המסת שומנים

ת ק ע

New member
המסת שומנים

שלום לכולם, ברצוני לשאול את דעתכם בנושא המסת שומנים. אז קצת הקדמה, אני בחור דיי שמן שמציק לו בעיקר הבטן התחתונה ואני מעוניין להיפטר מהמצבורים של השומן והעור הרפוי. לאחרונה נתקלתי בכתבה בערוץ 2 שעוררה אצלי סימן שאלה (?) האם ישנה דרך מהירה להיפתר ממצבורי השומן בבטן התחתונה ובמותניים? לאחר שחיפשתי באינטרנט מצאתי מספר מכונים שעושים טיפולים כאלו של המסת שומנים, התחום עצמו כל כך לא ברור לי, הייתי שמח לשמוע את חוות דעתכם. מצאתי כתבה על שימוש במכשיר בשם בלה קונטור שהוא דיי נראה לי ( אבל שוב, אני לא ממש מבין בתחום אז... ) בנוסף האם ישנם סיכונים ( חוץ מהעלות הגבוהה )?

המסת שומנים, האמנם? ומה אחר כך?

אוקי, ראשית ברצוני להבהיר כי הדרך הנכונה והטובה ביותר להפחתת משקל עודף (קריא,%שומן) היא בדרך הטבעית ביותר... כיום בעידן המודרני אנו מוצאים לעצמנו קיצורי דרך רבים להשגת מטרה נכספת, הטכנולוגיה יכולה לתת פתרונות יפים לפעמים (בדרך כלל על חשבון כיסם של אחרים) אך חשוב לזכור ולהבין, להרגלים אין פתרון, לשליטה עצמית ולמחויבות עצמית אין פתרון - הפתרון הוא בך חבר יקר. ועכשיו לעיניין. כל החידושים וההמצאות הללו אולי יתנו לך מענה מיידי אבל, הסיבה שמלכתכילה הובילה אותך למצבך כנראה היא הרגלי אכילה לא נכונים המושולבים בהרגלי תנועה (פעילות גופנית) הלוקים בחסר... בהנחה שתלך לעשות טיפול כזה או אחר, ותקבל תוצאות מיידיות, הדבר יהיה יפה אך כאשר תמשיך בהרגלי היום יום שלך, אתה תתחיל לחזור למה שהיית לפני כן, ואז התסכול יהיה גדול יותר והמעגל ימשיך... עצתי היא שתנסה קודם להיוועץ עם תזונאי/ת בנושא התזונה שלך (אולי יש כמה דברים שתוכל לשנות בעזרתם) דבר נוסף תנסה להיכנס למסגרת של פעילות גופנית - חוג/אימון אישי/משחקי כדור/שחייה/צעידה וכו... והאמן לי, הדרך הטובה ביותר שתוביל אותך לתחושה של הישג שתזקוף לזכותך והמחיר...? שווה לכל נפש! בהצלחה

מה שנכון-

נכון! הרי הטבע עשה אותנו והוא יודע מה הכי טוב עבוריינו. עלינו רק להקשיב לו ולא להיות "חכמים" ממנו.

ת ק ע

New member
הבהרה

היי רונן, ראשית תודה על התגובה. שנית, לצערי לא הבהרתי את הנקודה שבה אני נמצא כיום. דבר ראשון, אני נמצא בתהליך מסודר של הרזיה ( הורדתי כבר 13 ק"ג ). דבר שני, את מסלול החיים שלי שיניתי כבר לפני שנה בערך ( כך שהרגלים נכונים זה דרך חיים בשבילי ), כולל אימונים, שחייה, ריצה ועוד. בנוסף בעבר הורדתי 53 ק"ג מדיאטה אבל לצערי החזרתי את הכל אחרי 4 שנים בעקבות טרגדיה אישית ( שאני לא ממש מעוניין לדבר עליה ), לכן אני יודע במה כרוך הורדת שומנים שכזו ( המון זמן, ועור רפוי שלא עובר ). אגב, לא פעם קיבלתי הפנייה מהרופא לדיאטנית ואף פעם זה לא עזר לי ( אני בטוח שלרוב האנשים זה דווקא כן, אבל לי זה לא ממש הצליח ). לכן, שאלתי על האפשרות לעשות המסת שומנים, אני מסכים איתך ב 100% שללא ערכים ודרך חיים נכונה הכל עלול לחזור, אבל הזמן ועור הרפוי שעתיד להישאר מדרבנים אותי לחשוב על דרכים אחרות לקיצור הזמן. בברכה,

הדרך להצלחה

הדרך להצלחה כמובן שטומנת בחובה זמן וסבלנות, אין ספק שניכר כי אתה מכיר את החוויה ונשמע כי אתה אדם עם ניסיון רב אני בכל אופן לא הייתי שוקל על קיצורי דרך מבלי לשנות אורחות חיים (בפעם הנוספת...) המבחן האמיתי... הוא להשיג את המטרות פעם אחת נוספת ולנסות לשמור לתקופה מסויימת כמה שאפשר ולאחר שתעמוד ביעדים שהצבת.... תשקול את האפשרות לשלב ב'... שלב ב' יכול להיות ייעוץ/טיפול קוסמטי לעיניין עור הרפויי.... בהצלחה בהמשך הדרך יש לך את הכוח לעשות זאת - הוכחת זאת בעבר רונן

NetoGreen

New member
אני מסכים עם רונן

אני לא מכיר את כל המכשירים החדשים, ואין לי מושג לגבי יעילותם. אבל אני כן מסכים עם כל מילה של רונן, ומאמן תקע, שאם הגעתה עד הלום, תצליח גם בהמשך. בכל מקרה אל תבצע צעד משמעותי מבלי להיוועץ ברופא המשפחה שלך ובמידת הצורך במומחה שאינו בעל אינטרס כלכלי....

למעלה