התייעצות הקשורה לחזרה לפעילות ספורטיבית

dory391

New member
התייעצות הקשורה לחזרה לפעילות ספורטיבית
לד"ר דורון, שלום!
ראשית, אציג את עצמי. שמי דורי ובמרץ 2014 פרקתי ושברתי לראשונה את כתף ימין. נותחתי ע"י ד"ר ממן המנהל את מחלקת האורתופדיה, שעשה יופי של עבודה. במקביל עברתי פיזיותרפיה והידרותרפיה ועד אוגוסט השתקמתי. במשך 3 שנים אפילו עברתי ביקורות תקופתיות במחלקה אצל ד"ר ממן ואצל סגנו דאז, ד"ר גולדשטיין. בסיום 2017 הוחלט שאין בהן יותר צורך.
מאז ועד לפני כחודש לא חלו בעיות. בחודש מאי שוב פרקתי את הכתף, אם כי בצורה פחות חמורה מהפעם שעברה. ד"ר ממן בדק אותי שוב לפני כמעט שבועיים וקבע כי מבחינתו אני יכול לחזור לפעילות כשארצה. במקביל לכך, אני משקם מדי יום את היד ע"י תרגילים שנתן לי הפיסיותרפיסט בקופ"ח מכבי. ב-13 ביולי יהיה המפגש האחרון. אני מתלבט, האם לחזור לפעילות הכוללת בעיקר פילאטיס ויוגה לפני אותו מפגש, או להמתין ואז לבצע קאמבק הדרגתי? בצד הרצון לחזור , יש לי כל הזמן ספק ולפיו אולי אני מקדים את המאוחר וצריך לתת ליד להתאושש, לפחות עד למפגש הפיזיותרפיה האחרון. מהי המלצתך? תודה ושבוע טוב.

חזרה לפעילות לאחר פציעה
אינני יכול להתימר לדעת טוב יותר מהרופא שבדק אותך אישית, מכיר את פרטי הניתוחים ובעל שם בתחום.
כעקרון אם אתה מרגיש לא בשל לחזור לפעילות מלאה בצע חזרה מדורגת ומבוקרת בהדרכת הפיזיוטראפיסט.

dory391

New member
חס וחלילה, ד"ר
הרופא הנ"ל קבע כבר כי לפני שבועיים הייתי כשיר. אני דווקא זהיר וחושב לחזור בהדרגה, כפי שאתה ממליץ.

למעלה