הקדמה למשחק

הקדמה למשחק../images/Emo35.gif

אני יוצאת עם מישהו כבר שמונה חודשים ואיך שלא מסתכלים על זה אני מאוד מרוצה. אומנם אני מרגישה שברמה הרגשית גלשנו מאוד מהר למחוזות ה"מוכר מדי". של לישון ביחד, להיפגש על בסיס קבוע, שיחות טלפון שנראות מאוד דומה אחת לשנייה במבט מהצד. אבל מצד שני, כן קיבלתי את מה שרציתי, שזה סוג של "יחסים אינסטנט" ובכך פתרתי את עצמי מהצורך המאוד מייגע של ללכת לדייטים- לחכות שיתקשר- לחזר. ושוב, כאן בעצם הבעייתיות... כי ויתרנו על שלב החיזור ומהר, מהר מדי, מערכת היחסים שלנו הפכה מעוד מערכת יחסים ל"זוגיות". ועכשיו, אחרי כמה חודשים בהם השכלתי להבין שיש פלוסים ומינוסים בכל מערכת יחסים וכיוון שבחרתי במערכת יחסים מוכנה, ויתרתי על התרגשויות, אני מתחילה להרגיש שהוא לוקח את כל "הקיום הזוגי" הזה כמובן מאליו. כשאנחנו מגיעים למיטה הוא מתייחס לפורפליי כסוג של הכרח. אז עושים את המינימום ויאללה, מתקתקים עניינים. זה מאוד חסר לי וניסיתי לדבר איתו על זה. כשהעליתי את הנושא הוא אמר שאין לי את מה להאשים בזה מלבד את שנינו, שהרשינו לעצמנו לוותר מאוד מהר על הרבה מהדברים הטובים שיש בזוגיות חדשה, למרות המתחים הנלווים לזה. מצד שני, להאשים זה טוב ויפה כל זמן שאנחנו מוכנים להקריב את הזוגיות שלנו, אבל זה בטח לא משהו שאני רוצה לעשות... יש למישהו הצעות מה לעשות
דרך אחרת להעלות את זה לשיחה איתו

אורמור

New member
לא ממש ממש הבנתי

לא לגמרי ברור לי על איזה חלק ויתרתם ואיך, בכל אופן 8 חודשים זו בהחלט זוגיות לא צריך להאשים אף אחד אבל אפשר לשבת ולשוחח ולתאם ציפיות וללחוש מה חסר ולברר אם ניתן להוסיף את המרכיב החסר... שנה טובה

גב' גינסבורג!.... אלוהים נתן לך פה כדי לדבר!

מה כאן העניין?... את אשה עם רצונות וצרכים ואם הגבר שלך לא קולט רמזים שאת שולחת - אז תדברי איתו ישירות! אף אחת מהפורום הזה לא מסוגלת לעשות זאת במקומך! אין כאן עניין של "הקרבת זוגיות". כאשר הזוגיות מתקיימת עם אי שביעות רצון היא מתפוררת, בדרך כלל.

גברת 747 - לקרוא את יודעת?

היא כתבה שניסתה לדבר איתו והוא החזיר אליה את הכדור. אם היא כתבה כאן כנראה שהיא צריכה עצה ,ולא תוכחה, איך לחזור ולהעלות את הנושא ביניהם כך שיתאפשר לה לדבר איתו בלי ריקושטים ממנו (או ממך...:)) יאללה... שנה טובה אורמור- גם לך כמובן אם כבר באתי

מתרגש מתמיד

לא תפסת את העניין, מר בחור... יש לה פה והיא צריכה להשתמש בו ולומר לגבר הזה ביי ביי...

אטיוד5

Active member
את זאת שלא תפסה

ובכלל התפיסה שלך די לוקה בחסר אם קראת לרגשנית "מר בחור".

למעלה