הצילו..

סלינוש

New member
הצילו..

עברתי ביום שני האחרון שתל בפה. מאז אני מסוחררת נורא. לשבת פה ולהקליד זה לא פשוט בכלל. לפני מספר חודשים עברתי וירוס ובעקבותיו הגיעו בדיוק אותם תסמינים - של סחרחורות חסרות הגיון. קשה להזיז את העיניים, גם בשכיבה הכל מסתחרר לי, ותחושה חזקה נורא של כבדות, טשטוש, חוסר שיווי משקל. כשהגעתי לרופאה היא קראה לזה ורטיגו, ואמרה שזה וירוס שמתלבש על האוזן התחתונה ומגיע כשהגוף חלש - אחרי מחלה אחרת. הסימפטומים הפעם בדיוק אותם סימפטומים. לא חזרתי לרופא מאז יום ב', ולא אמרו לי אם זה זה. אבל אני די משוכנעת. אני מרגישה בדיוק אותו דבר. למרות שהמחלה המקורית (השתל עם הנפיחות, החום וכו') נחלשת, הסחרחורות רק מחמירות. כאילו אין קשר בין הדברים בכלל. אם עד יום א' זה לא ייפסק אלך למרפאה, אבל בינתיים אני משתגעת. התחלתי היום לקחת את הכדורים שנתנו לי בפעם הקודמת לורטיגו, ואני משתוקקת להקלה. האם מישהו מכם שמע על סוג כזה של ורטיגו? זה נורא מפחיד אותי שאני לא יודעת למה זה ככה. ואם זה כן שוב הורטיגו הזה, זה אולי יותר מפחיד, כי אני תוהה למה לעזאזל זה תוקף שוב. זה הדבר הכי נורא שחוויתי בחיים שלי - חוסר השליטה המוחלט על הגוף, הקושי להרים את הראש מהכרית, לפתוח עיניים. נורא מחפשת הבנה.. מישהו מכיר את זה? תודה..

סטודנטX

New member
לפי התיאור שלך נשמע

כמו תיאור של סחרחורת ורטיגו , אני לא יודע עם יש קשר לשתל שלך אבל אולי היה שם איזה טריגר ולצערי ממה שאני יודע התקפי ורטיגו חוזרים , האם יש לך איזה שהם הפרעות מהאוזן ? מה שכן נסי להירגע ,קחי את הכדור שניתן לך קודם עבור הורטיגו מה השם של הכדור ? רק בריאות

סלינוש

New member
זה מטריף את השכל

אני מוצאת את עצמי בוכה כל הזמן זה נורא מתסכל. נורא מפחיד. בפעם הקודמת הוירוס התחיל לאחר וירוס אחר של הקאות בכלל. הפעם, בדיוק אותם תסמינים כאמור - לאחר השתל. אין הפרעות מהאוזן. אין לי מושג מה קורה לי, בכל מקרה זה מרגיש זוועתי. אני צריכה ללכת לבדוק איך קוראים לכדורים וזה מחריד אותי לקום בכלל.. אני קמה בכל זאת לבדוק. אולי מישהו מכיר אותם. STUNARONE.

סטודנטX

New member
כל מה שקשור בסחרחורת

הוא לא נעים ואף מפחיד , הכדור שכתבת זהו הכדור שבדרך כלל נותנים במקרי של הסחרחורות האלה בדרך כלל קושרים את זה לסינדרום מנייר אבל לא בהכרח , לעיתים מומלץ לקחת אפילו כדור הרגעה אם המצב מטריף , אבל השאלה אם יש וזה לשיקולך , הכדור אמור לעזור בהתקף ורטיגו מצרף חומר על מנייר לא בהכרח קשור אלייך אבל מוזכר בו הכדור שאת לקחת תרגישי טוב

yaff11

New member
כמוני כמוך

לי התחילו כל התופעות שהזכרת בעקבות מאמץ יתר ועומס גם פיזי וגם נפשי, וזה כמעט כשנה יש לי סחרחורות, חוסר שיווי משקל, ונכון אי אפשר לתפקד, לקחתי כדור סטונרון כ- 3 שבועות, לא יודעת אם הוא עזר, הוא בעיקר גרם לי לכאבי ראש נוראים, והפסקתי אותו. כרגע אני עושה דיקור סיני, שנראה לי קצת עוזר. צריך סבלנות לטיפול. מה שכן, החלטתי לחיות ולנסות לתפקיד רגיל, עם התופעות או בלעדיהן, עצם המחשבה וההחלטה נותנת לי כח לא ליפול. צריך הרבה סבלנות, זה לא נעלם מהר.

סלינוש

New member
לחיות עם זה??

