הערומה

האמת היא שהכי הכי כיף זה תחת כיפת השמיים אם משהו שאתה באמת אוהב. מקווה שניסית ד"ש מהכפר הא ועוד משהו קטן, עם לא ניסית כדי לבדוק את בני המין הזהה לשלך. אולי יש כאלה שזה מגעיל אותם אבל זה מומלץ בחום למרות שאני אישית לא לסבית

OK אני מוכן להודות יצא לי להתנשק

עם גבר באחד ממפגשי המין שהשתתפתי, מגעיל זה לא היה אבל גם לא הדליק אותי בכלל. מה שנכון לגבי אני באמת מוכן להתנסות כמעט בכל דבר... סגול

ali-83

New member
OK אני מוכן להודות יצא לי להתנשק

שלום רב יפתי...! מה שלומך ? אני מקווה שהכל בסדר גמור . קראתי את ההודעה שלך , ואני מעוניין מאד , לכן אני הולך להדליק אותך , ולהתקרב אליך עוד יותר . אני באמת מוכן להתנסות כמעט בכל דבר .

skito

New member
וזה אומר ..

שהחיים זה הזמן הכי מיותר בין זיון לזיון ומה עם החיים שלך ? חחחחחח

מעבר לכך המממ החיים שלי הם די ....

מלאים, בין X ל Y סיימתי שני תארים והיום שותף בבית תוכנה, תודה תלונות אין (נו באמת ראיתם פעם יהודי בלי תלונות כמובן שיש "המצב בשוק מאוד קשה","המתחרים נושפים בעורף"....
). המשך קיטורים: "הנשים של היום זה לא מה שהיה פעם" "למה החל מגיל 20 החזה צומח למאטה ולא קדימה.... אוףףףף" וכהנה וכהנה... עם חיןך מאוזן לאוזן, סגול

M 25

New member
מורידה את הכובע

היי בתור מישהי שנושקת ל26 והיית רק עם שלושה גברים, אני מורידה את הכובע בפניך, שחקת אותה, אתה חי נכון
מיכל

רב-און

New member
עם שלוש גברים M

מה זה אומר ? שלוש גברים במשך חייך? או שלוש גברים ביחד במיטתך? כך או כך ברוכה הבאה גב´ M

M 25

New member
שלושה גברים...

לצערי שלושה גברים במשך כל החיים,
ועכשיו בתור פרודה טריה יש שאיפה לשינוי לטובה
M

בוא ניראה...

אני לא מוצאת מקומות מרתקים, אך תנוחות כן,יש מלא! אילו תנוחות מימשת? והאם יש לך כאלה שאתה עדיין מפנטז עלייהם? אני לא מזכירה, חרמנית,כמו כולם/ן ואני אכן בקהל! g99...

תנוחות זה נושא מעניין בפני עצמו

אך הוא תלוי בפרטנרית שלך ברוב המקרים. הרי הכל עניין של גמישות ויכולת לגעת.... סגול

למעלה