חבר'ה!!!!!!1 להתעורר!!!

NoWords

New member
חבר'ה!!!!!!1 להתעורר!!! ../images/Emo13.gif

מחצית מהחודש הראשון של שנת 2007 עבר לו, איך הזמן טסססס.
נקווה שהאלבום שאלישיה תוציא השנה יהיה מדהים בעצם, אני לא מקווה, אני די בטוחה. היא פשוט לא מאכזבת, הבחורה הזאת.
סקר
הייתם רוצים שאלישיה תוציא אלבום כהמשך לסגנונה כמו The Diary עם המון פסנתר וסול... או שתפנה לכיוון אחר, אולי גיטרות או אלמנטים אחרים במוזיקה שלה? איך הייתם רוצים שהאלבום החדש ישמע, בקיצור? shoot להנאתכם!

NoWords

New member
אם אפחד לא מגיב- אני אנקוט באמצעים

חמורים... חחח זה לא איום, זה יותר כמו.. הודעה עצובה ומצערת): בלאט. תגיבו.

Good 2b Me

New member
ממ אוקיי.. ../images/Emo188.gif

זה קצת קשה.. כי אני אוהבת את ת'סגנון של אלישיה של הסול והפסנתר ורוצה מצד אחד שישאר כמו שהוא אבל מצד שני, יהיה מעניין לשמוע מאלישיה סגנון שונה של קצת גיטרות וקצת רוק.. בקיצור, נגיע לעמק השווה- אני רוצה אלבום משולב של שירי סול ופסנתר וגם שירים עם סגנון קצת שונה.. אבל סומכת עליה שכל אלבום שהיא תוציא בכל סגנון שיהיה- יהיה מבורך ומדהים

NoWords

New member
תאכלס,

אני גם חושבת שיהיה מגניב שהיא תתנסה בכיוונים אחרים. הביצוע שלה לWild horses עם אדם לוין ממארון5 באנפלגד שלה היה מיוחד ומדהים. אני ממש אוהבת את הביצוע הזה שלהם. יש לה את זה בכל מובן שהוא, ככה שאני חושבת שאפילו אם היא תנסה ללכת רחוק עם כיוון כלשהו- היא תצליח לעשות את זה יפה. אני מתה לאלבום הבא שלה כברררררר שגם יתעורר פה קצת הפורום

Good 2b Me

New member
וואי, ווילד הורסז../images/Emo99.gif../images/Emo188.gif

כ"כ אוהבת ת'שיר הזה
אלישיה ואדם מבצעים אותו מהמם
ובסרט "מישהו לרוץ איתו" אם ראית, כשתמר ושי ביצעו אותו.. OMG הם ניגנו אותו מדהים ובר שרה כ"כ יפה
מאז התאהבתי בשיר מחדש... כןן... שייצא כברר.. ושייצא לה סינגל מש'ו מש'ו ואז כולם יתלהבו ויכנסו לכאן ויהיה פה... ההפפקקררוותת
חח סתם,ויהיה פה שמח
אמן

NoWords

New member
בטח שראיתי!!!! אר יו קידינג מי ../images/Emo23.gif

אני מכורה לסרט ולשחקנים ולהכל.
איך התרגשתי כששמעתי אותם מבצעים את השיר הזה, מדהים. יש לבר קול שברירי ומהמם.
ואמן לגבי מה שאמרת
.

Good 2b Me

New member
וואי סרט מעולה../images/Emo70.gif../images/Emo188.gif

ואני אחת שלא חובבת סרטים ישראלים... אבל הסרט הזה, פיצוץ. ראיתי אותו שלוש פעמים, פעם אחת עם ההוספות ופעמיים הגרסה הרגילה.. ואיך התלהבתייי כשהם התחילו לשיר את ווילד הורסז..וכן יש לה קול מהמם
גמת "שוב" איך הם מנגנים מדהים, כשהוא פתאום נכנס באמצע עם החשמלית
ושלי כזאת קורעת
קיצור, אחד הסרטים הטובים

למעלה