הפואנטה לא במקומה !!!---לש.נ. היקר.

הפואנטה לא במקומה !!!---לש.נ. היקר.

שירך בשרשור התירוצים נמחק ! זהו שרשור המיועד לפרט תירוצים שמוכר/ת הבוגד/ת לנבגד/ת ושירך לא בדיוק קשור לעניין. אני מבקש שתעביר את השיר להודעה ראשית משלך...ע``י ביצוע העתקה ממה שאני העברתי עבורך לפני שמחקתי את ההודעה.

שיר עם פואנטה של ש.נ.

די ארוך אבל שווה לדעתיו ש.נ. האם אולי אם את פנויה/ואין לך שות תוכנית אחרת לא בחינה ולא עבודה/ אולי אם תסכימי נצא לסרט אז אם הבאתי לך פרחים/וגם פתחתי לך ת`דלת את יכולה להיות רגועה/ אין פה שום כוונה נסתרת אבל בקולנוע אין שום ספק/ תבונה ורגישות זה נושא מדכדך וכל הזמן אני רק מתכנן/ איך לשים את ידי על כתפך חברים שבוע ושמונה שעות/ יוצאים כל ערב גם אם לא מתחשק אז תגידי את לא מרגישה/ שהגיע הזמן שכבר נתנשק? כשאנו מתנשקים עפים ניצוצות/ העולם מוצף באור של זהב אז תגידי את לא מרגישה/ שהגיע הזמן שסוף סוף נשכב זה חשוב מאד ותורם ליחסים/ כך כתוב בעיתון ואני מאמין את יכולה להיות רגועה/ הסקס הוא לא רק בשביל המין הפואנטה בהמשך ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן ן הפואנטהו ש.נ. את רגועה ומאד נהנית/ ונותנת לי בתוך פיך לגמור תהיי רגועה הרי בסוף/ אני גם אתקע אותך מאחור מקווה שנהנתם ונשארתם רגועים

די נהנייתי....... תגובתה של אורמור

נשארתי קצת מודאגת ..בעיניין ה``תקיעה``.. זה היה אמור להרגיע? נשמע לי יותר כואב ממרגיע.. נו אבל זה סוביקטיבי כמובן.. אור..במוד כחול

עד הפואנטה היה שווה לקרוא -S ודית

וכאן מתאים המשפט - כל המוסיף גורע סליחה אבל זו דעתי האישית ביותר אף אחד לא חייב להסכים איתי העיקר שאני מסכימה עם עצמי.

אולי עדיף שישאר כך.....

אם אתה מעוניין שגם התגובות תישארנה..... מציע שלא תוסיף מאומה.

למעלה