הפייקבוק

דקל נור*

Well-known member
יש כאן לפחות 3 שנתקלתי בהם בפייקבוק. מה אתם אומרים? יצא לכם שם יותר תכלעס? או שגם שם זה דיונים בלי ....

תגידי דקל, כל כך קשה לך להשיג זיון? את נשמעת ממש נואשת. וללכת לחפש בפייסבוק? פייקבוק? את אמיתית? אני נכנסתי לשם ופתאום יום אחרי יום קיבלתי מעל 100 הצעות חברות מכל מיני, בעיקר ערבים. לא שיש לי בעיה עם ערבים, להיפך, יצא לי לדגום אחד (אין להם פטנט אחר). במקביל כל יום עשרות אם לא מעבר של פניות במסנג'ר מכל מיני תת רמה. כבר עדיף טינדר, לפחות שם יש סינון בידיים שלי. בפייס, פניות מכל התחתית של התחתית.

Ellis Murphy

Well-known member
תגידי דקל, כל כך קשה לך להשיג זיון? את נשמעת ממש נואשת. וללכת לחפש בפייסבוק? פייקבוק? את אמיתית? אני נכנסתי לשם ופתאום יום אחרי יום קיבלתי מעל 100 הצעות חברות מכל מיני, בעיקר ערבים. לא שיש לי בעיה עם ערבים, להיפך, יצא לי לדגום אחד (אין להם פטנט אחר). במקביל כל יום עשרות אם לא מעבר של פניות במסנג'ר מכל מיני תת רמה. כבר עדיף טינדר, לפחות שם יש סינון בידיים שלי. בפייס, פניות מכל התחתית של התחתית.
אני יכול לנחם אותך. גם אני מקבל מלא בקשות חברות מערבים וכמובן לא מאשר אותם ולא פניות מנערות ליווי.
הרעיון הוא שיהיו מספיק חברות נורמליות ונשואות שמתוכן אינשאללה אולי תבוא הלאברית הבאה... או שלא...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ממש מסכימה איתך בנוגע לפייסבוק כי לאחרונה אני גם מקבלת המון בקשות חברות/מסננת וגם אחרי הסינון(שלא נשאר מה לסנן)אין עם מי להתחבר .
ותגידי..אייך היה לדגום את הערבי? ;-)

דקל נור*

Well-known member
א. אני אכן נואשת.
ב. ערבי באמת נשאר עדיין בוויש ליסט שלי ללא מימוש. שלחי אליי אחד מוצלח.

Ellis Murphy

Well-known member
יש כאן לפחות 3 שנתקלתי בהם בפייקבוק. מה אתם אומרים? יצא לכם שם יותר תכלעס? או שגם שם זה דיונים בלי ....
אני אישית כרגע רק מסתובב שם וכותב לפעמים כי אין לי כרגע זמן להתעסקעם זה יותר ברצונות.
אבל בעתיד נראה...
מה הכינוי שלך שם?

דקל נור*

Well-known member
אני אישית כרגע רק מסתובב שם וכותב לפעמים כי אין לי כרגע זמן להתעסקעם זה יותר ברצונות.
אבל בעתיד נראה...
מה הכינוי שלך שם?
היה מישהו שקראתי ואמרתי לעצמי שהוא נקרא כמו אליס 😏 אבל לא ידעתי שאתה גם שם. נראה אותך מוצא אותי. מבטיחה לאשר.

Ellis Murphy

Well-known member
היה מישהו שקראתי ואמרתי לעצמי שהוא נקרא כמו אליס 😏 אבל לא ידעתי שאתה גם שם. נראה אותך מוצא אותי. מבטיחה לאשר.
אני תחת אותו שם שם... יש את הפייקלאנד ווידויים של נשואים שאני מבקר בהם מדי פעם...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אבל אני עדיין מחכה למכתב פרטי מלא ערגה מהמשוררת ואני פה. מה יש לה לחפש שם?

למעלה