המרפקים שלי..הטיפול האחרון..וד'ר מרכוס המומחה

oren1947

New member
זאת אומרת שכל אלו שחושבים שהאליל ההוא עם צמחי המרפא שלו..

שמפורסם פה בכל פורומי העור תחת שמות בדויים ושאינם מחוברי תפוז,גם הוא ממתחכמי הריפוי של הפסוריאזיס.
אם רופאי העור המלומדים אומרים שלמחלה הזו אין מרפא בינתיים אז אף משחה קרם או נוזל אחר לא יירפאו את העניין,הכל בלוף!

oren1947

New member
המרפקים שלי..הטיפול האחרון..וד'ר מרכוס המומחה

בחודשים האחרונים אני סובל מפסוריאזיס במרפקים,אמנם בצורה קלה מאד ובכל זאת ביקור אצל רופא העור במרפאת זבולון ואצל רופאת המשפחה והנה התחלתי טיפול בשתי משחות הסטרואידים המוכרות,נו..אז הגעתי לאתרי הפורומים האלה ברשת וכולם ממליצים שם לנטוש את טיפול המשחות הללו,הפסקתי!
יום אחד אני מקבל במייל חדשות טיפוליות בעניין הזה של המרפקים,שם מתואר ומסופר על הצלה של ממש,מין סוג של שמן הנקרא ''שמן המפ'' ואפילו כותב שם מישהו שאמו נרפאה לחלוטין,אני איני מהמאמינים הגדולים כי הרי אני יודע שמפסוריאזיס אין מתפטרים מהר כל כך ושרלטני המרפאים ברשת מוכרים לי מזה זמן.
נו,אז נסעתי לרמת גן לרשת חנות הטבע ההיא ושם רכשתי את הבקבוק ההוא ועוד איזו משחה לטיפול.
שבועיים אני טובל את המרפקים ומורח בשמן ההוא מהבקבוק פעם פעמיים ביום,בהחלט המרפקים נראים טוב יותר ובהחלט זה לא עובר ככה סתם אבל נראה יותר טוב,בהחלט.
אני מקפיד למרוח פעם או פעמיים ביממה.ולעתים ללגום ממנו איזה כף,מה יכול להיות.
אז מה אני מחדש לכם?
שהשמן המפ אינו מרפא אולי עוזר ומעלים את היובש שבעור המרפקים,גם זה טוב!
*תוספת קטנה..מאחר ואני הייתי צוללן בחיל הים,ואני משוייך לחיילי חיל הים שעוברים מזה שנים סקר לעניין נחל הקישון,וחברת מדיטון עושה לחיילי היחידה בדיקות רפואיות מידי שנה,לפני ימים מספר נבדקתי שם,אחד מהבודקים שלנו הלא הוא ד'ר מרכוס המומחה לרפואת עור שמוכר שנים רבות לאנשי הקריות,הבדיקה אצלו עברה ללא בעיות ולשאלתי בעניין המרפקים אמר לי ש...המשחות הסט'' יוצרות לפעמים בעיות ואולי כדאי להימנע מהן,עוד הוסיף שאכן תרופות של ממש אין ואולי רק נשאר למרוח ווזלין מידי יום יומיים,ואולי רק לומר תודה שהמצב אצלך נראה ככה במצב קל שכזה,נרגעתי!
אם שמן ההמפ משפר את המרפקים,מן הסתם אמשיך למרוח ממנו.
זהו,רציתי להעביר לכם את מה שאני חש!

תראה

אני לומד עכשיו רפואה משלימה אז אני מכיר קצת.
&nbsp
שמעתי את השמועה מחבר שיש לו פסוריאזיס. אין לי מושג איך זה משפיע.
בקרם לחות לא הייתי משתמש כי הם מכילים נפט וזה ממש לא בריא בטווח הארוך.
&nbsp
עכשיו לגבי שמנים: כמעט כל שמן נשא יחזיר לחות לעור (גם שמן שקדים לצורך העניין). אני יודע ששמן זרעי ענבים טוב לעור יבש.
אין לי מושג למה דווקא שמן המפ יעשה את העבודה ואחרים לא.
&nbsp
אם אנחנו מסתכלים על המחלה מזווית של רפואה משלימה אז פסוריאזיס זה הסימפטום, לא הבעייה.
זה מעיד על חולשה של מערכת החיסון או מערכת העיכול עד כמה שאני יודע. תשאל נטורופת.
&nbsp
עכשיו סיקרנתם אותי, אם מישהו מוכן שאני אכין לו ג'ל עם כמה שמנים אתרים (יש לי תעודה בארומתרפיה), אני אעשה את זה במחירי עלות השמנים. תשלחו הודעה אם בא לכם.

שלום רב

כחולה פסוריאזיס שנים רבות וכבעל נסיון רב בכל מגוון הטיפולים ובניגוד למה שנאמר.
פסוריאזיס היא קודם כל מחלה גנטית, אוטואמונית ז"א הגוף תוקף את עצמו. שיש מספר קטליזטורים שגורמים להופעת המחלה על פני העור.
קרם לחות עדיף על פני שמנים, צריך לבדוק שאין אלכוהול כי הוא מייבש את העור.
בפסוריאזיס המערכת החיסונית מאד פעילה ולכן הטיפול מבוססים על הרגעת המערכת.

oren1947

New member
פעם פעמיים ביום אני משמן עם שמן ההמפ הזה ובהחלט ניכר..

שיפור,הלובן של העור המתקלף נעלם כליל מהמרפקים

למעלה