מה??? אני יודעת שהסף סבל שלי עלוב, אבל אין מצב בעולם לחיות ככה. אי אפשר לתפקד ככה. אי אפשר להזיז את הראש מצד לצד בלי להראות את כל העולם רוקד מול הפרצוף! אז איך אפשר לעשות דברים אחרים כמו לעבוד ולתפקד??? אני חושבת שאני עוד יותר לא רגועה, דווקא כי אני שומעת פה שזו תופעה שחוזרת על עצמה, ושאנשים חיים עם זה שנים. אלוהים אדירים, זה טירוף. לחשוב על האפשרות שכל פעם שטיפה אני אהיה חלשה אני אחטוף כאלה דברים? ענק עליי. אין מצב. השאלה אם יש בכלל טעם ללכת לרופא עם זה. אם זה אכן וירוס, אז מה יש בעצם לעשות? מה גם שזו פעם שניה שזה קורה לי בסך הכל. מכאן לדעת מה זה ולהסיק לגבי העתיד? כמו שאני מניחה יבטלו את החששות שלי מהר מאוד, ויגידו לי שזה וירוס וזהו. אני לא אוהבת רופאים, ואם קשה לי להסביר להם מה בדיוק אני מרגישה וממה אני חוששת כל כך, בכלל אני מרגישה במלכוד - תלויה בהם אבל לא רוצה להתקרב אליהם. זהו. בא לי להקבר מתחת לפוך ולישון עד שזה יעבור.

סטודנטX

New member
כל מקרה לגופו למרות

זה שאת עכשיו בשיא של התקף סחרחורת לא אומר כלום לגבי העתיד מה שבטוח את תהיי חייבת לחזור לרופא אף אוזן גרון או לפחות לרופא כללי תחילה ולהסביר בדיוק את כל הסיפטומים שאת חשה ולשמוע מהם איזה אבחנה כלשהיא משם להסיק מסקנות כלשהם .

zs1957

New member
עשי בדיקות שיאבחנו מה יש לך

ובהתאם לכך תזכי לטיפול רפואי ,שיקל על סבלך וסבלם שלבני משפחתך. זהבה שחם

zs1957

New member
דיקור סיהי -תגובה ל-yaff11

דיקור סיני יפחית את הסחרורת אך לא יפתור את הבעיה. כאשר תסיימי את הטיפול זה יחזור. טיפול בתרופות כמו בטאהיסטין ואחרות עוזר +דיאטה דלת מלח, המנעות מקופאין, שוקולד אלכוהול וניקוטין. תרגישי טוב זהבה שחם

zs1957

New member
ברוכה הבאה לפורום סלינוש

לפי התיאור שלך את סובלת מוורטיגו. כמי שסבלה מוורטיגו 14שנים אני מכירה את כל התחושות שתארת. יש תקווה אל תתיאשי למרות ההתקפים הקשים. יש ריפוי מלא לוורטיגו. אני נרפאתי תוך 4 חודשים.

סלינוש

New member
הקלה..

התעוררתי עם תחושות טובות יותר הבוקר העוצמה של הסחרחורות ירדה באופן משמעותי (בלי לפתוח פה...) עוד אתמול חשבתי שאני יוצאת מדעתי, אבל הנה, אולי זה בכל משתפר... רק שזה ימשיך ככה, ושזה לא יבוא אליי יותר בחיים. מה שכן, בגלל שזו פעם שניה שאני חווה את הסיוט הזה בכמה חודשים האחרונים, איך אוכל לדעת שזה לא יחזור שוב?? בחיים שלי לא נתקלתי בתופעות כאלה לפני שזה תקף אותי בפעם הראשונה, והשבוע בשנית... העובדה שזה חזר על עצמו לא מרגיעה אותי. אני מפחדת שבכל פעם שאהיה קצת חלשה זה יבוא... יש דרך מניעה?... רק רופא כנראה יוכל לענות לי על השאלות. הבעיה עם רופאים, שאם אין משהו ברור ומוצק (ולא "סתם" סחרחורות) - אין להם יותר מידי מושג מה לעשות... חשבתי ללכת לרופא היום אבל אם אני רואה שיפור אז אין כל כך טעם...

zs1957

New member
הקלה -תגובה לסלינוש

הסחרחורת חוזרת. רצוי מאד ללכת למומחה לסחרחורת שיעשה לך בדיקות ויתן לך טיפול עפ"י תוצאות הבדיקות. זהבה שחם

סטודנטX

New member
שמח לשמוע שכנראה הכדורים

עוזרים לך ואת חשה הקלה , אבל לדעתי חשוב שתלכי לרופא לפחות את זה שנתן לך את הכדורים . לגבי העתיד לא ניתן להבטיח שום דבר אבל מה שכן נסי לשחזר אם גופך הראה לך סימנים מקדימים כלשהם לפני שבאו הסחרחורות החזקות או שעשית משהו חריג שגרם לכך ולבאות (ח"ח שלא יבוא ) תהיי מוכנה יותר ומודעת לגבי הטיפול . אז על אף שאת לא אוהבת רופאים עשי בירור זה חשוב. גם אם לפעמיים ההליכה אליהם מתסכלת. ביי

למעלה