התייעצות

ללי80

New member
התייעצות

היי, יש לי חבר, די חדש, אנחנו מתקדמים לאט לאט במיטה, הבעיה שהוא לא מודע לאסטטיקה. אני יודעת שזה נשמע מגעיל, אבל הוא לא גוזר ציפורניים, מסתפר לעיתים רחוקות, שעיר, ורוב הזמן מזיע בטרוף. זה מגעיל אותי, אני לא מסוגלת. קניתי לו מתנה דורדורנט ואפטר שייב, אולי יבין ת'רמז, אבל לא. אתמול הייתי אצלו והבנתי שהוא עדיין לא השתמש בהם. אני לא יודעת איך להגיד לו. אני מידי פעם מציעה לו מסטיק, הוא לא מסריח בפה, אבל עדיין, בא לי שיהיה לו ריח טוב. והוא לא לוקח. אני לא אתפלא אם במקלחת הוא רק חופף בלי להסתבן.. פעם אחת הוא בא אלי מטופח ממש. מריח, לבוש יפה. וואי, איך זה חירפן אותיייי, שאז אולי עשיתי טעות והתקדמנו קצת יותר. עכשיו קשה ללכת אחורה וזה מגעיל אותי! הוא מזיע כשבא וממש רטוב כשאנחנו נוגעים אחד בשני.. מידי פעם אני רומזת לו שאני מתקלחת, מתלבשת, מתאפרת לפני שאני רואה אותו, ואני רוצה שגם הוא ישקיע, הוא לא מבין. אמרתי לו שאני רוצה שיהיה מכור לסטיק, הוא אמר שלא רגיל. נראה לי שהוא לא קולט עד כמה זה משמעותי בשבילי. אני רק מפחדת מהרגע שהוא יוריד ת'מכנסיים.. חח.. איך לעזאזל אני אומרת לו???? הבנתי כבר שזה צריך להיות ישירות ובלי רמזים, ואני רוצה שזה יהיה הכל, גם מקלחת, גם סטיק, גם צפורניים, גם להשקיע בבגדים.. אז איך אני עושה את זה??

אורמור

New member
אם את הרמזים הוא לא קלט

אז אין ברירה אלא לדבר ישירות או להשאיר אותו מאחור. לא נראה לי שתחוללי שינוי של 180 מעלות אבל על הדברים המינימלים תתעקשי אי אפשר לפתח מערכת יחסים כשברקע עולה בך בחילה.

עבודה קשה....

אם תצליחי ואני מדגיש אם, אני לא יודע אם זה לא יגרום לו לעזוב

xorgad

New member
ניחנת בסבלנות ברזל, או ש...

את תתרנית (נטולת חוש ריח). הבחור נראה לי, על פי תיאורך, כל כך דוחה שאני מתפלא שטרם העפת אותו. לי עצמי קרה דבר דומה: נכנסתי למיטה עם בחורה יפהפיה, אבל ראיתי על החזייה שלה פס עם לכלוך... לא יכולתי להמשיך. אבל את...

למעלה