חג שמח

אסתר84

New member
חג שמח

הייתי רוצה להתיעץ איתכם לגבי משהו... מזה מספר פעמים אני חשה כאבים בכליות (בצד שמאל) הם מגיעים למשך מספר ימים ונעלמים. מעין דקירות באותו איזור. אין בעייה של דלקת בשתן. אין תחושת צריבה. בפעם האחרונה (לפני מספר ימים) חשתי שאני מתקשה לשכב על הצד (על הגב והבטן לא היתה בעיה). אני מניחה שאם היה מדובר באבנים בכליות זה היה מטריד מעבר למספר ימים מצומצם. ניסתי לברר עם עצמי אם יש משהו שמפחיד אותי מדאיג אותי... גם לא מצאתי . האם למשהו יש השערה לגבי מה זה יכול להיות?!.. תודה
אסתר

את בטוחה שזה הכליות

אולי זה הקרנה של כאב שמגיע מהצלעות. אולי מתחת משהו או שזה שריר, הרמת משהו כבד? את שותה מספיק?

אסתר84

New member
היי תודה לכן...

יתכן כי זה מקרין ממקום אחר.. הביטוי שלו זה הכליות. זה גם לא כאב כמו שמתארים כאבי כליות כמשהו בלתי נסבל.. זה יותר דקירות. יכול שזה קשור לביוץ . אני אעבור בדיקות מקיפות בעניין. כפות הרגליים לא אומרות כלום. אין רגישות באזור הכליה.. יש קצת חוסר אבל זה קיים מאז שאני מבינה ברפלקסולוגיה. יום נפלא

בוקר טוב ../images/Emo13.gif

ממה שאת מתארת נשמע לי שהכאב אותו את חשה הוא כאב שמוקרן ממקום אחר. כאבים בכליות הם כאבים מאוד ממוקדים שבד"כ גוררים סימפטומים נוספים. אני כמובן ההיתי ממליצה לך לבדוק את הנושא אך האם ייתכן שמקור הכאב הוא מהאגן? ממפרק הירך? מעצב האישיאס? מה לגבי כף הרגל, מה היא מספרת לך?
האם מופיעים לך סימפטומים נוספים? יום נעים

הנה מגיע היום שלך ../images/Emo201.gif../images/Emo140.gif

מה את חושבת לך אסתר. האם במילים ותאורים חוויתיים יעשה לך איבחון. שימי את כפות רגלייך תחת הידיים של רפלקסולוג/ית ואז נראה מה יאמר. השפילי את עצמך למצב מאוזן... אולי, מי יודע... בברכה והצלחה שמוליק

למעלה