הפנטזיה שלי:

הפנטזיה שלי:

אני עומדת בחדרי,לבושה בחלוק סטן כחול,ומגבת בידי הימנית.פוסעת אל חדר האמבטיה,פושטת את החלוק,מכינה את המים שיהיו פושרים ונעימים, וניכנסת פנימה.אני לחוקחת ספוג מלא בסבון ומנקה כל איבר בגוף:מהזרועות ,לאצבעות,ומשם לצוואר,לאט לאט יורדת לכיוון החזה. אני מלטפת את החזה שלי,ממששת אותו,והינה פיטמותיי זקורות להן... ממשיכה לכיוון הבטן,ויורדת אל בין הרגליים,משפשפת טוב טוב,לא מוותרת על העונג שלי.אני מרגישה את כל גופי בוער ומחליטה להפסיק. אני שוטפת את גופי מהסבון,ומתנגבת טוב טוב... אני פוסעת אל חדרי,שם ממתינים לי שני גברים חטאובים ושריריים,כפי שאני אוהבת.אני נשכבת על המיטה,והגברים מתחילים לענג אותי. האחד,מלטף את החזה שלי וממשש אותו בעדינות,בעוד שהשני מלקק את כפות רגליי.לאט לאט השניים מתחילים להתחמם לאנחותיי,ומתקדמים לעינוג מושלם! הגבר הראשון יונק את החזה שלי,והשני יורד לי בעדינות,מלקק בזהירות ומידיי פעם מחדיר את לשונו עמוק עמוק לתוכי. מפי נשמעת אנחה אדירה שגורמת להם להגביר את הקצב,גופי רועד,מתפטל,אני משתוללת על המיטה ומבחינה כי הגבר הראשון מקריב את איברו אל פי. אני מתחילה למצוץ לו לאט לאט...ותוך כדי מציצה מתחילה לגעת לו בביצים הרכות והנעימות שלו.הוא גילח את הכל,לא השאיר שערה אחת,ואני מתענגת לי,ורואה איך הבחור השני שיורד לי נהנה לרדת לאישה מגולחת. כ"כ רטובה וחמה,מגיעה לשלב הגמירה,ומרגישה את איברו של הגבר השני חודר לתוכי ,הוא צועק מהנאה... הינה זה בא,שלושתינו ביחד גונחים,נאנחים... אני גמרתי בזמן שהגבר הראשון גמר לי בפה,והגבר השני גמר בתוכי. זהו,מקווה שנהנתם! g99.............

22 סמ

New member
האמת לא מבין את רב און

למה לקח אותך שותפה לפורום אני הייתי לוקח אותך מייד........... אלי למיטה

../images/Emo51.gif תיראה,

שום דבר אינו פסול ,אתה יודע... אך יש לי קריטריונים,לא כל אחד מתקבל... g99...

skito

New member
ענק אלא ש..

המימוש יכול להיות ..אבל איך זה שגברים מעדיפים עם שתי נשים ונשים עם שני גברים ?

יקירי,

יש פתגם: כל המרבה הרי זה משובח"! אני בעד.... יותר מעניין,יותר לוהט,יותר כייף... הכי חם שיש! g99,שחושבת שחם כ"כ היום....

למעלה