הפנטזהי שלי היא פנטזיה פשוטה

הפנטזהי שלי היא פנטזיה פשוטה

אין לי פנטזיה על אגמים ויערות, ולא על דוגמנית על על יכטה. הפנטזיה שלי היא: משהי שהכרתי בפורום אבל לא ראיתי מעולם. קובעים להפגש בבית מלון על בסיס שעה בת"א. אני מגיע לפניה וממתין בחדר עירום. היא מגיעה כולה נוטפת מים מיום סגרירי וגשום. החדר חשוך ורק נר אחד דולק. היא מגיעה ועומדת בפתח, אני יושב על המיטה. היא נכנסת ובלי עכבות ובלי דיבורים, מתפשטת ויושבת מולי עירומה. אנחנו לא נוגעים אחד בשני רק מסתכלים אחד לשני בעיניים ובוחנים זה את גופה של זו. מוזגים כוס יין אחת ושותים שנינו ממנה. ומתחילות נגיעות אני נוגע לה בפנים ויורד לצוואר, משם לשדיים ולשאר הגוף,ואז מבלי לומר מילה אני מתחיל ללקק לה את הבטן ויורד לאיבר הנשי. היא במקביל מלטפת לי את הגוף ואת הזין. אנחנו יודעים שאילו שעתיים גנובות, אני נשוי לכן מזה לא תצא מערכת יחסים עם עתיד. אנחנו מתפלשים אחד בשני מתחת לשמיכות כשגשם יורד בחוץ. שנינו גומרים בקול רם, מה אכפת לנו זה מלון. לאחר מכן נכנס להתקלח, ונסבן אחד את השני, נצא נתנגב, נתלבש וכל אחד יחזור ליום עבודתו כאילו כלום לא קרה, למעט זה שאתחוב לה אצבע לכוס ולא אשתוף אותה וכל היום אוכל להריח אותה ולדעת שהיו לנו שעתיים גנובות. רק אני והיא נדע זאת.

האמת שגם לי יש פנטזיה עם נשוי,

אני יודעת שאני גם הפנטזיה שלו! הוא כ"כ סקסי,גברי,שרירי... מושלם! מה לא פנטזתי עליו? בכל מקום,ובכל תנוחה אפשרית!!! פנטזיה לא תמיד צריכה להתממש!!! יש פנטזיות שתפקידן להישאר פנטזיות!!! אהבתי מאוד!!!!!! g99...

למעלה