חדשה פה

• פותח הנושא bana
  • פורסם בתאריך

bana

New member
חדשה פה

היי ח´ברה!! זאת הפעם הראשונה שלי פה... רק רציתי לומר כשקראתי כמה מההודעות שלכם ראיתי שבאמת אכפת לכם אחד מהשני ושזה נתן לי כח לבוא ולבקש מכם עזרה! לפעמים מתחשק לי משהו (לא בדיוק ממתק/חטיף אבל גם לא בדיוק ארוחה שלמה) אז אני פשוט לוקחת ביס מפה ביס משם ולפעמים זה נמשך לאורך כל היום. לפעמים אני "מסוגלת" לשמור ולא להתפתות אבל לפעמים אני פשוט מתפתה וזוללת כל היום. אחר כך אני מרגישה כל כך רע עם עצמי שאני פשוט נשברת לגמרי... למישהו יש איזשהי הצעה איך לא להתפתות ואם כבר התפתתי ואכלתי אז איך לא להרגיש כל כך רע אח"כ? תודה מראש, שלכם באנה

מפאת חוסר זמן,

אני רוצה רק לשלוח לך
ענק לבינתיים ולומר לך ברוכה הבאה ל
הקטן והצנוע שלנו!!! אין לי ממש עצה בשבילך, ואני גם די ממהרת, אבל אני מבטיחה לענות לך יותר ברצינות בהמשך... ובינתיים, ברוכה הבאה!
אוהבת וסליחה שלא מגיבה יותר ברצינות, עדי התל-אביבית

היי באנה!

ברוכה הבאה! קודם כל- גיל? גובה? משקל? מצטערת על ההתקפה, אבל עם האינפורמציה הזאת יהיה אפשר לעזור הרבה יותר
. לכל אחד יש את הימים האלה, שמתפתים, וחצי מקרר יכול ללכת
. אבל באמת שחשוב זה לסלוח לעצמך. להחליט- טוב, היום התפנקתי, אבל מחר אוכלים כמו שצריך. אז חשוב באמת ללכת על ארוחות מסודרות, ככה שאם מתחשק משהו בין הארוחות שתהיי כבר מלאה, ותאכלי באמת משהו קטן ונחמד במקום לזלול. אם את רוצה להרגיש קצת פחות רע אחרי יום של זלילה, את יכולה לצאת החוצה להליכה קצרה, זה ישפר לך את ההרגשה. ברוכה הבאה ובהצלחה! הדס

bana

New member
היי סירופ שוקולד

קודם כל תודה על התעניינות!! אז ככה: גיל:19.5 גובה:1.62 משקל כרגע: 94 ק"ג פעם משקלי היה מאוד גבוה (120 ק"ג) וסבלתי מזה מאוד במשך שנים. גם עכשיו למרות שהפחתתי מעט ממשקלי אני עדיין מרגישה כמו מפלצת. כשאני רואה את כל הדוגמניות צמרת הללו או בנות מאוד רזות שאומרות על עצמן שהן שמנות אני מרגישה כמו לוויתן מחוץ למים!
אני לא מסוגלת להסתכל על עצמי במראה מבלי להגעל!
אני לא מבינה איך נתתי לעצמי להגיע למצב כזה, בחיי שלא!!!גם העלבונות שקיבלתי כמו
לא ממש עזרו. להפך הם גרמו לי להרגיש עוד יותר רע... עברו עלי לילות שבהם בכיתי עד שנרדמתי.. ניסיתי אין ספור דיאטות אבל תמיד נשברתי...בעבר הייתי אצל דיאטנית בקופת חולים אך מהפעם הראשונה לא אהבתי אותה. היא כל הזמן גרמה לי להרגיש רע עם עצמי כך שבהזדמנות הראשונה שהייתה לי עזבתי אותה. אח"כ הייתי בכל מיני מקומות שעלו לי די הרבה כסף ובכל פעם שנתקעתי עם המשקל עזבתי כך שבסופו של דבר העלתי את משקלי בחזרה ואפילו כפול מזה! תמיד נלחמתי עם המשקל לבדי, המשפחה לא עזרה (כל פעם שביקשתי לא לקנות דברים הם אמרו ועדיין אומרים:"את לא חיה פה לבד... גם לנו מגיע" או "את לא חייבת לאכול מזה" וכו´ אך איך אפשר לא להתפתות לכל הדברים הטעימים האלה?) והחברות גם לא עזרו (הן רזות ואף פעם לא אמרו לי דבר על המראה{בין אם זה טוב או רע} או הבגדים... ואף פעם לא הציעו לי עזרה ואם סוף סוף הצלחתי להוריד קילו לא קיבלתי מחמאות...) אז ככה שתמיד הייתי לבד במערכה!! כמו שאמרתי, לפעמים אני מרגישה שמתחשק לי משהו אבל אני לא יודעת בדיוק מה ופתאום חצי מקרר נעלם.. וגם קורה לי לפעמים לפני שאני מתחילה לאכול או אפילו חושבת מה להכניס לפה אני תמיד רבה עם עצמי. לפעמים אחרי שאני אוכלת משהו אני מרגישה רע וזה יכול לגרור אותי לדכאון של כמה ימים... אם אני לא אוכלת אני נכנסת למין קריזה כזאת שאני יכולה לריב עם כל העולם... כרגע הגעתי לאיזשהי נקודה שבה אני מרגישה שאם אני לא אעשה משהו כאן ועכשיו אני אחליק ולא אקום יותר לעולם. עכשיו אני מוכנה לנסות שוב ואחרי שגיליתי אתכם אני בטוחה שיהיה לי יותר קל!! מצטערת על האורך וההשתפכות!! אז, אם למישהו יש משהו לומר אשמח לשמוע!! באנה

ברוכה הבאה!

ניסיתי פעם לשתות שתי כוסות מים לפני כל דבר שאני מכניסה לפה. השיטה שלי היא לאכול רק מה שבאמת יעשה לגוף טוב. גם אם זאת עוגיה. אב את צריכה להיות אמיתית עם עצמך. תחשבי על התחושה בבטן אחרי תאכלי X, תרגישי עם זה טוב? סבבה! בתאבון! אם את חושבת שזה לא יעשה לך טוב, תוותרי על זה. בהצלחה דסתמונתס

snork

New member
נישנושים מתוכננים...

יכול להיות שבא לך משהו בגלל שאת לא אוכלת נכון במשך היום. תפצלי את הארוחות שלך ותתכנני אפילו את הנישנושים שלך. ככה לא תאכלי משהו שלא תכננת. תכיני לך נישנושי ירקות. פשוט תחתכי לרצועות ושימי במקרר ותנשנשי אותם חופשי. עוד לא שמעתי על מישהו שהשמין מאכילת ירקות
בהצלחה.

למעלה