הצצתי ונזכרתי

nira85

New member
הצצתי ונזכרתי

אני אמא לעדי בן 18 לומד בי"ב לבגרויות עומד להתגייס בעוד כ 4 חודשים. נולד בתחילת חודש שביעי במשקל 750 גרם ( האח התאום לא שרד) עברנו הרבה וזה פשוט משתלם עדי ילד מ-ק-ס-י-ם. אני חושבת שאילו ניתן היה לקיים פורום זה לפני כ-18 שנה החיים שלנו היו הרבה יותר קלים. כייף לכם שאתם יכולים לחלוק חויות ומצוקות. אני מאמינה שהמון אהבה כמו שנתנו לעדי היא "כמעט" כל התרופה.

m_katzmann

New member
כחה של אהבה../images/Emo23.gif

היי נירה, מסכימה איתך לחלוטין. התרופה הטובה ביותר היא האהבה. אהבה ללא תנאי. ובסופו של דבר מקבלים הכל חזרה ובריבית דריבית. מאיה

nira85

New member
מאיה../images/Emo39.gif

אני מבינה שאת קנסולוגית חינוכית מאוד הייתי רוצה לדעת מה זה? אני גם עוסקת בחינוך וזאת הפעם הראשונה שאני נתקלת במושג הזה. תודה

m_katzmann

New member
כמה חבל

היי נירה, כמה חבל שמערכת החינוך אכן לא מעסיקה קנסיולוגיים חינוכיים. כל כך הרבה תסכולים היו נחסכים בכל כך מעט השקעה. קנסיולוגיה חינוכית מדברת על הקשר בין הרגש להתנהגות. עקרונית המוח שלנו הוא מאוד מתוחכם וכדי למנוע מאיתנו לחוות שוב חוויות בלתי נעימות אנחנו נתנהג בצורה מסויימת שתסביר את ההתנהגות שלנו. טיפול ברגש במקור הבעיה ונטרול המתח השלילי שנצבר גורם לכך שהאדם מבין את מה שקרה שם לא מתוך פגיעות, אלא אובייקטיבית וקל לו יותר לקבל את מה שקרה ולהמשיך עם זה קדימה ללא ערוב הרגש שרק מקבע אותנו. קנסיולוגיה עובדת דרך בדיקה של שריר פרק כף היד. כאשר אנחנו נכנסים למתח המוח משדר המון דם ואנרגיה לשרירים הארוכים ומשאיר את השרירים הקצרים חסרי אנרגיה וכאשר אני נותנת גרוי והשריר נחלש - זהו איתות למתח וכל מה שנשאר לעשות הוא לנטרל את המתח על ידי הבאת התת מודע למודעות. השיטות לנטרול הן רבות ומגוונות ומי שקובע מה עושים זוהי עדיפות הגוף - שוב דרך בדיקת שריר. בצורה זו אף פעם לא ניתן להגיע למקום אליו המטופל לא רוצה או לא בשל להגיע. מאחר שאנחנו כל הזמן מודדים את המתח השלילי - המטופל רואה כל הזמן איך המתח הולך ונעלם והוא גם מרגיש את זה ביחס שלו אל הבעיה שהועלתה. הטיפול כולל נטרול חסימות אנרגטיות על רקע מבני,תזונתי-אקולוגי,רגשי וחשמלי. גם הכנסה של תנועות לאיחוד מוח ימין ומוח שמאל, כמו שמיניות וההליכה על השמונה האינסופי יכולות להביא לפחות לתיקון טכני המרשה לנו לעבוד חצי שעה עם הילד וללמד אותו הכל. מקווה שהצלחתי להבהיר ולו במקצת מהי קנסיולוגיה. אשמח לענות על כל שאלה נוספת, מאיה

למעלה