ורטיגו

טוםבת

New member
ורטיגו

שלום. אימא שלי "בילתה" היום בבית החולים לאחר שחשה רע מאוד דבר שהתבטא בסחרחורות מוזרות ולחץ בראש. היא כמעט התעלפה בבית וסבלה מבחילות קשות. עד שהיגיעה הנוירולוגית לא ידעו הרופאים במה מדובר. הנוירולוגית זיהתה מייד את הבעיה ורטיגו. היות ואנחנו לא מבינות כלום בעניין זה והיות והרופאים בבית החולים לא נידבו לנו מידע רב בנושא, הייתי שמחה אם מישהו כאן יסביר לי קצת יותר על התופעה, ממה היא באה, האם אפשר למנוע אותה, איך אפשר לדעת שזה מגיע כדי לקחת את הכדורים שנתנו לה בזמן ובאיזה דחיפות מגיעים ה"התקפים" האלה. אודה לכם מאוד אם תעזרו לנו בנושא.

zs1957

New member
ורטיגו תשובה לטוםבת

אמא שלך צריכה להיות מטופלת אצל נוירולוג או רופא א.א.ג. מומחה לסחרחורת במרפאת סחרחורת. הוורטיגו הקל הוא סחרחורת ובחילות זה בא בעקבות תזוזת קריסטלים באוזן התיכונה. כאשר משיבים את הקריסטלים למקומם התופעה נעלמת. הורטיגו הקשה הוא סחרחורת ואובדן שיווי משקל זו כבר פגיעה עצבית שיש לטפל בה בתרופות ובטיפול מטאבולי.התופעה נגרמת בדרך כלל כתוצאה מוירוס באוזן התיכונה.לא ניתן למנוע זאת. בדרך כלל כאשר החולה נמצא בלחץ ההתקפים מתגברים.ההתקפים תוקפים מספר פעמים . רפואה שלמה לאמא זהבה שחם

למעלה