חדש פה!

matanhat

New member
חדש פה!

אהלן! אני חייל בן 19.5 מראש העין וגיליתי בחודש האחרון שאני חולה בפסוריאזיס. כל הגוף שלי מכוסה בנקודות אדומות קסקסים ומה שלא תרצו. הייתי רוצה לקבל מידע לגבי עורכי דין שמתמחים בתביעות של משרד הביטחון בנוגע לפסוריאזיס. אשמח אם תוכלו לעזור לי! תודה

../images/Emo24.gifשלום רב

לא יותר חשוב קודם כל לטפל בבעיה. תפנה לאגודת הפסוריאזיס הישראלית והם יעדכנו אותך. קישור לאתר רצ"ב.

matanhat

New member
תודה רבה על ההיענות

אני מסכים איתך לגמרי שקודם כל חשוב לטפל בבעיה! אני אכן מטפל בה,אני כרגע עובר טיפולי פוטותרפיה ורק מקווה שיהיה טוב. תודה רבה. אשמח לקבל עוד מידע לגבי יעלות הטיפולים האלטרנטיבים,אם זה עוזר (כל מה שקשור במאכלים מסויימים או שכדורים מסויימים או שמנים מן הצומח וכדומה) ואפשר לסמוך על זה?

שבוע טוב../images/Emo24.gif

לצערי לא הרפואה הקונבנציונלית ולא האלטרנטיבית מצאו תרופה למחלה, כל הטיפולים הקיימים מקילים בצורה זו או אחרת על המצב. ידוע לנו החולים שטיפול מסוים שעוזר לאחד לא בהכרח יעזור באותה צורה לאחר. על פי דיווחים יש תוצאות סבירות לרפואת צמחים סינית ולפעמים להומאופטיה בפרט לחולים שלא עשו כל טיפול אחר. כמו כן שימוש באומגה 3 גם לפעמים עוזר. לגבי מזון עד היום לא נמצא קשר בין פסוריאזיס למזון מסוים. יחד עם זאת חולים מדווחים שאם הם נמנעים ממזון מסוים יש להם הקלה. הבעיה שאצל כ"א זה שונה, המזונות העיקריים שדווחו: גבינה צהובה, עגבניות, פלפלים (כל הסוגים), נקניק, פפריקה, חצילים, תפו"א ויש עוד.

למעלה