הצילוווו

הצילוווו

האם יש למישהו הצעה מה אפשר לשים על תפרים של אחרי לידה בכדי להקל על הכאבים??? תודה , עינת.

lordjek

New member
אלוורה, בלי צל ספק

בתנאי שזו אךוורה טריה, או לסרוגין קרם אלוורה איכותי.

טיפול בתפרים

עינת יקרה ניתן למרוח שמן חוחובה, כמו כן ניתן לקנות ויטמין E לעשות חור קטן בקפסולה ולמרוח על התפרים, יש להשתדל לעשות זאת אחרי כל שטיפה כשש פעמים ביום וזה מאד עוזר, אז... בהצלחה ומזל טוב ליולדת

הצלה מיידית!!!

100 גר דבש אורגני ממשק ליןאו של כל מגדל אחר+ 100 טיפות לבנדר מאיכות טובה, לערבב היטב, למרוח על פד ולהניח על המקום, להחליף כל שעתיים, אני תלמידה של חיים שלוס והוא לימד אותנו את הנוסחא בשנת 1996 ומאז שלחתי ברחבי הארץ עשרות צנצנות כאלה, שהצלחתם עבר מפה לאוזן. מומלץ!!!

glilit

New member
../images/Emo101.gifלטיפול בתפרים

שמן בסיס אובליפיחה, שמנים אתרים : אליקריסום,לבנדר, לימון, טגטס למרוח 3 פעמים ביום. מיום הורדת התחבושת עד ל- 11 חודש. בהצלחה

תודה רבה אני אנסה..

את העיצות שלכם. כן זה בשבילי. ביום שני בבוקר ילדתי והתפרים - קורעים אותי .... עינת.

אפשר עוד

תרופות הומיאופטיות: סטפיסגריהStaphysagria וקלנדולה תבקשי בבית המרקחת (רצוי באלו המומחים בהומיאופטיה) הנחיות אפשר להשתמש בשימוש חיצוני ופנימי . פרחי באך - RESCUE REMEDY תמציות לייף אנרג'י - SURVIVE וגם תמצית הצ'קרה הראשונה והשניה . וחוץ מזה מזל טוב .

תודה על המזל טוב

ולגבי רסקיו - אני פוחדת שזה ישרוף לכן אני לא חושבת שאני אשים ובקלנדולה אני מייד אנסה להשתמש - יש לי בבית. מה לגבי ארניקה???

תמציות אנרגטיות

תמציות אנרגטיות כמו רסקיו וכמו SURVIVE לשימוש על מקום פצוע פשוט מדללים במיים ומשאירים את הכלי (רצוי רחב עם שטח פנים גדול) לפני כן כשעה כדי שהאלכוהול יתאדה . בנוסף אפשר לעשות אמבט ישיבה עם טיפות כל השיטות הללו מנטרלות את השריפה . בהצלחה

סטפיסגריה

סטפיסגריה היא תרופה הומיאופטית התורמת הקלה משמעותית להחלמת תפרים ולכאבים של מקום תפור בעיקר כשמרגישים את כאבי המתיחה .

avorly

New member
עינת האחת, לפני הכל- |מזל טוב|

ולשאלתך- ישנה משחה משמנים אתריים שמאוד מועילה לצלקות של ניתוחים ולפצעים בכלל. אפשר למצוא אותה אצל מטפלים שמטפלים גם בשמנים. בהצלחה בתפקידך החדש - אמא

למעלה