המשך יסוריי

מלומאן

New member
המשך יסוריי

אין לי למי לכתוב, אז תסבלו אותי אתם לרגע.

לא שיש על מה לכתוב, אבל אני אנסה לאלתר קצת. על אותם האקורדים כמו תמיד. על אותו מוטיב, בדידות. על חיים מונוטונים, על קול דממה רמה, רועמת. מתוך גרון שרוצה רק לשיר ויודע רק להחנק.

בקיצור, אני לא יודע לכתוב. או לדבר עם אנשים. או לתקשר בכל צורה שהיא.
הנפש שרה, הגוף נחנק.

אני חצי מת. רבע מת. או שליש או שלוש שמיניות. שבר טוב ובריא של מת.

לנושא הפורום הזה, כן. כתבתי כאן לפני כמה זמן. בשם אחר. אז היה קצת מאוחר, עכשיו מאוחר, מחר יהיה מאוחר מאוד. ואז אני מת לגמרי.

אז אלה החיים שלי, עבר הווה עתיד.

אבל הנפש עדיין שרה (כמו שאמרתי קודם).

פעם שאלתי מנוע חיפוש "איך נהיים נזיר?", כי חשבתי שאולי זה יתאים לי, אבל מסתבר שצריך להיות דתי בשביל זה. זאת אומרת, ממש להאמין והכל. באל מסוים עם איש מסוים שאומר לך בוודאות מה האל המסוים שלו אמר לו (לאיש המסוים) שאתה צריך לעשות כדי שתוכל להיות נזיר ולשתוק כל היום ולהעביר את כל זמנך הפנוי בלהעתיק כתב יד ישן כלשהו בזהירות גדולה כמו שאני עושה בחלומותיי הורודים והמתוקים ביותר.

בקיצור זה לא ילך, ואני תקוע בחיים חילוניים. חסרי אל וחסרי אהבה (כי אין אהבה בלי אל שהנפש שרה אליו, כמו שאיש מסוים כתב).

אז אני עדיין כאן. כי בלעדיי היקום פשוט לא יהיה אותו דבר. הוא יהיה יקום דומה מאוד, אבל כזה שאני לא נמצא בו. לכן, לא אותו דבר.

יש לי חשבון באתר הכרויות, כי זה מה שאיש בלי אל עושה. אני פשוט שונא את כל מי ששם. כלומר, זה לא אתם, זה אני ואתם, כלומר אנחנו, שלא מתאימים בכלל אחד לעולם של השני. לפעמים אתם מזכירים לי את זה במשהו שאתם עושים. מדי פעם אומרים לי את זה ישירות.

לכן קשה לי ואני סובל.

אבל, מה שיותר מעניין הוא שיש אור ואהבה בעולם. גם כאן ועכשיו.

(כאן.)

והחיים שלי בזבל. אני חצי מת. אולי אפילו מת באמת.

זה מאוד אכזרי מצדי, לחפש מישהי למשוך אותה לחור השחור הזה שהוא החיים לידי. במקרה הטוב, אני מתסכל. אתם רואים אותי רק במיטבי, אז אתם לא מאמינים לי עכשיו, אבל זה נכון.

הדבר היחיד שטוב בי, באמת, הוא שאני שונא את החיים של כולם, לא רק את שלי. כולנו חיים בזבל. (כאן.)

אני שונא את זה שיש לי גוף ופנים וגם שלאנשים אחרים יש גוף ופנים.

אחת השאלות שלא הכנסתי עדיין למנוע חיפוש היא "איך אפשר להפטר מהגוף ולהעלות את התודעה שלי לאינטרנט או כלי קיבול מתאים אחר שבאמצעותו אני אוכל להיות בקשר ישיר עם העולם היקום האנשים שבו ואלוהים וכל שאר היצורים החיים או חלקם או אפילו רק אחד מהם אבל בצורה טוטאלית שתגרום לבדידות להראות כמו כל הזיה ילדותית אחר של המח האנושי הזה שלנו כמו מפלצת שמתחבאת מתחת למיטה או בארון או סתם בחושך?", אבל אני חושש (כאן.) שהתשובה של החיפוש הזה תהיה מספקת באותה מידה כמו זו לשאלה הקודמת שלי.

אז, לא, אני לא חושב שללכת לנערת (כאן.) ליווי יהיה פתרון, מגיב יקר.

אני לא רוצה לסיים בזה.

בפעם הבאה אני אחשוב מראש מה מפריע לי ועל מה אני רוצה לכתוב. אני אבקש ממכם עצה שבן אדם יכול לתת.

