הפרשות מהעיניים

הפרשות מהעיניים

התינוקת שלנו בת שבוע ןלפעמים מתקשה לפתוח את אחת העיניים כנראה מהפרשות צהובות מהאזור הפנימי של העין. אנחנו מנקים בעזרת צמר גפן רטוב את ההפרשות. האפ זה בסדר? מה הדרך הנכונה לעשות זאת? האם יש אמצעי אחר לטפל בבעיה? תודה.

אנדראה

New member
גם אני עשיתי אותו הדבר ואחרי כמה

עבר, זאת תופעה ידועה ומוכרת.

לילך שי

New member
יש לרחוץ היטב את הידיים לפני כן

ולנקות את העין עם צמרגפן טבול במים שהורתחו וצוננו או מים סטריליים שניתן להשיג בבית- מרקחת, לנקות מבחוץ פנימה מספר פעמים במידה ויש הפרשות מוגלתיות לפנות לרופא לשקול טיפול בטיפות עיניים

בהנחה שאת מניקה...

טפטפי כ 2 טיפות מחלב האם לעיניה ...מנסיון זה יעיל יותר מאנטיביוטיקה

דניאל 23

New member
אז ככה ....

קודם כל עצות זה נחמד וטוב... אבל צריך ללכת לרופא משפחה ולרופא עיניים. דניאל שלי היתה קמה כל יום מלאה בהפרשות מסביב לעין דבר שהיה בלתי נסבל, ככה גם היתה במשך היום. אז יכול להיות שזה סתם הפרשה שלהם של הבוקר. ויכול להיות שתעלת הדמע סתומה (בתקווה שלא!!) למרות שזה לא כזה גרוע! אבל ככה רופא משפחה אמר שאין מה לדאוג זו בעיה נפוצה ועד גיל שנה זה אמור לעבור במידה ולא עושים ניתוח, לא מסובך ופותחים את תעלת הדמע. כמו כן היינו גם אצל כמה רופאי עיניים שהם המליצו לעשות כל הזמן פיזיוטרפיה מסביב לעין בצורה מאד מסויימת ורק זה עזר לה בגיל 4 חודשיים לאחר מסאג'ים להיפטר מתעלת הדמע הסתומה פתחנו לה את זה ולא משחות ולא תה ולא כלום עזר, ובאמת שניסינו לרוב זה עובר לבד. אולי אין קשר בין השאלה שנשאלה לבין מה שכתבתי אבל שיהיה בכל מקרה לידע כללי. לילה טוב

גם לרוי היתה תעלת דמע סתומה

וכן...גם אנו ביקרנו אצל רופאים בדיקות מעבדה לדלקת וכו" שום אנטיביוטיקה לא עזרה ....ומנסיוני חלב אם ותה מאד מאד עזרו!! ביקור אצל רופא אמנם ירגיע אותך אך כדאי לנסות את האופציות ה"טבעיות"

דניאל 23

New member
אין קשר

בין אופציות טבעיות ללראות רופא ומסאג' מסביב לעין זה עדיין טבעי רק שצריך לדעת איך לעשות את זה.

דניאל..איני שוללת את מה שכתבת

אלא רק מוסיפה עוד אופציות.
אני מסכימה לחלוטין עם מה שכתבת וגם מוסיפה מנסיוני.

למעלה