הרטבות

אמשל14

New member
הרטבות

שלום יש לי שני ילדים- ילדה בת 6 וילד בן 3. הילדה בת 6 גמולה כבר1/2 3 שנים, אבל עדיין מרטיבה בלילות- לפעמים פעם בשבוע, לפעמים פעם בשלושה שבועות..לרוב, אם אנחנו מעירים את הילדה לפני שאנחנו הולכים לישון, היא לא מרטיבה, אבל הנוסחא לא תמיד עובדת....יחד עם זאת, הבן- גמול 8 חודשים, במשך היום הוא הולך בדחיפות לשירותים והרבה פעמים "מפספס". לפעמים הוא לא "עושה עד הסוף" ולכן אחרי זמן קצר הוא צריך ללכת שוב, אבל הרבה פעמים אנחנו נוודא שהוא "יוציא את הכל" ועדיין אחרי כמה דקות הוא צריך "לרוץ" שוב. בלילות- הוא מפספס כמעט כל לילה השאלה שלי מורכבת: 1- האם זה מצופה מילדה בת 6 עדיין להרטיב בתכיפות כזו ומה ניתן לעשות על מנת לגמול אותה 2- מה ניתן לעשות עם ההרטבות בלילה של הבן (אני לא רוצה לחזור לחיתולים של לילה לא חושבת שהוא יסכים) 3- האם זה נורמאלי שהילד צריך ללכת לשירותים לפעמים בדחיפות של 3 פעמים בעשר דקות? אני מרגישה שאני חיה בתוך פיפי כבר שנה...... תודה מראש אמשל14

הרטבה

שלום רב בגיל 6 עדיין 10-15% מהילדים עדיין מרטיבים הייתי ממליץ לך לחכות עד לאביב ואם ללא שיפור לפנות לטיפול אצל הבן הייתי ממליץ בדיקה אצל אורולוג ילדים בשביל לשלול מצבים המחייבים טיפול לעיתים קורה כי ישנה תכיפות רק הייתי ממליץ לך לבצע בדיקת שתן לפני פייה לאורולוג ילדים בהצלחה ד"ר בנימיני

למעלה