נו, בקיצור, גבר, 29, נאה, אינטליגנט, קצת ביישן, רק קצת ממורמר, באישה, לא משנה, לא משנה, אינטליגנטית כנראה קצת משנה, לא משנה, דרגת מרמור לא משנה אבל עדיף שיהיה שם קצת, לקשר רציני.

רק לא לפנות אם את חופרת.

ביבליוגרפיה.
https://www.youtube.com/watch?v=vvxJVk0Nw5g
https://www.youtube.com/watch?v=O2djOhXfw2g
https://www.youtube.com/watch?v=xdO9SzDd3OU
https://www.youtube.com/watch?v=UhPuZStjtnE

RaikaRakka

New member
מה משמעות הכינוי שלך?

אקשיב למוזיקה בהזדמנות.
אתה מחפש חברים או רק בת זוג?
&nbsp
מה שאני רואה בהודעה שלך זה סגנון אקלקטי eclectic שממה שאני מכיר במוזיקה (ואני בכלל לא מבין, אז אני מקווה שאני לא מגדיר ממש לא נכון) זה סגנון קופצני שלא נשאר הרבה זמן באותו מקום, אלא משתנה ומשתנה במהירות הבזק ובצורה משמעותית.
כמו בן אדם עייף שלא ישן יום שלם והמוח נותן לו להתרכז במשהו רק למשך פרק זמן קצר ואז הוא מפהק \ עובר נושא \ עוצם עיניים לרגע.
&nbsp
בהצלחה לך ולכולנו.

מלומאן

New member
מלומאניה היא אובססיה למוסיקה

נגזר מ"מלו" כמו במלודיה. אפשר לדבר גם על מלופיליה, אבל במקרה שלי זו באמת מאניה... מה עם הכינוי שלך? די מסקרן דווקא.

בכל מקרה, לא יודע מה אני מחפש. אני מניח שחברים ברבים כבר לא יהיו לי אז אני כנראה פשוט רוצה ללכת על כל הקופה ולהיות חלק מזוג. אולי אני קצת שטוף מח בנושא הזה. צריך להיות פתוח לכל סוגי הקשרים.

חבל שהפורומים כאן כבר לא כל כך פעילים כמו פעם.

אני מאוד אסוציאטיבי בדרך כלל, אני מניח שלא קשה היה לראות את זה. אחד הדברים שאני אוהב בלשמוע מוסיקה בהמון סגנונות (וכנ'ל לספרים סרטים ואמנות באופן כללי) היא שהיא פשוט נותנת למח שלי יותר אסוציאציות לעבוד איתן... ואז הכל קשור להכל - אולי אפשר להגיד דרכי. זה די נפלא. אני ממליץ לכולם בחום בתור טיפול פשוט לשמוע ולהקשיב לכל דבר שאפשר.

בהצלחה גם לך

RaikaRakka

New member
מורכב משני דברים שקשורים באנימה

Raika - כוח של רולר בליידס, עם יכולות קצת יותר מתקדמות.
Rakka - הדמות הראשית באנימה האהובה עלי ביותר - Haibane Renmei.

השמות דומים ומתחברים לניק מעניין ומבלבל.

yolexo2991

New member
סרטי סקס אתר הסקס שרמוטה

טל השרמוטה ממלאת כל חלום אירוטי שיש לכם בסרטון לפי דרישה - סרטי סקס קצרים וארוכים של סקסיות מישראל בלבד

050-7904898
או בטלגרם Miabella666
050-7534732
או בטלגרם barlevvv
055-9419758
או בטלגרם marinaa7
055-9310377
1919-121-936
1919-121-970

cancer3009

New member
אהלן

מתוודה שאני פחות מחובר לחלק האומנותי שבי..
&nbsp
מבין לליבך, אבל כמו שאמרת, כשתרצה עצה בעניין ספציפי אנחנו כאן כדי לשתף ולייעץ.

מלומאן

New member
שלום

אני לא הייתי קורה למה שקרה שם בהודעה שלי אמנות, אבל זה עוזר גם סתם לכתוב. ולדעת שיש אנשים שקוראים. הייתי יכול לשים הכל באיזה בלוג בפינה נידחת של האינטרנט, אבל לפעמים אפילו אדם כמוני רוצה קהל

נראה שכשאני במצב רוח לכתוב, זה בדיוק מצב הרוח שבו אין עניינים ספציפיים והכל מתערבב בהכל. אני מניח שזה קורה גם לאחרים.

תודה על התגובה.

למעלה