הפנטזיה שלי על מאיה..

elre.

New member
לפי המון שנים פרסמתי כאן את הפנטזיה שלי...
נזכרתי בה היום...ומצאתי אותה בארכיון של הפורום , ומפרסם שוב...
:)
הפנטזיה שלי על מאיה...
שפגשתי אותה בעבודה...תמיד הסתכלתי עליה אחרת מאשר על אחרות שעובדות איתי. המבט שלה הקסים אותי, החיוך המתוק,העיניים היפות שלה. הכרנו בעבודה בערך לפני 3 שנים , היא נציגת שרות, אני עובד מהשורה שהגיע מדי פעם למוקד שרות שבו עבדה. משלום לשלום הפך למה שלומך אישה יפה ושמשם לחיבוק , נשיקה פה שיחה קצרה שם .. יצא לנו להיפגש באירועים חברתיים של העבודה, תמיד הסתכלתי עליה...על ההליכה שלה....על הפנים שתמיד צחקו...על הגוף הסקסי שלה שתמיד פנטזתי עליו. היא רווקה מבוקשת...שהרבה עובדים אצלנו הביטו עליה...תמיד אמרו מאיה....נראת טוב..מאיה...יש לה גוף סקסי... , רק אני שתקתי תמיד, הסתכלתי מהצד ואמרתי מה שווה בכלל להתחיל...אני נשוי ... אחד שהפרפרים בבטן עפו וכל כך מתגעגע להרגיש את ההרגשה הנפלאה הזאת שוב, מה פתאום היא תסתכל לכיווני.....כמו שספרתי בכל זאת נשוי. בתקופה האחרונה התחילה לעבוד בסמוך למשרד שלי...היתה נכנסת הרבה לשתות קפה,לעשות הפסקה קצרה,סתם לסיגריה...התחלנו להתקרב משיחה לשיחה. סיפרתי לה קצת על הבעיות אצלי בעבודה היא סיפרה על שלה...קצת סיפורים אישים...הרגשתי בעננים...מאיה...שהרבה הסתכלתי אליה...הרבה פנטזתי עליה...פתאום אורחת קבועה אצלי במשרד. היתה עובדת לפעמים מהשולחן שסמוך לשלי במשרד ,האמת...הפנטה אותי... הייתי מסתכל עליה בלי שתרגיש בזמן שהיתה שקועה מול המסוף שמולה, מסתכל על הפנים היפות שלה, על העיניים החומות הגדולות שלה, מפנטז על החזה הקטן שלה,שהיתה קמה והולכת הייתי מסתכל על התחת שלה, מפנטז על החוטיני שלבשה איך הייתי מת עכשו להפשיט אותה.... היו לי כמה וכמה רומנים מהצד בשנים האחרונות,הרבה שעות צאט מאחורי באינטרנט ,שם הכרתי נשים מכל הסוגים והמינים וכמובן שם גיליתי את נושא הסייבר , את כל שיחות הסקס החמות , את כל הנשים הנשואות שכמוני מתגעגעות לתחושה הממכרת של הפרפרים בבטן, לחיזור,לריגוש. אבל מאיה ...גרמה לי להרגיש אחרת...גרמה לי להרגיש כמו ילד בן 16...הרגשתי שכל הריגושים והפנטזיות שאגרתי מהצאטים, את כל הריגוש שאספתי שם...הכל מתפוצץ עליה...הכל אני מוציא בבת אחת עליה...על מאיה... באחד מהימים שהיתה במשרדי דיברנו על הסטאטוס החברתי שלה..רווקה..גרה לבד בדירת רווקים משלה,ללא שותף ללא חבר קבוע בחיים. החלטתי לנסות את מזלי במגרש שבו אני יודע הכי טוב לשחק...לנסות למשוך אותה לעסקי הצאטים,לשיחות חמות, אמרתי לעצמי מה כבר יכול להיות....יש לה ראש טוב אולי תשתף פעולה איתי? שאלתי אותה מה יש לה לעשות לבד בדירה...למה אין לה מחשב...למה כדאי לה לצטט..ורמזתי רמז עבה על הצאטים המפתים שיש שם, על השיחות החמות שמתנהלות שם, אפילו נתתי לה לראות את המכתבים החמים שהחלפנו אני ושותפה לפנטזיות שלי מהצאטים....מכתב מלא זימה חמה, תיאורים מאוד מפורטים של פנטזיות של שננו ...בזמן שקראה את המכתבים שמתי לב שלא נבהלה, שלא נרתעה מהסגנון והתוכן...נהפכו, אפילו ביקשה לראות עוד מכתב ועוד אחד. באותו ערב ...פנטזתי על מאיה...חשבתי עליה יותר ויותר ,על החזה שצץ מהמחשוף שלבשה הבוקר בעבודה , על החוטיני שהציץ מהמכנס הלבן ,רק איך אוכל להיות איתה, איך אוכל לגרום לה לרצות אותי, לקשר ,לרומן,למערכת יותר קרובה מסתם ידידים. שלחתי לה הודעה כתובה בסלולארי: " לכתוב לך סיפור מיוחד עבורך כמו שקראת בעבודה? " והיא ענתה לי...." כן בכייף ". מיד נכנסתי למחשב והתחלתי לכתוב את הפנטזיה שלי ...רק עבורה...רק אני והיא שם... איך מענג אותה ...את מאיה...איך הייתי רוצה להגשים את החלום שמזמן חולם אותו... כתבתי הכי פרוע שיכולתי, בביטויים הכי מיניים שיש , חשבתי אם כבר אז נלך עד הסוף... "רוצה.....להרגיש באמת את המגע שלך....להרגיש את השפתיים שלך נסגרות על הזין שלי בזמן שאת יושבת לי על הפנים ואני מלקק לך את הדגדגן מסביבו..מוצץ אותו מרגיש את הטעם המתוק שלו מלקק אותו,דוחף את הלשון עמוק לכוס הרטוב לך,טועם את המתיקות שבו.רוצה ללקק את הגמירה שלך".
