הנערה באדום

JILSER

Member
הכרתי אותה במסיבה גדולה של החברה באולם אירועים.

היא ישבה בשולחן עגול לא הרחק ממני ומשכה את תשומת הלב של כל הסובבים אותה.

לא הכרתי אותה אבל בחור שישב לידי סיפר לי שהוא כבר נתקל בה בקומה הגבוהה של ההנהלה.

כנראה מזכירה בכירה של אחד הבוסים הגדולים, אמר לי ששם לב שמבטי מתכרז בה.

עזוב, היא לא משהו, סתם אחת שעושה הרבה רוח, אמר לי ואני המשכתי לדבר עם האנשים בשולחן שלי.

אבל הדמות שלה בשמלת הערב האדומה שמבליטה את חמוקיה לא משה כל כך מהר ממוחי שהחל לרקום מזימות.

מידי פעם העפתי מבט לעבר השולחן שלה ובשלב מסוים ראיתי שהיא קמה מהשולחן ופוסעת לעבר המלתחות.

קמתי ממקומי ופסעתי אחריה, הבחנתי בה נכנסת פנימה והתקרבתי לדלת המלתחה, מחכה שתצא ואולי אפתח איתה בשיחה.

עוד בחורה נכנסה אחריה, חיכיתי קצת וכשראיתי שהבחורה שנכנסה כבר יצאה הבנתי שבעלת השמלה האדומה כנראה לבדה במלתחה.

אזרתי אומץ ונכנסתי פנימה, היא פשוט עמדה שם נשענת על שידת איפור הגדולה כאילו מחכה לי.

החיוך שלה גרם לי להבין שהיא פשוט מחכה לי.

כמה זמן צריך לחכות לך, כבר חשבתי שלא תבוא, אמרה לי ומשכה אותי אליה כשהיא מצמידה אותי אל שפתיה האדומות לנשיקה צרפתית לוהטת, נשיקה של גרון עמוק.

לא ממש הבנתי איך ולמה אבל החלטתי לשתף איתה פעולה.

בוא תזיין אותי חזק ומהר, בוא תזיין אותי לפני שמישהו יכנס לכאן, אמרה לי בקול מתנשף מרוב תשוקה.

אל תדאגי, נעלתי אחרי אמרתי לה ובעלתי אותה על השיש הקר שלהט מהתשוקה שלנו.

לא היה צריך להפשיט יותר מידי כי השמלה הקלה שלה נשרה מיד, היא לא לבשה כלום מתחת והגוף המדהים שלה קרא לי.

חדרתי אליה כשהיא נאנקת מרוב תשוקה עד שהתפוצצנו שנינו.

תצא אתה ראשון, תן לי להסתדר כי אני לא רוצה שהבוס הקנאי שלי יחשוב שזיינתי אותך, אמרה לי ואני אספתי את עצמי וחזרתי לשולחן שלי..

איפה היית? נעלמת פתאום וגם המזכירה של הבוס נעלמה, תיזהר, הבוס יכול לחשוב שיש לך משהו איתה וזה מכתב פיטורין מידי, אמר לי שכני לשולחן.

מי? אתה מתכוון לבחורה עם השמלה האדומה שבאה עכשיו? הסקסית המדהימה הזאת? לא, היא ממש לא הטעם שלי, עניתי לו ביבושת, סתם יצאתי לסיגריה.

למעלה