ושאבתם מים בששון- הצילו!!!

ושאבתם מים בששון- הצילו!!!

ד"ר יוסי היקר!!! קראתי מאמר שבלבל אותי לגמרי. בגלל ש"המחצבה" של בעלי עובדת בזמן האחרון שעות נוספות ו"הלידה" של האבנים גורמת לו ייסורים גדולים, רציתי לבדוק מה קורה בתחום המים. אלו מים עדיף לשתות על מנת למזער את התופעה הזו של יצירת אבנים. מה שמצאתי מאד בלבל אותי. מצד אחד שללו מי ברז כי כתבו שיש שם מתכות כבדות שזה לבדו עלול ליצור אבנים בכליות. לאחריו הסתמן איזה ייתרון למים המינרלים אך גם שם הביעו הסתייגות כי המים המינרלים מכילים מינרלים והסידן עלול לשקוע ולהפוך לאבן. אחר כך דנו בסוגיית הרתחת המים לסילוק המינרלים אך גם שם הובעה הסתייגות מהטעם ש"גוף אדם נטול מינרלים" עלול לסחוב את המינרלים מן העצמות וזו כבר סכנה גדולה ליצירת אבנים. האם תוכל בטובך להאיר את עיני: איזה מים שותים? בעיקר בגלל ההנחיה הברורה לסובלים מאבנים בכליות:" לשתות- והרבה "!!! בתודה מראש.

שלום

שלום רב הנטייה ליצור אבנים הינה נטייה של הגוף עצמו ולא של סוג המיים שאנו שותים כמובן שצריך לשתות מים ואין שום עבודה מבקרת אילו מים יותר טובים כמובן שאם בצינורות ביתך זורמת חלודה לא הייתי ממליץ לשתות מהם. איכות המים הזורמת בצינורות הינה טובה לשתייה למניעת יצור אבנים חשוב לשתות בברכה ד"ר בנימיני

למעלה