וואו

TheChipmunks

New member
וואו

קראתי ת'ספר ביום (או ליתר דיוק לילה). חברה שלי הביאה לי ת'ספר והתחלתי לקרוא אותו ב22:00 באותו היום. הוא היה כל כך מרתק ויפה עד שקראתי אותו עד שבע בבוקר! לא ישנתי כל הלילה! דבר נוסף שהספר השפיע עלי הוא-התחלתי לכתוב יומן. הסוף מאוד מאוד הפתיע אותי, ואני רוצה להגיד גם שבחלקים מסויימים של הספר אפילו בכיתי בשביל שלומצי. אני באמת רוצה שיהיה ספר המשך ואני בטוחה שכל קוראי הספר מכל הגילאים ומכל המקומות בארץ רוצים המשך. מיותר לציין שהסוף הוא סוף פתוח כך ש... יהיה ספר המשך נכון? *פרצוף מתחנן* אני עדיין בהלם מאיך הספר הזה השפיע עלי וכמה אני הולכת לחפור עליו לאנשים ולהמליץ. זה אחד הספרים (שמדברים על כתיבת יומן) הכי יפים שקראתי (ואני תולעת ספרים). אז שוב... ספר המשך? *מתחננת*

שלומצי

New member
פעם שנייה שאני אכתוב היום-

שאין דבר מרגש כמו להשאיר מישהו ער כל הלילה בזכות משהו שכתבת. אני זוכרת את עצמי סוגרת לילות לבנים סביב ספרים של דבורה עומר, ואסתר שטרייט וורצל, ולא מאמינה שאני עומדת במקום המרגש הזה - שמישהו כותב לי את זה בחזרה. אז קודם כל תודה. באמת תודה גדולה. ענקית, ריגשת אותי ושימחת אותי. לגבי ספר המשך, אני עדיין לא יודעת. יש לי מחשבות כאלה, אבל אני סובלת מפיצול אישיות, כזה שאומר - מכאן אפשר רק להרוס
סתם, סתם, זה היה רגע של שיתוף מעברי הפסיכיאטרי

TheChipmunks

New member
מגניבD:

אני אפעם לא עשיתי לילה לבן מספר... אולי רק מפאנפיק שקראתי על הארי פוטר... אבל חוץ מזה ממש לא :O וכן, זה כולל את הארי פוטר, ספטימוס היפ, מחזור כישור הזמן וכל שאר הספרים שאני סוגדת להם... אבל שלך נמצא בטופ! (חנפנית שכמותי :p )

למעלה