בבוקר שהגעתי לעבודה היססתי אבל מיד שלחתי מייל ובו מילה אחת..." בטוחה? " , כי לא הייתי בטוח שזה מה שבאמת התכוונה, שלא תיפגע, שלא תיעלב ותעלם מחיי...שקבלתי מייל בחזרה היא כתבה..... .." שלח כבר..." שלחתי לה את הסיפור והמתנתי...בצפייה לתשובה ...בכל זאת עליתי איתה שלב במערכת היחסים , לשלוח לה סיפור זימה שבו מתאר מה ואיך הייתי מענג אותה , איך הייתי רוצה אותה...מימוש חלק מהפנטזיה שלי. שסיימה לקרוא שלחה לי מייל שסיפרה שחם לה והיא אדומה ממבוכה כי יש מלא עובדים לידה ו....אהבה את מה שקראה. שאלה בצחוק האם מתחייב לכל מילה שתיארתי שם .כמובן שישר הצעתי לה לבדוק האם יש התחיבות לדברי והיא רק צחקה ועברה לנושא אחר לדבר עליו. יצאנו לסופ"ש שבו פרנסנו מאיה ואני את חברת הסלולר בהרבה מאוד הודעות כתובות. היא נסעה להוריה בערב שבת ולא הפסקתי לשלוח לה הודעות זימה לסלולארי שלה, הצעות מגונות, תיאורים איך הייתי מענג אותה וכו'. היא ענתה לי שההודעות גורמות לה להסמיק ליד המשפחה אבל...הם מגרות אותה. בלילה שחזרה לביתה כתבתי לה מילה אחת רק ..." תתפשטי " וביקשתי ממנה לגעת בעצמה, לענג את עצמה.....מאיה שיתפה פעולה וסיפרה שמאוד נהנתה מכל ההודעות הארוטיות ששלחתי לה במשך כל היום. חיכיתי שהסוף שבוע יגמר כבר, הזמן לא זז לו, כאילו דווקא.... רציתי רק לחזור לעבודה לראות אותה שוב,את הפנים שכל כך הרבה חשבתי עליהם, את התחת החמוד שלה שפנטזתי עליו כל כך בסופ"ש , את הגוף המטריף שלה שכל כך רציתי ללטף. שהגעתי לעבודה דבר ראשון שעשיתי זה לשלוח לה עוד פנטזיה שלי עליה, לשתף אותה בעוד סיפור שהיתי כל כך רוצה להפוך אותו למציאות. "אני מתחיל ללקק את הדגדגן שלך,בעדינות מעביר את הלשון עליו מסביבו מוצץ את הדגדגן מאונן עם הלשון על הדגדגן שלך מחליק את הלשון לכיוון הכוס שלך הרטוב דוחף עמוק את הלשון לכוס המתוק והרטוב ואת מצמידה את ראשי אליו גונחת ממלמלת...עוד...כן...תמשיך ללקק...אל תפסיק." באחד מהימים היא היתה שוב במשרדי , הסתכלתי עליה וכל כך רציתי לגעת בה, לנשק אותה, ללקק את גופה. שנכנסה למשרדי ביקשתי ממנה לסגור את הדלת אחריה אבל היא רק חייכה ואמרה ....לא כאן...יש כאן אנשים שעוברים , שאלתי אותה האם אפשר להיפגש אצלה לאחר העבודה , ענתה כן בכייף ויצאה מהמשרד. ספרתי את הדקות , את השניות , לא הייתי מרוכז בכלל , פשוט ישבתי וחיכיתי לסיום העבודה. נפגשנו בחניה, עשתה לי סימן לנסוע אחריה , אל דירתה...עקבתי אחר מכוניתה מתרגש מהמפגש איתה, לבד,אצלה בדירה , רק אני והיא.... דירה קטנה יש לה, סלון שמורכב מספה אחת , טלוויזיה , DVD , מטבח קטן , שירותים וחדר שינה שלא נכנסתי אליו רק הצצתי ...מיטה גדולה ארון בגדים ושידה קטנה. דירת רווקות טיפוסית הרהרתי בראשי . היא עברה לידי ...אחזתי בה והצמדתי את שפתיי לשפתיה...לנשיקה , צחקה ואספה כמה דברים מהסלון ונעלמה לחדר השינה שלה. התיישבתי בסלון ושחזרה עם בקבוק שתייה התיישבה לידי על הספה, התחלנו לדבר על הדירה , סתם על העבודה , על החיים. כל אותו הזמן הסתכלתי עליה, אל העיניים החומות היפות שלה , על החזה הקטן שלה. היא לבשה חולצת בטן עם מחשוף שהבליט את החריץ בין שידיה , הראה נקודת חן שנמצאת שם...