הנה אני שואל אתכם מה לעשות.. )-:

danistar

New member
הנה אני שואל אתכם מה לעשות.. )-:

זה פשוט לא יאצן . אני לא יודע מה לעשות אחרי חודש ימים בבית חולים רמבמ ושבועיים וחצי בים המלח המצב שלי השתפר בצורה דרמטית . רק לפני שבועיים חזרנו מים המלח . וכמו במדינה מטומטמת ... היום מחכה לי צו מילואים ל 23 יום .. לצחוק ?? לבכות ?? אני פשוט אובד עצות .. לא יודע מה עושים )-: מחכה לעצות .. מעשיות . עכשיו כנראה שבספטמבר הכל הולך פיפן )-: דני

חגית*

New member
אחרי ספטמבר בא אוקטובר B-)

דניסטאר........קח הכל באיזי....נו אז קיבלת מילואים אז מה סוף העולם?......די לקחת הכל קשה אל תשכח שאוקטובר בא מיד אחרי ספטמבר ויש לנו צו 8 ממתין לירידה לים המלח. אז כבר עכשיו תכנן את תאריך הירידה באוקטובר ותראה שהכל יהיה בסדר. הרבה אהבה..חגית

danistar

New member
רואים שאת לא עושה מילואים..

המילואים הם בעייה קשה מאוד עבורי . הם מסמלים שכל מה ששעשיתי בשלושה חודשים האחרונים . החודש ברמבמ והשבועיים וחצי בים המלח הביאו אותי למצב מצויין הולך פייפן והרמייסיה נגמרת . המתח והלחץ הנפשי מייד עם קבלת הצו ובעת השירות , חוסר היכולת לבצע טיפולים מונעיים גורמים לחזרה של המחלה . חגית אתן כנשים לא עושות מילואים ולמזלכן אין לכם הבנה עם הבעיות שכרוכות בשירות מילואים עבור הפסוריאזיס )-: בעייה נוספת היא העבודה . יש לי מעל 50 יום מחלה , מה אני אעשה עם עוד 23ימי מילואים ?? יש הרבה אספקטים לבעיית המילואים עבור חולי הפסוריאזיס שזרוקים בין הכיסאות. את האחים לב לא היתה בעייה לפטור מהצבא אבל כשיש אנשים עם בעיות אמיתיות הצבא לא מתחשב לצערי . דני

חגית*

New member
נכון לא עושה מילואים

נכון דני.....אכן איני עושה מילואים אך אני עובדת במערכת מגעילה ולא מפרגנת שלא שוכחת ליום אחד אפילו את נסיעות ה``נופש והכייף`` שלי לים המלח. כל יום ימצא מי שיזכיר לי עד כמה אני צריכה להודות למערכת שמאפשרת לי את זה וכמובן שאני חייבת לפצות מעל ומעבר על העדרי. כל החופשים שלי סובבים סביב נושא זה כי כל העדרות שלי מאלצת את המערכת להביא עובד מחליף מחברת כח אדם וזה כמובן עולה למערכת כסף. אז מה שנותר לך לעשות יקירי זה קודם כל לעשות מהומה בצבא....ועדות וכל כלי אפשרי על מנת שיבינו שייטב להם בלעדיך....תאמין לי אנשים בריאים לחלוטין משתחררים אז שלא יהיו לך נקיפות מצפון.....ובקשר לעבודה.......לדבר עם הממונים כמו שאני עשיתי ועושה בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים......והעיקר קודם כל לדאוג לעצמך ולחשוב על עצמך כי אף אחד לא יעשה את זה עבורך.

Espresso

New member
קיבלת עצות מעשיות

דני היקר קיבלת הרבה עצות מעשיות על הגג וכאן, אתה צריך לדעת לקבל את הדברים בצורה קלה יותר. הבעייה היא שאתה לא ממש מתאים לביצוען מבחינת אופייך הנוח נסה לשנות גישה, צפצף קצת על המערכת, הם יסתדרו גם בלעדייך יותר מזה קשה להציע. מקווה שתסתדר הפעם

עמי1

New member
עצה

היי דני אין לך שום ברירה אלא לעשות להם ``בעיות``. לחפש בעיות מתחת לאדמה (כאבי גב, כאבי רגלים, לחץ דם, עצבים) הכל הולך כדי לקבל ועדות רפואיות ולנסות לקבל שחרור. במקרה הכי גרוע ביום הגיוס לא להגיע לבסיס, ללכת לרופא המשפחה עם תלונות שונות על כאבי ראש נזלת הכל הולך, ולקבל 3 ימי מחלה. עם טופס המחלה האזרחי, לגשת לקצין העיר ושם הרופא הצבאי ידחה את הצו ב3 ימים וכך לנסות לדחות את הצו כולו. דרך נוספת היא לנסות לצאת ליציאה לחו``ל בדיוק בתארכי המילואים. אני לא תמיד הייתי כזה, 10 שנים הייתי חייל מילואים ישר כמו סרגל, אבל בסוף לא הייתה לי ברירה. בהצלחה עמי

oppy

New member
מילואים

שלום דני גש לרופא עור שלך שיכתוב ממה אתה סובל ושאתה צריך טיפול יום יומי ביתי,(אמבטיות משחות וכו`). לי ששירתי ביחידת שדה זה הספיק כדי לבטל צו מילואים. בהצלחה oppy

למעלה