העבריין חולה הנפש משה 53. סבלנותי מתחילה להיגמר. נמאס לי לטפל בך בכפפות של משי כפי מה שעשיתי לדוגמה בחשבון "דפי64 האחד הזה הוא בשבילך".

אמנם זה נכון שלפעילותך העבריינית הענפה כנגדי יש אפס יכולת להפריע לנוכחותי והנאתי מהאתר בכל צורה או דרך, עם או בלי שחרוריו של הסבא או שאר חבריי המנהלים ועם או בלי חסימותיך. מה שכן, אני רואה בחסימותיך חסרות הערך, חסרות היכולת וחסרות העוקץ התגרות והצקה. אני גם לא מעריך את איך שאתה חוסם את כל שאר החברים, ובהם דפי 64, בון דוק, המנהל שחר676 ונוספים.

יש לך עד יום ראשון ב-00:00 בלילה בשביל לחדול מעבירות המרשתת שלך, ובמיוחד קללות חריפות נגד גולשים, חסימות גולשים חפים מפשע על לא עוול בכפם, ומחיקת שרשוריי והודעותיי מפורום אקטואליה ללא שיש בהן כל פסול, אחרת איאלץ להפסיק להיות כל-כך עדין, כפי מה שהייתי לדוגמה, בפעולותיי בחשבון "דפי64 האחד הזה הוא בשבילך".

אם תמשיך לתת למחלת הנפש הקשה שלך לשלוט עליך במקום להתגבר עליה, לא תיוותר בידי ברירה אלא להחמיר בהרבה את פעולותיי כנגדך, כאמור, כבר ביום ראשון.

תירגע משה. תירגע.

זאת לא בקשה, לא הצעה ואפילו לא דרישה. זאת עובדה ברורה, סופית, מוגמרת וידועה מראש.

אתה תירגע. אני לא מבקש, מציע או דורש. אני מספר לך ומודיעך חגיגית שזה מה שיקרה. זאת אפילו לא באמת שאלה בכלל.

השאלה האמיתית היחידה היא האם אתה תירגע כי אתה תרגיע את עצמך או שאתה תירגע כי אני ארגיע אותך. ההחלטה בידיך.

אני איש בריאות הנפש ואין לי שום עניין להזיק או לפגוע בחולי נפש, אך אם תימשך אוזלת ידו של הבעלים, עלולה שלא להיות בידי ברירה אלא להשתמש במלוא ארסנל התחמושת שלי, כולל הארסנל הגרעיני, עד לכדי מיצוי סופי ומוחלט של כל האמצעים החוקיים העומדים לרשותי (כמובן שחוקיים, נו ברור, אלא מה? לא כולם עבריינים כמוך וכמו בת טיפוחיך, שמחלות הנפש הקשות שלכם ולעת זקנתכם העבירו אתכם על דעתכם בצורה סופית ומוחלטת והביאו אתכם לכדי ספים חדשים של עבירות פליליות, הצקה, הטרדה והעללה).

אני מתפלל שתבחר נכון.

אחרת, הפצצות האטומיות יתחילו ליפול כבר ביום ראשון.

וכשזה יקרה, זה לא יהיה מחזה יפה.

זה ייראה בערך ככה:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אמנם זה נכון שלפעילותך העבריינית הענפה כנגדי יש אפס יכולת להפריע לנוכחותי והנאתי מהאתר בכל צורה או דרך, עם או בלי שחרוריו של הסבא או שאר חבריי המנהלים ועם או בלי חסימותיך. מה שכן, אני רואה בחסימותיך חסרות הערך, חסרות היכולת וחסרות העוקץ התגרות והצקה. אני גם לא מעריך את איך שאתה חוסם את כל שאר החברים, ובהם דפי 64, בון דוק, המנהל שחר676 ונוספים.

יש לך עד יום ראשון ב-00:00 בלילה בשביל לחדול מעבירות המרשתת שלך, ובמיוחד קללות חריפות נגד גולשים, חסימות גולשים חפים מפשע על לא עוול בכפם, ומחיקת שרשוריי והודעותיי מפורום אקטואליה ללא שיש בהן כל פסול, אחרת איאלץ להפסיק להיות כל-כך עדין, כפי מה שהייתי לדוגמה, בפעולותיי בחשבון "דפי64 האחד הזה הוא בשבילך".

