חדשות טובות! נקווה..

barbushi

New member
חדשות טובות! נקווה..

היי בנות, לא יודעת מי שמעה ומי לא -על החדש בחקיקה לגבי תרומת ביציות .ועדת השרים אישרה את ההצעה שכל אישה תוכל לתרום, בניגוד למצב כרגע שרק נשים שמטופלות בטיפולי פוריות יכולות לתרום. הסיבות לזה היו (נקווה שאפשר לדבר בלשון עבר), בגלל הטיפולים והשאיבה שאמורה תורמת לעבור ואני חושבת שגם בגלל שלא רצו שיהיה "סחר" בביציות. מוזר כי בהצעה אפילו מצוין שהתורמת תקבל תשלום ששווה לשכר חודשי וכל מי תקבל ביצית תשלם. קצת מוזר, למרות שכנראה שאחרת פשוט לא יהיו תורמות. יש כמובן תנאים מסוימים כמו שזה לא יהיו קרובות משפחה, נקווה שהפעם זה באמת יקרה וזאת אכן תהיה בשורה מעולה. זה מאבק ארוך שהרבה נשים כמונו מנהלות http://news.walla.co.il/?w=/18/1068517

elitp

New member
כמה טוב לשמוע!../images/Emo95.gif

וכל מה שצריך זה למצוא את האחד שיסכים להיכנס איתי לתהליך... בעצם,אני קוראת את פורום תרומת ביציות,רואה את הגיהנום שהבנות החזקות האלו עוברות,ולא נראה לי שאני אמיצה מספיק בשביל זה. הטיפול הזה יכול לשבור לגמרי את הבן אדם הכי חזק בעולם.

barbushi

New member
כן..

זה קשה אני בטוחה בעיקר בכשלונות ..אבל יש הצלחות כל כך יפות. גם אני לא יודעת אם אני ארצה. אני בטוחה שיש לך אומץ . אני חושבת שצריך את הרצון יותר מאומץ. מהכרות עם בנות, זה גם עניין של מזל, ויכול להצליח אפילו בנסיון ראשון -"קלי קלות".. ממש..

אכן זה צעד קדימה להרבה נשים

שצריכות תרומת ביצית ונאלצות לעבור זאת בחו"ל. מקווה לטוב . אם כל מה שקורה בממשלה הזאת ..קשה לדעת. כל שנה הרי התהליך נעשה יותר קל. לא צריך להיות פסיימים . סופשבוע נעים דרומית

yaelluu

New member
שמחה בשבילכן

שמחה בשבילכן לשמוע על הבשורות בהחלט משמח לשמוע שעוד צעד אחד במסכת ההפריה יהיה קצת יותר קל בהצלחה

barbushi

New member
היי יעל

למה שמחה בשבילנו? גם את כשיגיע הזמן לא?:)

barbushi

New member
האמת..

שעד כמה שאני מתה על ילדים זה לצערי עוד קצת רחוק ממני. והזמן לא תמיד לטובתנו בעניין.

למעלה