פתאום התגלה עגיל בטבורה , הראה בטן ומותניים כל כך סקסיים שכל כך רציתי כבר לגעת בהם , אבל לא יכולתי לזוז , הרגשתי מאובן בהתחלה , ממש כמו פסל ישבתי והקשבתי לה ורק הסתכלתי...על יופייה. לאט לאט קיבלתי אומץ והתחלתי לגעת בידה, במותניים שהתגלו , ליטפתי אותה , את פנייה המקסימים , את שערה שמדי פעם אספה ושוב פיזרה כאילו בכוונה לגרות אותי בתנועות. כל כך רציתי לשכב איתה , לענג אותה , רק שתשכב ואני אלקק כל חלק מגופה , אנשק כל ס"מ ממנה... אחזתי בידה והושבתי אותה עלי...פנים מול פנים , רגליה מפוסקות לצידי , נישקתי את שפתיה והרגשתי את לשונה בפי...נשיקה ארוכה...אחת שתמיד זוכרים אותה ,כזאת נשיקה ראשונה , נשיקה מתוקה שכל כך פנטזתי עליה. ליטפתי את גבה , את המותניים...את החזה שלה...אספתי את שערה לאחור ולחשתי לאוזנה כמה זמן חיכיתי לרגע הזה , כמה חושק בה , כמה מפנטז עליה ,ליקקתי את צווארה לאט...שלא יגמר ...נישקתי אותו נשיקות איטיות בעדינות נשיקות כאלו...מגרות...נשיקות מלאות חום , הרגשתי איך נהנת מהמגע של שפתיי בעורה , הצמדתי את ראשי לחזה שלה , ליקקתי את החריץ שהתגלה במחשופה ,הרמתי קצת את החולצה וליקקתי את הפטמה שלה , קטנה ומתוקה ,הרגשתי איך מתקשה בפי ....... כל כך רציתי להפשיט אותה ,להוריד ממנה כל פריט לבוש , לראות אותה ערומה .....פנטזתי בראשי איך היא לוחשת לי בוא נעבור לחדר השני , נמשיך שם....אבל היא אמרה בעדינות בוא לא ניסחף , שלב שלב , גם זה יגיע ....מבטיחה. הרגשתי בעננים , חשבתי לעצמי שהנה חלק מהפנטזיה שלי מתגשמת , למרות שלא כולה אבל רובה , להיות עם מאיה במצב אינטימי כזה. לא לחצתי עליה להתקדם שלב , פשוט מתענג מכל נגיעה , מכל נשיקה , מכל ליטוף. נפרדנו ליד הדלת בנשיקה ונסעתי לביתי , בדרך קיבלתי ממנה הודעה לפון שבו סיפרה שמאוד גיריתי אותה ומאוד נהנת להיות איתי. במשך מספר ימים בעבודה שלחתי לה סיפורים ופנטזיות שקשורות בי ובה ,איך הייתי רוצה לענג ולפנק אותה. "הייתי חודר לך לכוס בזמן שאת על עומדת על ארבע ,אוחז במותניים ומצמיד אותך חזק אלי וככה חודר ומזיין אות אותך...שומע אותך גונחת מלמלת עוד.....עוד..... רוצה לשכב על הגב ואת...מתיישבת עליו מחדירה את הזין שלי לכוס הרטוב שלך ומת נוענעת בקצב שלך עליו מרגישה את כולו בתוכך.....דוהרת עליו , ואני מלטף את החזה שלך...את הפטמות המפתות שלך את מניחה את הידיים שלך על החזה וכך עולה ויורדת על הזין שלי רוצה כל כך לנשק אותך עכשו ...להרגיש את הלשון שלך...רצה בפה שלי מנשקת נוגעת בי בזמן שחודר אליך רוצה לגמור איתך ביחד לשמוע אותך גונחת...מאיה...." כל כך רוצה להגשים את הפנטזיות שיש לי איתה , כל כך רוצה לענג אותה , לגעת בה , ללקק אותה , לחדור בלשוני לכל חור בגופה , להרגיש את שפתיה נסגרות על הזין שלי , רוצה לחדור לתוכה , וסתם...לשכב ולחבק אותה. מפחד ללחוץ לפגוש אותה , שלא תעלם מחיי, מסתפק....בפנטזיה .......על מאיה...... למרות שרוצה הרבה הרבה מעבר לזה.

למעלה