אם תמשיך לתת למחלת הנפש הקשה שלך לשלוט עליך במקום להתגבר עליה, לא תיוותר בידי ברירה אלא להחמיר בהרבה את פעולותיי כנגדך, כאמור, כבר ביום ראשון.

תירגע משה. תירגע.

זאת לא בקשה, לא הצעה ואפילו לא דרישה. זאת עובדה ברורה, סופית, מוגמרת וידועה מראש.

אתה תירגע. אני לא מבקש, מציע או דורש. אני מספר לך ומודיעך חגיגית שזה מה שיקרה. זאת אפילו לא באמת שאלה בכלל.

השאלה האמיתית היחידה היא האם אתה תירגע כי אתה תרגיע את עצמך או שאתה תירגע כי אני ארגיע אותך. ההחלטה בידיך.

אני איש בריאות הנפש ואין לי שום עניין להזיק או לפגוע בחולי נפש, אך אם תימשך אוזלת ידו של הבעלים, עלולה שלא להיות בידי ברירה אלא להשתמש במלוא ארסנל התחמושת שלי, כולל הארסנל הגרעיני, עד לכדי מיצוי סופי ומוחלט של כל האמצעים החוקיים העומדים לרשותי (כמובן שחוקיים, נו ברור, אלא מה? לא כולם עבריינים כמוך וכמו בת טיפוחיך, שמחלות הנפש הקשות שלכם ולעת זקנתכם העבירו אתכם על דעתכם בצורה סופית ומוחלטת והביאו אתכם לכדי ספים חדשים של עבירות פליליות, הצקה, הטרדה והעללה).

אני מתפלל שתבחר נכון.

זה ייראה בערך ככה:

סרטון מזעזע
זוכר שראיתי אותו בפעם הראשונה וזה עשה לי לא טוב.

סרטון מזעזע
זוכר שראיתי אותו בפעם הראשונה וזה עשה לי לא טוב.
חכה, זה עוד נעשה גרוע יותר.

ביוטיוב עשו סרטון, שבו הושיבו מומחה לפצצות גרעיניות בשביל לדרג את כל הסצנות הגדולות של התקיפות הגרעיניות מתוך כל הסרטים הגדולים שבהם יש סצנות כאלו, והוא בחר את סצנת המתקפה הגרעינית על לוס אנג'לס שהבאתי בשרשור זה, בתור סצנת המתקפה הגרעינית האמיתית והמציאותית ביותר בהיסטוריה של הקולנוע, ועל כן, במקרה של מתקפה גרעינית, כמו בסצנה הזאת יותר מאשר בכל סצנה אחרת של מתקפה גרעינית בכל סרט אחר, כך זה ייראה באמת.

אבל רגע, זה נעשה גרוע יותר. זאת אמורה להיות העיר לוס אנג'לס, ולוס אנג'לס היא מועמדת מובילה למתקפה גרעינית אפילו במציאות, וזאת במקרה של מלחמה בין ארצות הברית לסין.

דרך אגב, רק לפרוטוקול, לא שאני מומחה בנושא, אבל לעניות דעתי, מה שאנחנו רואים בסרטון זאת פצצת מימן. לא פצצה גרעינית רגילה.

דפי 64

Active member

תירגע משה. תירגע.

אני מתפלל שתבחר נכון.

זה ייראה בערך ככה:

משה רב במשך חודשים עם רון שמטופל ומאיים לפגוע בעצמו
אפילו על אדם חולה הוא לא מרחם
יש לו לב אבן שחורה
כדי לחיות הוא צריך למצוא אוביקט לריב איתו אפילו אם זה תינוק שלא נולד או אדם חולה
אם יקרה משהו לרון צריך להודיע למשטרה שהוא גרם לרון לסערת נפש ועודד אותו להזיק לעצמו

למעלה