ואם כבר מוסיקה שחורה..

WishMaster

New member
ואם כבר מוסיקה שחורה..

אז שווה להיכנס לאתר של : Outkast - I`m sorry Miss Jackson אחלה אתר אחלה להקה אחלה מוסיקה האתר מצורף.

עופרי-

New member
וויייששש זה שלי השיר הזה....

כבר הגענו למסקנה שאני יכולה לדבר על זה ימים ולילות. בעיקר לשמוע שירים ימים ולילות. אני החלטתי שאני רוצה לטוס להארלם לשמוע אותם על אמת!!! את 2pac אני כבר לא אשמע וכך גם את נוטריוס b.i.g אבל בכל זאת. אני חושבת שהאוירה תעשה לי את החיים לטובים יותר. וויש, אגב, זה המקום הכי נכון שבו אנחנו צריכים להפגש. הפורום הזה. לא צ`אט, לא מקום אחר. וטאי, אני עדיין שלכם גם. לא הלכתי לשום מקום. לכל היתר, נפלא להיות פה. נורא כיף לי. ותותי, תשמרי עלינו.

@poet

New member
הקיצר וויש

לפני יומיים אני שומע את השיר הזה בנאפסטר ו שר אותו ומפזם לא שמתי לב שטריק נכנסה לחדר (חזרה מהעבודה) ואז שהגעתי לקטע של ה -> i m sorry miss jackson טריק באה הניחה את הראש עלי עיוותה אותו כמו שינשופים עושים ועשה ואוווווו בצורה ינשופית מושלמת ישר קיבלה ממני חיבוק ונשיקה שולקת לשון אז מה יש לי להגיד? אני מת על הלהקה ועל השיר ויש לי זיכרון טוב ממנו poet ראפר בשעות הפנאי דרך אגב ההודעה שלך בסיפורים מהחיים , קיבלה הודעה ניבחרת בהום פייג חולה על הכתיבה שלך שאתה מביא את הכאב לצאת החוצה מעריץ את השחור

s.s.p

New member
עם כל הכבוד למיס ג`קסון...

השיר הזה כבר טחון מדי תנסה את b.o.b (bombs over bagdad) שיר מצוין!!!

WishMaster

New member
תגיד לי רגע..

למה לעזאזל אני חיב לשמוע על כל ההתלקקויות שלך ושל טריקי ?!?!?!? אתה לא יכול רק לספר לי כמה אתה נהנה מהשיר ?! אמא......אני חוטף צמרמורת רק מלחשוב על זה... חי חי חי אהה.. ותודה על המחמאות.. WishMaster - ruler of the world

למעלה